Fóry

Na tohle mě navedl svým nápadem Zachy a tak místo pranostik sem šoupněte nějaké fórky ať se máme čím pobavit, když nemůžeme k vodě. Klidně i obrázky a karikatúry. Prosil bych ale pouze o rybách a rybářích! Nevkládejte vtipy s erotickou tématikou!

Jen pro fóry! Za nerespektování pravidel budou udělovány karty

Pokud byl nějaký fór vymazán, nejspíše jej vložil již někdo před vámi.
Autor diskuse: Miraryb - Profil , 12.8.2007 všeobecné - ostatní

NAnýzový dědek - Profil | Čt 11.8.2011 9:39:14

Přijde chlápek do baru, sedne si k osamělé slečně a říká ji: "Slečno umím fantasticky lízat a jsem naprosto diskrétní". Ona na něj pohlédne a odpoví: "Tak si vyliž prdel a nikomu to neříkej!". >> Stránka diskuse

    NAnýzový dědek - Profil | Čt 11.8.2011 6:57:02

    Panu Novákovi věští kartářka budoucnost: "Vidím luxusní vilu, mercedes, bazén a krásnou mladou ženu. Vidím také Vás, stojíte tam a čumíte na to dírou v plotě. >> Stránka diskuse

      NAnýzový dědek - Profil | Út 9.8.2011 19:42:32

      Miraryb >> bylo by třeba.....hihih >> Stránka diskuse

        NAnýzový dědek - Profil | Po 18.7.2011 14:52:09

        Slib

        Mladík sedí s přítelkyní v parku a hučí do ní, aby se s ním milovala, ale ona nechce.
        Po dlouhém přemlouváni mladík říká: "Prosím Tě!
        Strčím ho tam jen napůl!" To už dívka svolí: "Dobře, ale určitě jen napůl! .....slib mi to!"
        Mladík to slíbí, na to se na ni vrhne a strčí ho tam celýho. Dívka si to začne dost užívat a říká mu: "Strč ho tam celýho! Můžeš!!! Už mi ho tam strč celýho"! Zahanbený mladík pro zachránění situace říká: "Ne ne, slib je slib!
        >> Stránka diskuse

          NAnýzový dědek - Profil | Pá 15.7.2011 12:42:36

          desatero nezasloužilého pracovníka.....o)))) >> Stránka diskuse

            NAnýzový dědek - Profil | Čt 14.7.2011 20:53:03

            On: "Když ráno vykouřím cigaretu, cítím se, jako bych o dvacet let omládnul." Ona: "Prosím tě, nemohl bys vykouřit cigaretu také před spaním?" >> Stránka diskuse

              NAnýzový dědek - Profil | Út 12.7.2011 18:54:38

              Něco pro otce a syny.....o)))) >> Stránka diskuse

                NAnýzový dědek - Profil | Út 12.7.2011 10:33:05

                pohledná nápadnice....o)))) >> Stránka diskuse

                  NAnýzový dědek - Profil | Po 11.7.2011 13:33:56

                  Podobnost čistě náhodná.....o)))) >> Stránka diskuse

                    NAnýzový dědek - Profil | Po 11.7.2011 13:17:49

                    Kde se bere špek......o)))) >> Stránka diskuse

                      NAnýzový dědek - Profil | Ne 26.6.2011 17:13:44

                      Slovenský maďar sa zamestnal u deratizačnej firmy. Príde k dverám,zazvoní a hovorí: - Hľadám myša. - Ktorého Miša? Zuzinho brata? - Nem Zuzin brat, ale potkanov sestra. >> Stránka diskuse

                        NAnýzový dědek - Profil | Ne 19.6.2011 13:51:40

                        Vytizeny manager prijde domu a povida svoji stary : "Koupil jsem papouska, perfektne slysi, perfektne mluvi, je prudce inteligentni a vsechno mi nahlasi". Manzelka to den vydrzi, ale hned den na to si cela nadrzena privede nabijece. Rika mu : "Ale je tu problem, manzel koupil papouska, kterej perfektne slysi, perfektne vidi, je inteligentni a vsechno mu nahlasi" On jako ze to neni zadnej problem a natahne prez papouska ponozku. Celej tejden si uzivaj a pak, kdyz uz nevedej coby, milenec ji rika:"Mam perfektni polohu, ty udelas stojku a das nohy do rozstepu, ja se rozebehnu, udelam trojty salto a jsem tam" V tom se ozve papousek a rika: "sundejte mi tu ponozku a klidne mi vyrvete i jazyk, " ale tohle musim videt !" >> Stránka diskuse

                          NAnýzový dědek - Profil | So 18.6.2011 11:41:49

                          Buran s manželkou jsou na představení Labutího jezera. Po chvíli se paní nakloní k manželovi a ptá se: "A proč tam ty Ženy stále chodí po špičkách?" "To víš, je to o labutích, určitě je tam všude nasráno." >> Stránka diskuse

                            NAnýzový dědek - Profil | Pá 17.6.2011 17:06:46

                            Jeden lázeňský >> Stránka diskuse

                              NAnýzový dědek - Profil | So 11.6.2011 8:51:46

                              Mikyrybář >> Sam džouk...o))))) >> Stránka diskuse

                                NAnýzový dědek - Profil | Út 7.6.2011 18:38:48

                                kozic >> Pokud to nebude vadit adminům, tak mě to vadit nebude.....o)))
                                Já to tady neřídím. >> Stránka diskuse

                                  NAnýzový dědek - Profil | Út 7.6.2011 13:37:09

                                  Hermis_s >> Tak požádej vrchnost, aby ho sem zavedla.......o)))) >> Stránka diskuse

                                    NAnýzový dědek - Profil | Út 7.6.2011 11:59:50

                                    Hermis_s >> Myslím, že chatů je na netů víc než dost. Stačí si nějaký najít a vybrat si dle chutí- třeba ksichtoknihu...-:o))))
                                    >> Stránka diskuse

                                      NAnýzový dědek - Profil | Út 7.6.2011 11:30:13

                                      kozic >> Tady nejde pouze o to, že jsme na rybářském serveru. Jde o všeobecnou zábavu a celkové uvolnění od nesmyslův jiných diskusích, takže vtipy jsou vítaným zpestřením. >> Stránka diskuse

                                        Červené karty: macek, Řízek 5,125, tomvec, vydra Lucky, P!F, SkulalukS, retrívr, jeden3, Kolben, tinkky, lovec 01, kubah, otoš, Vash, ŠUKI, Bušák, Charley7, POSTLÍK 666, Speedball, drvoštěp, brzak, potočák 62, Kapika, Diamond, Dalis75, Lasskoun, Quel Malheur, $