Fóry

Na tohle mě navedl svým nápadem Zachy a tak místo pranostik sem šoupněte nějaké fórky ať se máme čím pobavit, když nemůžeme k vodě. Klidně i obrázky a karikatúry. Prosil bych ale pouze o rybách a rybářích! Nevkládejte vtipy s erotickou tématikou!

Jen pro fóry! Za nerespektování pravidel budou udělovány karty

Pokud byl nějaký fór vymazán, nejspíše jej vložil již někdo před vámi.
Autor diskuse: Miraryb - Profil , 12.8.2007 všeobecné - ostatní

Anýzový dědek - Profil | Út 7.6.2011 9:29:56

kozic >> Malý dotaz- kolikpak jich znáš Ty? >> Stránka diskuse

    Anýzový dědek - Profil | So 28.5.2011 21:58:55

    vysla >> koukni o pár příspěvků níž- tohle tu už je....-:D)))) >> Stránka diskuse

      Anýzový dědek - Profil | So 28.5.2011 20:33:31

      Holič stříhá osmiletou holčičku, která žvýká žvýkačku. Ta jí vypadne, holčička ji sebere a dá ji zpět do pusy a žvýká dál. Holič se zarazí a ptá se " Holčičko nemáš ji chlupatou?" Holčička odpovídá " Vždyť je mi teprve osm." >> Stránka diskuse

        Anýzový dědek - Profil | So 28.5.2011 16:32:11

        P!F >> Utopie.....o))))) >> Stránka diskuse

          Anýzový dědek - Profil | Po 23.5.2011 7:50:17

          T.O.M CZ >> Jo Vodní kámen to je svinstvo......o))))) >> Stránka diskuse

            Anýzový dědek - Profil | Pá 1.4.2011 8:27:03

            vahaj >> To není k smíchu- to je tvrdá realita......o))))) >> Stránka diskuse

              Anýzový dědek - Profil | St 16.3.2011 10:31:01

              yvana >> Tady to máš názornější.....o)))) >> Stránka diskuse

                Anýzový dědek - Profil | Út 1.2.2011 18:43:10

                Ptá se jeden : " Prý Váš manžel byl někde na dovolené v lesích u Plzně?"
                " No vždyť vám povídám, že byl na Borech !" >> Stránka diskuse

                  Anýzový dědek - Profil | Út 1.2.2011 12:28:05

                  GRUPA >> Odkaz nefunguje. >> Stránka diskuse

                    Anýzový dědek - Profil | Po 31.1.2011 13:27:57

                      Anýzový dědek - Profil | Po 31.1.2011 13:11:23

                      Batuta >> S tímto moc dobré zkušenosti nemám. >> Stránka diskuse

                        Anýzový dědek - Profil | Po 31.1.2011 9:29:42

                        DAVISS >> Tady musíš jen JPEG - nic jiného to nevezme. >> Stránka diskuse

                          Anýzový dědek - Profil | Po 31.1.2011 9:26:01

                          DAVISS >> Něco se nepovedlo poslat?.....o))) >> Stránka diskuse

                            Anýzový dědek - Profil | So 29.1.2011 20:21:13

                            Brouček >> To mi přišlo mailem.......o))) >> Stránka diskuse

                              Anýzový dědek - Profil | So 29.1.2011 9:46:51

                              Jak naložit s výhrou.....o))) >> Stránka diskuse

                                Anýzový dědek - Profil | Pá 28.1.2011 13:12:47

                                jepice >> To je jako "Ales Gute!".......o)))) >> Stránka diskuse

                                  Anýzový dědek - Profil | Po 24.1.2011 12:53:46

                                  vahaj >> Sportem ku trvalé invaliditě......o))))))) >> Stránka diskuse

                                    Anýzový dědek - Profil | Po 24.1.2011 12:43:33

                                    vahaj >> Vždyť vím.....o)))).....hihihi >> Stránka diskuse

                                      Anýzový dědek - Profil | Po 24.1.2011 12:39:18

                                      vahaj >> Já nelitoval toho blba na motorce, ale toho před ním......-:o)))))) >> Stránka diskuse

                                        Anýzový dědek - Profil | Po 24.1.2011 11:57:56

                                        vahaj >> Auúúúúúúúúúúú.....))))) >> Stránka diskuse

                                          Červené karty: macek, Řízek 5,125, tomvec, vydra Lucky, P!F, SkulalukS, retrívr, jeden3, Kolben, tinkky, lovec 01, kubah, otoš, Vash, ŠUKI, Bušák, Charley7, POSTLÍK 666, Speedball, drvoštěp, brzak, potočák 62, Kapika, Diamond, Dalis75, Lasskoun, Quel Malheur, $