Fóry

Na tohle mě navedl svým nápadem Zachy a tak místo pranostik sem šoupněte nějaké fórky ať se máme čím pobavit, když nemůžeme k vodě. Klidně i obrázky a karikatúry. Prosil bych ale pouze o rybách a rybářích! Nevkládejte vtipy s erotickou tématikou!

Jen pro fóry! Za nerespektování pravidel budou udělovány karty

Pokud byl nějaký fór vymazán, nejspíše jej vložil již někdo před vámi.
Autor diskuse: Miraryb - Profil , 12.8.2007 všeobecné - ostatní

Anýzový dědek - Profil | Ne 18.9.2011 20:17:06

GRUPA >> Za tohle jsem dostal žlutou kartu. Už to tu je min.3krát >> Stránka diskuse

    Anýzový dědek - Profil | Čt 15.9.2011 18:46:54

    Beck83 >> Pěkné obrázky.....o))))) >> Stránka diskuse

      Anýzový dědek - Profil | Út 13.9.2011 8:36:10

      TWIN 69 >> Ten vtip už je tak fousatej, že ho znají i moje vnoučata......o)))) >> Stránka diskuse

        Anýzový dědek - Profil | Ne 11.9.2011 18:22:18

        Úsměv prosíííííííííííííííím >> Stránka diskuse

          Anýzový dědek - Profil | Ne 11.9.2011 15:06:59

          Ga-ga bubu-lulú dábdáb
          Nerozumíte řeči svého dítěte? Použijte Pampers online slovník!
          www.Pampers.cz >> Stránka diskuse

            Anýzový dědek - Profil | So 10.9.2011 9:28:19

            Chlapa sužují obrovské bolesti hlavy. Podle lékaře je jedinou možností kastrace. Muž nejprve nesouhlasí, ale po čase se bolesti opravdu nedají snést, a tak svolí. Po operaci mu lékař radí, aby začal nový život, úplně znova.
            Tak muž jde do obchodu s oblečením, že začne nový život v úplně novém oblečení. Vejde do obchodu a vyřkne přání, že chce kompletně nové oblečení. Prodavač říká : "Dobře, řekl bych, že potřebujete košili velikost 45 okolo krku, sako velikost 56 a boty tak 10" Chlap se diví, jak to prodavač pozná, a ten mu vysvětlí, že po těch letech v obchodu .....
            Prodavač pokračuje: "No a slipy potřebujete velikost 36" Chlap na to: "Tak to jste se poprvé zmýlil, mám velikost 34" "Ne ne, opravdu, dejte na mně, vaše velikost je 36" "No nevím, ale celý život nosím 34, tak teď si koupím zase 34" "Jak chcete, ale když je budete nosit, budete mít přiskřípnutý koule a z toho vás bude pekelně bolet hlava." >> Stránka diskuse

              Anýzový dědek - Profil | Pá 9.9.2011 20:10:26

              Děti skáčou z letadla.
              Vyskočí první, zatáhne a otevře se mu padák.
              Skáče druhý, zatáhne a otevře se mu padák.
              Skáče třetí, zatáhne a vysype se mu hromada jogurtu. Nelení a zatáhne za záložní a zase jogurty. Neví co dělat a začne si prohledávat kapsy
              . V jedný najde lístek: "Milý Filípku, přibalila jsem ti s sebou trochu Monte." >> Stránka diskuse

                Anýzový dědek - Profil | Pá 9.9.2011 9:42:53

                vahaj >> Tak tyhle spíš někoho deformovaly.....hihih >> Stránka diskuse

                  Anýzový dědek - Profil | Pá 9.9.2011 7:06:28

                  Ptá se student rabína: "Rabi, smí se při studiu Talmudu kouřit?"
                  "Ne, nesmí!"
                  Student zklamaně odejde, ale kamarád ho utěšuje:
                  "Zeptal ses špatně, to musíš jinak!"
                  Rabi, smí se při kouření studovat Talmud?"
                  "Ano, smí." >> Stránka diskuse

                    Anýzový dědek - Profil | Pá 9.9.2011 7:02:39

                    Bůh se snaží někomu dát přikázání, ale všude ho vyhazují. V Americe, v Evropě...
                    Jde takhle po poušti a vtom potká Mojžíše a říká: "Hej, Žide, nechceš přikázání?"
                    "A za kolik?"
                    "Zadarmo."
                    "Tak to jich beru deset!" >> Stránka diskuse

                      Anýzový dědek - Profil | Pá 9.9.2011 6:57:48

                      V synagoze se vedle sebe modlí Lederer v hezkém novém kožíšku a Kohn ve starším ošumělém kabátu.
                      Lederer prosí: "Bože, dej, ať udělám kšeft za 10.000 $."
                      Vedle něj Kohn: "... dej, ať udělám kšeft za 5$."
                      A tak to jde dokola.
                      Po chvíli Lederer vstane, sáhne do portmonky, vyndá pět dolarů a podává je Kohnovi: "Vezmou si to, Kohn, a nerozptylujou mi Hospodina." >> Stránka diskuse

                        Anýzový dědek - Profil | Čt 8.9.2011 20:00:36

                        Potkají se Khon a Roubíček.
                        V rozhovoru se dostali na téma sex.
                        Khon povídá: "Jak Vás znám, Roubíček, Vy se jistě neunavujete přemlouváním."
                        "A věřej, že maj pravdu?" povídá Roubíček. "Já to mám za ty léta perfektně vymakaný. Zkrátka, když někdy něco chci se Sárou mít, tak zapískám."
                        "To je zajímavý, a co když chce Sára?"
                        "No, když chce Sára, tak přijde za mnou a zeptá se: "Izáku, nepískals?" >> Stránka diskuse

                          Anýzový dědek - Profil | Čt 8.9.2011 19:42:03

                          Povídá Kohn Abelovi:
                          "Včera jsem si pouštěl krásný pornofilm." "Film?
                          O sexu?"
                          "Ano."
                          "Co je na tom tak pěkného?"
                          "Ten sex nic moc, ale já si ho pouštěl pozpátku!" ???
                          "To vám byla nádhera, když ty kurvy vracely peníze!" >> Stránka diskuse

                            Anýzový dědek - Profil | Čt 8.9.2011 19:17:23

                            Jeden židovský:
                            V osmašedesátém utekl Kohn do Německa. Nedařilo se mu najít práci až jednou v Mnichově uviděl reklamu Roubíček a spol. - prodej chladniček.
                            Vešel do obchodu a nechal se ohlásit u šéfa. Zjistil že je to jeho bývalý spolužák, který utekl již ve čtyřicátémosmém. Zavzpomínali na staré časy a po chvíli Roubíček povídá: "Poslouchaj Kohn, co ho ke mě přivádí?" "Ale hledám nějakou práci. Nenašlo by se něco u nich?" "No to vědí, konkurence je tvrdá, ale že jsou to oni, měl bych místo obchodního zástupce pro Grónsko. Berou to?" "No jasně, práce jako každá jiná."
                            Po měsíci přišla od Kohna objednávka: "Objednávám jednu chladničku metr krát metr krát dva metry." V podniku z toho bylo trošku zděšení, ale kšeft je kšeft a tak chladničku vyrobili a odeslali do Grónska. Další měsíc přišly peníze a objednávka na pět kusů chladniček metr krát metr krát dva metry. Opět vyrobili a zaslali do Grónska.
                            Po měsíci přišel telegram: "Objednávám dvěstě chladniček metr krát metr krát dva metry, peníze vezou sebou." Když Kohn přiletěl z Grónska a dostavil se do kanceláře k Roubíčkovi tak ten mu povídá: "Teda Kohn, že jsou kšeftman to jsem věděl, ale jak dokázali ukecat Eskymáky aby si kupovali chladničky, to je mi teda divný?"
                            Roubíček s úsměvem odpoví: "Vědí co mi to dalo práce je přesvědčit, že je lepší souložit při mínus pěti stupních Celsia než při mínus čtyřiceti?" >> Stránka diskuse

                              Anýzový dědek - Profil | So 3.9.2011 22:21:25

                              Přijde pán k lékaři s vředem na přirození. "To nebude tak zlé." povídá doktor, "stačí si ho jednou denně koupat ve smetaně." Hned jak muž přijde domů, nalije si smetanu do umyvadla a koupe si ho. Nečekaně do koupelny vletí dcera a kouká z otevřenou pusou. "To jsi ještě nikdy neviděla mužské přirození?" diví se otec. "Viděla, ale ještě nikdy jsem neviděla, jak se plní." >> Stránka diskuse

                                Anýzový dědek - Profil | Pá 26.8.2011 15:01:45

                                Fishky >> ohó ....hihih.....))))) >> Stránka diskuse

                                  Anýzový dědek - Profil | Pá 26.8.2011 13:56:41

                                  Nevím, zda to tu někde není. >> Stránka diskuse

                                    Anýzový dědek - Profil | So 13.8.2011 10:40:24

                                    pozor na salmonelu.......-:o))))) >> Stránka diskuse

                                      Červené karty: macek, Řízek 5,125, tomvec, vydra Lucky, P!F, SkulalukS, retrívr, jeden3, Kolben, tinkky, lovec 01, kubah, otoš, Vash, ŠUKI, Bušák, Charley7, POSTLÍK 666, Speedball, drvoštěp, brzak, potočák 62, Kapika, Diamond, Dalis75, Lasskoun, Quel Malheur, $