- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Fóry
Jen pro fóry! Za nerespektování pravidel budou udělovány karty
Pokud byl nějaký fór vymazán, nejspíše jej vložil již někdo před vámi.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
2184x v oblíbených a 31x v ignorovaných.
Anýzový dědek - Profil | St 21.10.2015 20:32:46
Odpověď: "Ne, jdu strhanej ze stavby. Bydlím tu, pracuji a odvádím daně. Pak posílám peníze rodině na Ukrajině a dávám desátek naší mafii."
Celý podivený běží dál a potká Vietnamce - hned se ho ptá: "Ty jsi taky imigrant ?" Odpověď: "Ne! Sedm dnů v týdnu pracuji, protože živím rodinu, děti tu chodí do školy, odvádím daně a dávám desátek mafii."
Zmatený běží dál a potká cikána - hned se ho ptá: "Ty taky nejsi imigrant? Taky tu pracuješ, odvádíš daně a živíš rodinu ?" Odpověď: Néééé. Já tu bydlím - bydlení dostanu, dávají mi prachy na jídlo, cigára, chlast, drogy, bazén, bezplatně léčí mne i celou mou rodinu, navíc mi kupují z další jednorázové roční dávky v hodnotě 34. tisíc (!!!) vše potřebné pro fungující domácnost, např. ledničky, pračky, televize,sporák, hadry na zimu, městskou dopravu, děckám zaplatí vše do školy. Těhotné družce měsíčně dávaj 1200 kč na racionální výživu. Dokonce mi platí i kabelovku ! A to všechno zdarma - makat nemusím !"
Imigrant na něj čumí jak na zjevení... "Teda imigrant taky nejsi, tak kdo vlastně jsi ?"
"Noo, já jsem česká šlechta...."! >> Stránka diskuse
Anýzový dědek - Profil | Po 19.10.2015 9:14:18
Moja stará stym nedávno začala a já jož nemám chlope v tlamě, kdež chce přebléznót frajtra >> Stránka diskuse
Anýzový dědek - Profil | Ne 11.10.2015 11:08:45
Ahmed se zamyslí a říká:„Rybko, chtěl bych mít krásný zuby, jako lidi tady.“
Blik! A sedí v zubařském křesle a zubař pilně pracuje. Ahmed mu povídá, že nemá peníze a zubař na to, že je to placený z evropskejch fondů.
Jako druhé přání říká, že nechal doma svoje ženy, děti a rodiče a chtěl by s nimi hezky bydlet. Blik! Sedí v přijímacím pokoji vybavené vily a na stole čeká na jeho podpis smlouva, že vilu hrazenou z fondů EU pro uprchlíky v rámci „programu o slučování rodin“ přebírá do užívání.
Ahmed se zamyslí a jako třetí přání říká, že by chtěl bejt modrookej blonďák jako Němci. Blik!
Z Ahmeda je modrookej blonďák se zkaženejma zubama, a sedí v roztrhanejch šatech v Berlíně u řeky. Tak se ptá rybky, co to má bejt?"
Rybka mu odpovídá:
„Jseš bílej, tak se koukej starat sám!“ >> Stránka diskuse
Anýzový dědek - Profil | Út 6.10.2015 20:48:03
Tak si ji tak prohlíží, drbe se za uchem a povídá:
"Moc pěkná zahrada, ale je moc velká."
"Ale neblbni, sem dáš cibuli, tady mrkev, semhle slepice."
"No tak dobrá, dohodnuto."
Za nějakou dobu se zase potkají a ten prodávající se ptá:
"Tak co zahrada?"
"No perfektní. Cibule obrovská, mrkev až po pás, jenom ty slepice. Jestli jsem je nedal moc hluboko." >> Stránka diskuse
Anýzový dědek - Profil | So 3.10.2015 12:12:39
"Pýtam Vás šumňe , ňeznace dze tu býva Jančo?"
"Aľe preboha, šak Vy sce Jančo!" - vraví mu okoloidúci.
"Ja še Vás nepýtam, chto som! - aľe dze bývam...!" >> Stránka diskuse
Anýzový dědek - Profil | St 23.9.2015 13:07:16
Anýzový dědek - Profil | St 9.9.2015 19:28:00
Pražák ho ignoruje a tak Američan, kterého to netěší, začne rozhovor: "Sníte celý ten chléb?"
Pražák rozmrzele: "Samozřejmě".
Američan:"My ne, my jíme jen to, co je uvnitř, kůrky sbíráme do kontejneru, recyklujeme je, vyrábíme z nich croissanty a vyvážíme do Evropy."
Pražák dál tiše přežvykuje
Američan pokračuje: "Jíte s chlebem džem?"
Pražák: "Samozřejmě."
Američan:"My ne, my jíme k snídani jen čerstvé ovoce, potom sbíráme všechny šlupky a zbytky do kontejneru, vyrobíme z nich džem a prodáváme ho do Čech."
Pražák se zeptá: "A co děláte s použitými kondomy?"
Američan: "Vyhazujeme je samozřejmě."
Pražák: "My ne, my je sbíráme do kontejneru, recyklujeme je, vyrábíme z nich žvýkačky a prodáváme do Ameriky.
>> Stránka diskuse
Anýzový dědek - Profil | St 9.9.2015 8:29:14
Skončila válka a oba bratři nastoupili jako soustružníci v ČKD.
Za 10 let bratr partyzán stále stojí u svého soustruhu, bratr od SS je mistrem.
Za dalších 10 let bratr partyzán stojí u soustruhu, bratr od SS je
vedoucím provozu.
Za dalších 10 let bratr partyzán stále u soustruhu, bratr od SS je ředitelem ČKD.
Slaví se 40 výročíSlovenského národního povstání a bratr partyzán, který je stále
soustružníkem v ČKD i bratr od SS, který je ministrem průmyslu jsou pozváni na slavnost k tomuto výročí.
Sejdou se u skleničky a bratr
partyzán se ptá: "Jak je možný, že já, s mou minulostí pořád stojím u toho blbýho soustruhu, a ty s tvou minulostí jsi ministr?"
Bratr od SS odpoví: "Víš, celej vtip je v kádrovejch materiálech. Já
měl bratra partyzána, ale ty jsi měl bratra u SS!"
>> Stránka diskuse
Anýzový dědek - Profil | Pá 28.8.2015 16:47:12
Náš skautský vedúci nám povedal, aby sme napísali rodičom, ak ste videli tie záplavy v telke a mate o nás strach. My sme všetci v poriadku. Len nám odplavilo jeden stan a dva spacáky. Našťastie, nikto z nás sa neutopil, lebo sme práve vtedy boli v horách a hľadali sme Joža. Vieš čo, prosím ťa zavolaj Jožovej mame a povedz jej, že Jožo je v poriadku. Teraz nemôže napísať, lebo ma ruku v sadre. Naozaj super bolo, ako sme jazdili v záchranárskom džípe. Ale Joža by sme v tej tme asi nikdy nenašli, keby sa neblýskalo. Náš skautský vedúci sa na Joža nahneval, lebo vraj išiel na túru sám a nikomu to nepovedal. Jožo vravel, že povedal, ale to bolo počas toho požiaru takže ho nikto nepočul. Ozaj, vieš, že keď naleješ benzín do ohňa, že to vybuchne? Mokré drevo nechcelo vôbec horieť, zato sa chytil jeden z našich stanov. A tiež niektoré naše veci. Jano teraz vyzerá trochu divne, ale to len kým mu vlasy znova narastú. Vrátime sa v sobotu, teda ak sa nášmu skautskému vedúcemu podarí opraviť auto. Ta havária naozaj nebola jeho chyba. Keď sme odchádzali, brzdy boli ešte v poriadku. Vedúci povedal, že musíme očakávať, že na takom starom aute sa určite niečo pokazí. Asi preto mu ho nikde nechceli poistiť. Ale my si myslíme, že je to skvelé auto. Nášmu vedúcemu vôbec nevadilo, že sme mu ho zašpinili a keď bolo horúco, vozili sme sa na zadnom nárazníku. Úplne najlepšie je, keď ‘ sa v takom aute vezie desať ľudí. Vedúci nám aj dovolil aby sme šoférovali a tí, čo sa už nezmestili do auta, boli v prívese. Tak sme jazdili až kým nám to ten blbý policajt nezatrhol. Náš skautský vedúci je naozaj super chlapík. Teraz učí šoférovať Tomáša. Ale už ho necháva jazdiť len na horských cestách, kde nie je premávka, len tie nákladiaky, čo vozia drevo. Dnes ráno všetci chlapci skákali zo skál do jazera a potom mali jazero preplávať. Kedže ja neviem plávať a Mišo sa bál, že sa utopí, tak nám vedúci dal kanoe, aby sme sa preplavili. V jazere ešte plávalo drevo, čo tam naplavili tie povodne. Vedúci nám ani nedal záchranné vesty, a my sme ho nechceli otravovať, lebo opravoval to auto. Vieš, čo? Všetci sme dostali odznak za kurz prvej pomoci. To bolo, keď sa Dávid potápal v jazere a porezal si ruku. A okrem toho, ja a Vlado sme dostali také vyrážky. Náš skautský vedúci povedal, že to je asi otrava z toho skazeného kurčaťa. On povedal, že také vyrážky dostal zo stravy čo im dávali vo väzení. Ja som rád, že sa odtiaľ dostal a stal sa naším skautským vedúcim. Povedal, že za ten čas, čo tam bol, zistil, ako sa stať lepším. Teraz už musím ísť. Ideme do mesta poslať listy a kúpiť náboje. Neboj sa o nás. Máme sa dobre.
Tvoj Vilko. >> Stránka diskuse
Anýzový dědek - Profil | St 19.8.2015 6:54:30
Anýzový dědek - Profil | Čt 6.8.2015 21:05:04
čtěte titulky
http://www.instory.cz/1586-nadrazena-rasa-tak-tenhle-islamsky-pablb-vas-opravdu-prekvapi.html >> Stránka diskuse
Anýzový dědek - Profil | Ne 2.8.2015 13:13:34
Anýzový dědek - Profil | Ne 26.7.2015 10:26:39
- Vieš čo, ja ti to radšej ukážem názorne!
Baník zatvára zenu do skrine, začne po nej búchať lopatou, krompáčom, kopať, polievať ju vodou, hádzať na ňu ťažké predmety, kývať skriňou, zasa do nej búšiť, mykať ňou a nakoniec do nej kopne tak, že z nej polomŕtva žena vypadne. Neváha ani chvíľu a pretiahne ju na dlážke.
Potom, ako urobí číslo-dve, žena vraví:
- No, celkom som pochopila, len mi povedz, prečo si ma nakoniec pojebal?
- Lebo si predčasne opustila pracovisko......:-))) >> Stránka diskuse
Anýzový dědek - Profil | Ne 28.6.2015 8:07:25
Sedí Peťka, ordonanc Vasilija Ivanoviča Čapajeva, za stolom a čosi
píše. Príde Furmanov a pýta sa ho:
- Peťka, čo to píšeš?/
- No, Dmitrij Andrejevič, dizertačnú prácu. - odvetí Peťka.
- A na akú tému?
- Nosenie vody v rešete
- Peťka! Čo je to za názov? Svoju dizertáciu by si mal nazvať:
" Transport kvapalín s nízkou dynamickou viskozitou v neprispôsobených
nádobách " .
- Supernázov!
Dmitrij Andrejevič. A neviete kde je Vasilij Ivanovič?
- Ten píše na dvore
Peťka vyšiel na dvor a pýta sa komandíra:
- Vasilij Ivanovič, čo to píšete?
- Dizertačnú prácu na tému Vplyv kožených hudobných inštrumentov
na sexuálny život duševných pastierov ruského ľudu.
- ... A ako sa to volalo pôvodne?
- Na ch..a je popovi harmonika... >> Stránka diskuse
Anýzový dědek - Profil | Čt 25.6.2015 19:38:38
Anýzový dědek - Profil | St 10.6.2015 21:04:58
Anýzový dědek - Profil | Út 9.6.2015 17:15:13
1. Výuka matematiky v 50tých letech
Dřevorubec prodá náklad dřeva za 100 dolarů.
Náklady na produkci ho stojí 4/5 ceny.
Jaký je jeho zisk?
2. Výuka matematiky v 70tých letech
Dřevorubec prodá náklad dřeva za 100 dolarů.
Náklady na produkci ho stojí 4/5 ceny, nebo-li 80 dolarů.
Jaký je jeho zisk?
3. Výuka matematiky v 80tých letech
Dřevorubec prodá náklad dřeva za 100 dolarů.
Náklady na produkci ho stojí 80 dolarů.
Docílil zisku?
Ano nebo Ne
4. Výuka matematiky v 90tých letech
Dřevorubec prodá náklad dřeva za 100 dolarů.
Náklady na produkci ho stojí 80 dolarů
a jeho zisk je 20 dolarů.
Vaše zadání: Podtrhněte číslo 20.
5. Výuka matematiky v počátcích 2000
Dřevorubec porazí krásný les,
protože je sobecký, bezohledný
a nezajímá ho ochrana
životního prostředí zvířat
a ani ochrana našich lesů.
Činí tak proto,
aby dosáhl zisku 20 dolarů.
Co si myslíte o tomto způsobu obživy?
Námět na celotřídní diskusi po odpovědi na tuto otázku:
Jak se cití ptáci a veverky, když dřevorubec
podřezává jejich domovy?
(Žádná odpověď není špatná,
neobávejte se svobodně vyjádřit své pocity,
nebo-li hněv, rozhořčení, pocit méněcennosti,
bezmoci atd.)
Pokud budete po skončení zkoušky potřebovat
akční poradu, jsou vám k dispozici poradci,
kteří vám pomohou se přizpůsobit
zpět do reálného světa.
6. Výuka matematiky v roce 2050
باهن نم داولراك عيبت وريشتاه
فيك .ًارالود 80 وه جاتنإلا ةفلكت .رالود 100
؟ملو لاملا نمريثكل1575;
Do češtiny z anglického originálu,
putijícího po Internetu v Austrálii,
přeložil Jiří Dlouhý >> Stránka diskuse
Anýzový dědek - Profil | Po 8.6.2015 7:27:21
Anýzový dědek - Profil | So 6.6.2015 12:46:27
Nutno kliknout na odkaz
Brašny jsou oblíbené i mezi naši politickou smetánkou a s nerozbitným fotoaparátem FujiFilm XP60 Becher Green Limited Edition budete hvězdou na každém alkoholovém dýchánku, fotoaparát se vám nerozbije ani když zakopnete o psa. Ráno poblinkaný fotoaparát snadno otřete a jedete dál .... >> Stránka diskuse
Červené karty: macek, Řízek 5,125, tomvec, vydra Lucky, P!F, SkulalukS, retrívr, jeden3, Kolben, tinkky, lovec 01, kubah, otoš, Vash, ŠUKI, Bušák, Charley7, POSTLÍK 666, Speedball, drvoštěp, brzak, potočák 62, Kapika, Diamond, Dalis75, Lasskoun, Quel Malheur, $
Čtenáři této diskuse také sledují
NSranda bez nadsázky 🤘10857
NUdírny a uzení51140
NRybářsko-houbařské jádro .-)45009
NČína - objednali ste uz nieco?15715
NBušákovy plky a frky a různé věci od našich vod412906
NGastrorožek aneb o jídle a všem okolo36018
NKulinářský kroužek aneb vše co se dá uvařit z ryb5794
NZahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro22049
NSprávný muž má v kapse nůž8074
NVážně nevážný pokec :-)))230536
Kde to žije - všechna témata
19:31NBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
19:03NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
17:34NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
16:03NATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
15:20NRybáři vs ochránci přirody 78
14:34NPoradna: Redakce MRK.cz 1766
10:11NStaré Česke rybářské vybavení 396
8:49NPoradna: Sumcařina 2572
2:11NHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
JRC Rova 60" Brolly | SLEVA 50%Za 1.999 Kč
Defender Oval Brolly nabízí neuvěřitelně stabilní úkryt díky čtyřem zadním nosníkům spočívajícím na zemi a rozšířeným bočním křídlům poskytujícím dodatečnou ochranu před špatnými povětrnostními podmínkami.
Prologic Bunda Commander Fleece Jacket | SLEVA 51%Za 765 Kč
emný 100% polar fleece 330gsm. Protižmolkující a vodoodpudivá úprava.
TPU membrána zajišťuje 100% voděodolnost povrchového materiálu s 8000mm vodním sloupcem. Prodyšná. Teplá nastavitelná kapuce. Kapsy uzavíratelné na zip.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
















