- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Fóry
Jen pro fóry! Za nerespektování pravidel budou udělovány karty
Pokud byl nějaký fór vymazán, nejspíše jej vložil již někdo před vámi.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
2184x v oblíbených a 31x v ignorovaných.
Anýzový dědek - Profil | Ne 13.3.2016 14:52:29
Pošlou ho na služebnu a on hned spustí: "Soused má na dvoře složeno 10 metrů dříví."
Policajt:"To přeci není trestné!?"
Bonzák: "Ale on si ho nechal dovézt z Německa!"
Policajt: "No, to se teď může přeci taky!" Bonzák: "No, ale on v tom dřevě pašuje drogy!!"
Policajt zajásá a ihned začíná organizovat policejní akci. Bonzák odejde a hned volá sousedovi, kterého právě udal."Tak Josef, objednal jsem ti to sekání dříví. A mám pocit, že to bude ta stejná parta, co ti na jaře zryla zahrádku!" >> Stránka diskuse
Anýzový dědek - Profil | Ne 13.3.2016 12:58:32
"Rebelen potřebuji nutně Vaši radu.."Jsme spolu už 3 roky a moje paní, která má právo na vrchol všech prožitků, nemůže dospět k orgasmu. Co máme dělat? Zkoušel jsem už kdeco a nic..."
"Tak vědí co, Roubíček? Vemou krásnýho a urostlýho mladíka a ať nad Vámi drží ručník a vlaje s ním. Paní pohled na něho vzruší a bude to."
Jak rabi poradil, Roubíček i vykonal. Druhý den je u rabiho znovu.
"Rebe, vše jak jsi poradil, jsem udělal a zase nic."
"No tak si vyměň roli s mladým mužem a mávej pořádně!"
I stalo se dle rady. Mladý muž žhavě objal mladou Roubíčkovou a do pár minutek se tak bouřlivě stalo.
I přestal Roubíček mávat a praví k mladému muži:
"To koukáš ty nemehlo, viď? Takhle se má mávat!!!" >> Stránka diskuse
Anýzový dědek - Profil | Út 8.3.2016 10:25:24
Anýzový dědek - Profil | Ne 6.3.2016 19:36:28
Opatrně složí ten telegram a položí ho na noční stolek.
Zhasne, zaboří hlavu do polštáře a řekne si:
"Teď se nebudu rozčilovat, celou noc bych nemohl spát, ale zítra ráno, to bude probuzení.!" >> Stránka diskuse
Anýzový dědek - Profil | Pá 4.3.2016 21:07:10
Anýzový dědek - Profil | Pá 4.3.2016 19:38:16
"Jsem Ester Rosenthal, mladý muži. Vy jste tu nový, že?"
Mladík mile odpověděl: "Těší mne, že vás poznávám. Jmenuji se Melvyn Schönfeld, pocházím z Londýna a právě jsem se přistěhoval."
Ester Rosenthal byla zvědavá: "A kdepak máte rodinu?"
Melvyn ochotně odvětil: "Rodiče zůstali v Londýně. A já jsem svobodný."
Ester kula železo: "A tak to vás musím pozvat, abyste poznal naši Goldu!"
Melvyn ji rychle přerušil: "Vážená paní, to by bylo maření času. Víte, já jsem gay."
Ester Rosenthal nebyla nikterak zaskočena: "Ale, to není žádný problém! V tom případě musíte poznat našeho Davídka!" >> Stránka diskuse
Anýzový dědek - Profil | Út 1.3.2016 21:34:04
Dobrý den, když chci zkopírovat film na disketu, tak když dám " vložit" , objeví se mi hláška, že na disku A není dostatek místa.
Potom dám " vložit zástupce" a to se už film na disketu vejde. Problém však nastane, když ho chci spustit na jiném PC, protože se mi tam objeví hláška " zástupce nebyl nalezen" , přitom v mém počítači ten film z diskety normálně spustím. Co s tím můžu udělat??? Odpověď z hotline:
Vážená uživatelko, do Vaší kabelky také nenacpete svůj kožich. Lístek s tím, že kožich máte ve skříni, se Vám však do kabelky vejde.Takže pokud jste doma a přečtete si lístek z kabelky, že kožich máte ve skříni, tak ho tam také najdete. Horší je to například tehdy, pokud jste u přítelkyně, vytáhnete lístek z kabelky a přečtete si, že ve skříni máte kožich. Ve skříni u přítelkyně můžete hledat jak chcete, ale ten Váš kožich tam určitě nenajdete...
Ještě malá nápověda: Kabelka = disketa, kožich = film, lístek = zástupce, skříň = počítač. >> Stránka diskuse
Anýzový dědek - Profil | Út 1.3.2016 20:02:03
Sex-rybařina, sex-rybařina a pořád dokola.
Přistihla jej u toho manželka a povídá:" Nech tam ten sex, ryby chytat umíš." >> Stránka diskuse
Anýzový dědek - Profil | St 24.2.2016 15:37:01
Anýzový dědek - Profil | Po 22.2.2016 20:44:45
Anýzový dědek - Profil | So 20.2.2016 15:10:30
Masochista:,,Zlato,vem bičík,dutky a pojď do mě,mam na to šílenou chuť."
Sadista: ,,Sorry brouku,mě dneska bolí hlava!" >> Stránka diskuse
Anýzový dědek - Profil | Ne 14.2.2016 17:35:02
"Je mi líto, pane, ale budete muset hovor uskutečnit znovu."
"Co to po mně chtějí? Koukají mě znovu spojit!"
"Je mi líto, pane, budete muset zavolat znovu."
"Operátor, vědí co? Strčej si ten telefón vědí kam!!", práskne pan Kohn sluchátkem.
O dva dny později někdo zvoní, pan Kohn otevře, a venku stojí dva montéři a jeden z nich říká:
"Jdeme vám vymontovat telefon."
"Pročpak?", ptá se pan Kohn.
"Protože jste slovně napadl operátora č. 28, což je porušení smluvních podmínek naší společnosti."
"A mohl bych mít poslední přání - ještě jeden hovor?"
"Ano, pane, to můžete."
Kohn tedy vezme telefon, vytočí číslo na operátora a povídá:
"Dají mi operátora 28! Haló, to jsou operátor 28? Pamatujou se na mne? Před dvěma dny jsem jim řekl, aby si vzali telefon, a strčili si ho vědí kam?.." Pan Khon se významně odmlčí. "No, tak se připraví, už jim ho nesou!" >> Stránka diskuse
Anýzový dědek - Profil | Po 8.2.2016 21:04:01
Je z toho dítě a má platit alimenty.
Jelikož nemá advokáta, přišla s nim máma, která povídá panu radovi: Podívejte se na něj pane rado, je možný, aby tohle dítě mělo dítě?
Povídá pan rada: No matko, to už tady všecko bylo!
Máma se našňupne, otevře klukovi poklopec a vytáhne pinďorka, jak za dva groše šafrán a řvala ze zoufalství: Mějte rozum pane rado, s tímhletím přece nemůže mít dítě!
I uznal to slavný soud a šlo se domu.
Kluk byl osvobozen a když šel s mámou po schodech dolů tak povídá: "To ti ale říkám mutr, dyby ses mi tam byla hrabala eště chvilku, tak sme ten proces prosrali na celý čáře."
>> Stránka diskuse
Anýzový dědek - Profil | Ne 7.2.2016 15:36:37
Anýzový dědek - Profil | Ne 31.1.2016 19:01:53
„Ovšem než někam vlezu, zjistím si, kam vlastně lezu,“ řekl si. A tak si zašel do kostela na mši. Druhý den ho potkal pan Finkelstein: “Nu, Kohn, jaká byla ta mše?”
“To jim povím,” odpověděl Kohn, “zajímavý to bylo. Oni jim mají takovou stavbu, je to ohromný, celý zděný, střecha se leskne, na zdech samý ornamenty... Tak jdu dovnitř, a tam mají barevný okna s nejrůznějšíma výjevama, sametový závěsy, vepředu jeviště se sochama, kultura, prostě kultura! Tak jsem si sednul, a to jim musím říct, sezení není dvakrát pohodlný.
Najednou přijde chlap v takovým hábitu, nejspíš hippie, a za ním jde druhej a ten nese přes ruce takovej ubrus, zlatem vyšívanej, no, handarbeit, handarbeit, já nevím, něco jako šábesdeka. Přijdou dopředu, ten s tou šábesdekou s ní zamával, aby to ukázal publiku, a pak vypadnul. I s tou šábesdekou.
Tomu druhýmu, tomu hipíkovi, to přišlo kách. Pochopitelně. Tak chodí doleva, chodí doprava, chodí dopředu, chodí dozadu, zvedá věci, pokládá věci, otevírá skříňky, zavírá skříňky, furt při tom něco povídá, prostě hledá tu šábesdeku. No, a nemůže ji najít, selbstverständlich. Tak vezme nějaký jídlo a flašku s vínem a jde mezi lidi, dává jim najíst a napít - představěj si, chlast! A v chrámu Páně!
No, hledá tu šábesdeku mezi lidma. A furt ji ne a ne a ne najít! To už je na blázinec. Tak zavolá dalšího, a ten jde mezi lidi s kasičkou, jako mají šlepeři, a začne vybírat peníze. Na novou šábesdeku. Já ho chápu. Má to platit ze svýho? To by přece byl mešuge, taková šábesdeka, to nemohla být žádná mecíje z druhý ruky.
Dobrá. Chlápek vybere peníze na novou šábesdeku - a vypadne s nima. A hned potom se vrátí ten chlápek, co odnesl šábesdeku - s tou šábesdekou! A myslej, že těm lidem ty prachy vrátili? NE! Tak tomu JÁ říkám židárna!”
>> Stránka diskuse
Anýzový dědek - Profil | Ne 31.1.2016 18:33:08
Speedbird 206: "Dobrý den, Frankfurte. Speedbird 206 opustil přistávací dráhu."
Pozemní středisko: "Guten Morgen. Jeď na svoje místo."
Velký Boeing 747 vjel na hlavní dráhu a zastavil.
Pozemní kontrola: "Speedbirde, víš, kam máš jet?"
Speedbird 206: "Moment, kontrolo, hledám svoje místo."
Pozemní středisko (arogantně): "Speedbird 206, copak jsi nikdy nebyl ve Frankfurtu?!"
Speedbird 206 (klidně): "Byl, v roce 1944, ale v jiném Boeingu, a jen jsem tu něco shazoval, nezastavoval jsem se tu!"..... :-))) >> Stránka diskuse
Anýzový dědek - Profil | St 27.1.2016 21:11:56
Vypadalo to nadějně a ona mu poslala e-mailem fotku.
Jenže byla tak hnusná, že se mu při stahování té fotky spustil antivir...... :-))) >> Stránka diskuse
Anýzový dědek - Profil | St 20.1.2016 20:24:48
'A jak poznáme soupeře?' ptají se gladiátoři.
Císař se uchechtne a povídá: 'Snadno, krokodýli budou mít bílé čepičky.' >> Stránka diskuse
Červené karty: macek, Řízek 5,125, tomvec, vydra Lucky, P!F, SkulalukS, retrívr, jeden3, Kolben, tinkky, lovec 01, kubah, otoš, Vash, ŠUKI, Bušák, Charley7, POSTLÍK 666, Speedball, drvoštěp, brzak, potočák 62, Kapika, Diamond, Dalis75, Lasskoun, Quel Malheur, $
Čtenáři této diskuse také sledují
Sranda bez nadsázky 🤘10856
Udírny a uzení51139
Rybářsko-houbařské jádro .-)45009
Čína - objednali ste uz nieco?15714
Bušákovy plky a frky a různé věci od našich vod412812
Gastrorožek aneb o jídle a všem okolo36018
Kulinářský kroužek aneb vše co se dá uvařit z ryb5794
Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro22047
Správný muž má v kapse nůž8074
Vážně nevážný pokec :-)))230536
Kde to žije - všechna témata
16:03ATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
15:57Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 30
15:57Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 44
15:20Rybáři vs ochránci přirody 78
14:34Poradna: Redakce MRK.cz 1766
10:11Staré Česke rybářské vybavení 396
8:49Poradna: Sumcařina 2572
2:11Hlídač slev eshopů 751
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
ÚtPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtLabe fishing store 19
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
Co je nového - všeobecné
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . Bleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
JRC Rova 60" Brolly | SLEVA 50%Za 1.999 Kč
Defender Oval Brolly nabízí neuvěřitelně stabilní úkryt díky čtyřem zadním nosníkům spočívajícím na zemi a rozšířeným bočním křídlům poskytujícím dodatečnou ochranu před špatnými povětrnostními podmínkami.
JRC Lehátko Cocoon II Flatbed Wide | SLEVA 33%Za 5.249 Kč
Velmi pohodlná silná polstrovaná matrace. Vnitřní matrace je vyjímatelná, což usnadňuje její čištění. Super pevný ocelový rám na 8 nohách. Nohy odolné proti blátu s otvory pro kolíky. Úložný vak se zipem. Včetně popruhu se sponou pro snadnou přepravu. Rozměry: 220x100x40-55 cm
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...












