Fóry

Na tohle mě navedl svým nápadem Zachy a tak místo pranostik sem šoupněte nějaké fórky ať se máme čím pobavit, když nemůžeme k vodě. Klidně i obrázky a karikatúry. Prosil bych ale pouze o rybách a rybářích! Nevkládejte vtipy s erotickou tématikou!

Jen pro fóry! Za nerespektování pravidel budou udělovány karty

Pokud byl nějaký fór vymazán, nejspíše jej vložil již někdo před vámi.
Autor diskuse: Miraryb - Profil , 12.8.2007 všeobecné - ostatní

Anýzový dědek - Profil | St 21.10.2015 20:32:46

Běží imigrant po naší krásné republice a potká špinavého Ukrajince - hned se ho ptá: "Ty jsi taky imigrant ?"
Odpověď: "Ne, jdu strhanej ze stavby. Bydlím tu, pracuji a odvádím daně. Pak posílám peníze rodině na Ukrajině a dávám desátek naší mafii."
Celý podivený běží dál a potká Vietnamce - hned se ho ptá: "Ty jsi taky imigrant ?" Odpověď: "Ne! Sedm dnů v týdnu pracuji, protože živím rodinu, děti tu chodí do školy, odvádím daně a dávám desátek mafii."
Zmatený běží dál a potká cikána - hned se ho ptá: "Ty taky nejsi imigrant? Taky tu pracuješ, odvádíš daně a živíš rodinu ?" Odpověď: Néééé. Já tu bydlím - bydlení dostanu, dávají mi prachy na jídlo, cigára, chlast, drogy, bazén, bezplatně léčí mne i celou mou rodinu, navíc mi kupují z další jednorázové roční dávky v hodnotě 34. tisíc (!!!) vše potřebné pro fungující domácnost, např. ledničky, pračky, televize,sporák, hadry na zimu, městskou dopravu, děckám zaplatí vše do školy. Těhotné družce měsíčně dávaj 1200 kč na racionální výživu. Dokonce mi platí i kabelovku ! A to všechno zdarma - makat nemusím !"
Imigrant na něj čumí jak na zjevení... "Teda imigrant taky nejsi, tak kdo vlastně jsi ?"
"Noo, já jsem česká šlechta...."! >> Stránka diskuse

    Anýzový dědek - Profil | Po 19.10.2015 9:14:18

    Te děvčico holiš si take kačeno?
    Moja stará stym nedávno začala a já jož nemám chlope v tlamě, kdež chce přebléznót frajtra >> Stránka diskuse

      Anýzový dědek - Profil | Ne 11.10.2015 11:08:45

      Sedí Ahmed v Berlíně u řeky, špinavej, v roztrhanejch šatech, zkažený zuby a chytí zlatou rybku. Klasika. Tři přání atd.
      Ahmed se zamyslí a říká:„Rybko, chtěl bych mít krásný zuby, jako lidi tady.“
      Blik! A sedí v zubařském křesle a zubař pilně pracuje. Ahmed mu povídá, že nemá peníze a zubař na to, že je to placený z evropskejch fondů.
      Jako druhé přání říká, že nechal doma svoje ženy, děti a rodiče a chtěl by s nimi hezky bydlet. Blik! Sedí v přijímacím pokoji vybavené vily a na stole čeká na jeho podpis smlouva, že vilu hrazenou z fondů EU pro uprchlíky v rámci „programu o slučování rodin“ přebírá do užívání.
      Ahmed se zamyslí a jako třetí přání říká, že by chtěl bejt modrookej blonďák jako Němci. Blik!
      Z Ahmeda je modrookej blonďák se zkaženejma zubama, a sedí v roztrhanejch šatech v Berlíně u řeky. Tak se ptá rybky, co to má bejt?"
      Rybka mu odpovídá:
      „Jseš bílej, tak se koukej starat sám!“ >> Stránka diskuse

        Anýzový dědek - Profil | So 10.10.2015 10:24:20

          Anýzový dědek - Profil | Út 6.10.2015 20:48:03

          Policajt kupuje od jiného policajta zahradu.
          Tak si ji tak prohlíží, drbe se za uchem a povídá:
          "Moc pěkná zahrada, ale je moc velká."
          "Ale neblbni, sem dáš cibuli, tady mrkev, semhle slepice."
          "No tak dobrá, dohodnuto."
          Za nějakou dobu se zase potkají a ten prodávající se ptá:
          "Tak co zahrada?"
          "No perfektní. Cibule obrovská, mrkev až po pás, jenom ty slepice. Jestli jsem je nedal moc hluboko." >> Stránka diskuse

            Anýzový dědek - Profil | So 3.10.2015 12:12:39

            Opitý tackajúci chlap sa ráno pýta na ulici náhodného chodca:
            "Pýtam Vás šumňe , ňeznace dze tu býva Jančo?"
            "Aľe preboha, šak Vy sce Jančo!" - vraví mu okoloidúci.
            "Ja še Vás nepýtam, chto som! - aľe dze bývam...!" >> Stránka diskuse

              Anýzový dědek - Profil | St 23.9.2015 13:07:16

              Dobrý fór v návodu na používání sedací soupravy .... :-) >> Stránka diskuse

                Anýzový dědek - Profil | St 9.9.2015 19:28:00

                Pražan klidně pojídá v bistru na Václaváku svoji snídani, když se k němu posadí typický Američan žvýkající žvýkačku.
                Pražák ho ignoruje a tak Američan, kterého to netěší, začne rozhovor: "Sníte celý ten chléb?"
                Pražák rozmrzele: "Samozřejmě".
                Američan:"My ne, my jíme jen to, co je uvnitř, kůrky sbíráme do kontejneru, recyklujeme je, vyrábíme z nich croissanty a vyvážíme do Evropy."
                Pražák dál tiše přežvykuje
                Američan pokračuje: "Jíte s chlebem džem?"
                Pražák: "Samozřejmě."
                Američan:"My ne, my jíme k snídani jen čerstvé ovoce, potom sbíráme všechny šlupky a zbytky do kontejneru, vyrobíme z nich džem a prodáváme ho do Čech."
                Pražák se zeptá: "A co děláte s použitými kondomy?"
                Američan: "Vyhazujeme je samozřejmě."
                Pražák: "My ne, my je sbíráme do kontejneru, recyklujeme je, vyrábíme z nich žvýkačky a prodáváme do Ameriky.
                >> Stránka diskuse

                  Anýzový dědek - Profil | St 9.9.2015 8:29:14

                  Byli dva bratři, jeden byl partyzán a druhý sloužil u SS.
                  Skončila válka a oba bratři nastoupili jako soustružníci v ČKD.
                  Za 10 let bratr partyzán stále stojí u svého soustruhu, bratr od SS je mistrem.
                  Za dalších 10 let bratr partyzán stojí u soustruhu, bratr od SS je
                  vedoucím provozu.
                  Za dalších 10 let bratr partyzán stále u soustruhu, bratr od SS je ředitelem ČKD.
                  Slaví se 40 výročíSlovenského národního povstání a bratr partyzán, který je stále
                  soustružníkem v ČKD i bratr od SS, který je ministrem průmyslu jsou pozváni na slavnost k tomuto výročí.
                  Sejdou se u skleničky a bratr
                  partyzán se ptá: "Jak je možný, že já, s mou minulostí pořád stojím u toho blbýho soustruhu, a ty s tvou minulostí jsi ministr?"
                  Bratr od SS odpoví: "Víš, celej vtip je v kádrovejch materiálech. Já
                  měl bratra partyzána, ale ty jsi měl bratra u SS!"
                  >> Stránka diskuse

                    Anýzový dědek - Profil | Pá 28.8.2015 16:47:12

                    Ahoj, mami!
                    Náš skautský vedúci nám povedal, aby sme napísali rodičom, ak ste videli tie záplavy v telke a mate o nás strach. My sme všetci v poriadku. Len nám odplavilo jeden stan a dva spacáky. Našťastie, nikto z nás sa neutopil, lebo sme práve vtedy boli v horách a hľadali sme Joža. Vieš čo, prosím ťa zavolaj Jožovej mame a povedz jej, že Jožo je v poriadku. Teraz nemôže napísať, lebo ma ruku v sadre. Naozaj super bolo, ako sme jazdili v záchranárskom džípe. Ale Joža by sme v tej tme asi nikdy nenašli, keby sa neblýskalo. Náš skautský vedúci sa na Joža nahneval, lebo vraj išiel na túru sám a nikomu to nepovedal. Jožo vravel, že povedal, ale to bolo počas toho požiaru takže ho nikto nepočul. Ozaj, vieš, že keď naleješ benzín do ohňa, že to vybuchne? Mokré drevo nechcelo vôbec horieť, zato sa chytil jeden z našich stanov. A tiež niektoré naše veci. Jano teraz vyzerá trochu divne, ale to len kým mu vlasy znova narastú. Vrátime sa v sobotu, teda ak sa nášmu skautskému vedúcemu podarí opraviť auto. Ta havária naozaj nebola jeho chyba. Keď sme odchádzali, brzdy boli ešte v poriadku. Vedúci povedal, že musíme očakávať, že na takom starom aute sa určite niečo pokazí. Asi preto mu ho nikde nechceli poistiť. Ale my si myslíme, že je to skvelé auto. Nášmu vedúcemu vôbec nevadilo, že sme mu ho zašpinili a keď bolo horúco, vozili sme sa na zadnom nárazníku. Úplne najlepšie je, keď ‘ sa v takom aute vezie desať ľudí. Vedúci nám aj dovolil aby sme šoférovali a tí, čo sa už nezmestili do auta, boli v prívese. Tak sme jazdili až kým nám to ten blbý policajt nezatrhol. Náš skautský vedúci je naozaj super chlapík. Teraz učí šoférovať Tomáša. Ale už ho necháva jazdiť len na horských cestách, kde nie je premávka, len tie nákladiaky, čo vozia drevo. Dnes ráno všetci chlapci skákali zo skál do jazera a potom mali jazero preplávať. Kedže ja neviem plávať a Mišo sa bál, že sa utopí, tak nám vedúci dal kanoe, aby sme sa preplavili. V jazere ešte plávalo drevo, čo tam naplavili tie povodne. Vedúci nám ani nedal záchranné vesty, a my sme ho nechceli otravovať, lebo opravoval to auto. Vieš, čo? Všetci sme dostali odznak za kurz prvej pomoci. To bolo, keď sa Dávid potápal v jazere a porezal si ruku. A okrem toho, ja a Vlado sme dostali také vyrážky. Náš skautský vedúci povedal, že to je asi otrava z toho skazeného kurčaťa. On povedal, že také vyrážky dostal zo stravy čo im dávali vo väzení. Ja som rád, že sa odtiaľ dostal a stal sa naším skautským vedúcim. Povedal, že za ten čas, čo tam bol, zistil, ako sa stať lepším. Teraz už musím ísť. Ideme do mesta poslať listy a kúpiť náboje. Neboj sa o nás. Máme sa dobre.
                    Tvoj Vilko. >> Stránka diskuse

                      Anýzový dědek - Profil | St 19.8.2015 6:54:30

                      Návod jak slušně, ale rozhodně jednat s těmi, kteří si chtějí žít po svém a odmítají se přizpůsobit: Arabský muslim nastoupil v Londýně do taxíku. Důrazně požádal taxikáře, aby vypnul rádio, protože příkazem učení jeho náboženství je, že on nesmí poslouchat takovou hudbu, když v Prorokových časech nebyla žádná západní hudba, která je hudbou nevěřících. Taxikář zdvořile vypnul rádio a otevřel dveře. Arab se otázal: "Co se děje?" Taxikář odpověděl: "Za časů Proroka nebyly žádné taxíky. Vypadněte a počkejte si na velblouda..." >> Stránka diskuse

                        Anýzový dědek - Profil | Čt 6.8.2015 21:05:04

                        O tohle se musím podělit, Tohle je výklad Koperníkových zákonů podle islámu.... :-))))
                        čtěte titulky
                        http://www.instory.cz/1586-nadrazena-rasa-tak-tenhl​e-islamsky-pablb-vas-opravdu-prekvapi.html >> Stránka diskuse

                          Anýzový dědek - Profil | Ne 2.8.2015 13:13:34

                          Pozor při focení oblíbených "selfíček".... :-) >> Stránka diskuse

                            Anýzový dědek - Profil | Ne 26.7.2015 10:26:39

                            Chlapík-baník sa po namáhavej šichte vráti domov. Doma ho víta žena, dáva mu jesť, piť a pýta sa, ako sa mal.
                            - Vieš čo, ja ti to radšej ukážem názorne!
                            Baník zatvára zenu do skrine, začne po nej búchať lopatou, krompáčom, kopať, polievať ju vodou, hádzať na ňu ťažké predmety, kývať skriňou, zasa do nej búšiť, mykať ňou a nakoniec do nej kopne tak, že z nej polomŕtva žena vypadne. Neváha ani chvíľu a pretiahne ju na dlážke.
                            Potom, ako urobí číslo-dve, žena vraví:
                            - No, celkom som pochopila, len mi povedz, prečo si ma nakoniec pojebal?
                            - Lebo si predčasne opustila pracovisko......:-))) >> Stránka diskuse

                              Anýzový dědek - Profil | Ne 28.6.2015 8:07:25

                              Rok 1919. Revolučné Rusko.
                              Sedí Peťka, ordonanc Vasilija Ivanoviča Čapajeva, za stolom a čosi
                              píše. Príde Furmanov a pýta sa ho:
                              - Peťka, čo to píšeš?/
                              - No, Dmitrij Andrejevič, dizertačnú prácu. - odvetí Peťka.
                              - A na akú tému?
                              - Nosenie vody v rešete
                              - Peťka! Čo je to za názov? Svoju dizertáciu by si mal nazvať:
                              " Transport kvapalín s nízkou dynamickou viskozitou v neprispôsobených
                              nádobách " .
                              - Supernázov!
                              Dmitrij Andrejevič. A neviete kde je Vasilij Ivanovič?
                              - Ten píše na dvore
                              Peťka vyšiel na dvor a pýta sa komandíra:
                              - Vasilij Ivanovič, čo to píšete?
                              - Dizertačnú prácu na tému Vplyv kožených hudobných inštrumentov
                              na sexuálny život duševných pastierov ruského ľudu.
                              - ... A ako sa to volalo pôvodne?
                              - Na ch..a je popovi harmonika... >> Stránka diskuse

                                Anýzový dědek - Profil | Čt 25.6.2015 19:38:38

                                  Anýzový dědek - Profil | St 10.6.2015 21:04:58

                                  Ako sa hovorí človeku, pre ktorého sú všetci ľudia dobrí?

                                  ...

                                  Kanibal
                                  ....:-))) >> Stránka diskuse

                                    Anýzový dědek - Profil | Út 9.6.2015 17:15:13

                                    Předmět: Výuka matematiky
                                    1. Výuka matematiky v 50tých letech
                                    Dřevorubec prodá náklad dřeva za 100 dolarů.
                                    Náklady na produkci ho stojí 4/5 ceny.
                                    Jaký je jeho zisk?
                                    2. Výuka matematiky v 70tých letech
                                    Dřevorubec prodá náklad dřeva za 100 dolarů.
                                    Náklady na produkci ho stojí 4/5 ceny, nebo-li 80 dolarů.
                                    Jaký je jeho zisk?
                                    3. Výuka matematiky v 80tých letech
                                    Dřevorubec prodá náklad dřeva za 100 dolarů.
                                    Náklady na produkci ho stojí 80 dolarů.
                                    Docílil zisku?
                                    Ano nebo Ne
                                    4. Výuka matematiky v 90tých letech
                                    Dřevorubec prodá náklad dřeva za 100 dolarů.
                                    Náklady na produkci ho stojí 80 dolarů
                                    a jeho zisk je 20 dolarů.
                                    Vaše zadání: Podtrhněte číslo 20.
                                    5. Výuka matematiky v počátcích 2000
                                    Dřevorubec porazí krásný les,
                                    protože je sobecký, bezohledný
                                    a nezajímá ho ochrana
                                    životního prostředí zvířat
                                    a ani ochrana našich lesů.
                                    Činí tak proto,
                                    aby dosáhl zisku 20 dolarů.
                                    Co si myslíte o tomto způsobu obživy?
                                    Námět na celotřídní diskusi po odpovědi na tuto otázku:
                                    Jak se cití ptáci a veverky, když dřevorubec
                                    podřezává jejich domovy?
                                    (Žádná odpověď není špatná,
                                    neobávejte se svobodně vyjádřit své pocity,
                                    nebo-li hněv, rozhořčení, pocit méněcennosti,
                                    bezmoci atd.)
                                    Pokud budete po skončení zkoušky potřebovat
                                    akční poradu, jsou vám k dispozici poradci,
                                    kteří vám pomohou se přizpůsobit
                                    zpět do reálného světa.
                                    6. Výuka matematiky v roce 2050
                                    باهن نم داولراك عيبت وريشتاه
                                    فيك .ًارالود 80 وه جاتنإلا ةفلكت .رالود 100
                                    ؟ملو لاملا نمريثكل&#​1575;
                                    Do češtiny z anglického originálu,
                                    putijícího po Internetu v Austrálii,
                                    přeložil Jiří Dlouhý >> Stránka diskuse

                                      Anýzový dědek - Profil | So 6.6.2015 12:46:27

                                      http://www.oehling.cz/lowepro-adventura-sh-120-ii
                                      Nutno kliknout na odkaz

                                      Brašny jsou oblíbené i mezi naši politickou smetánkou a s nerozbitným fotoaparátem FujiFilm XP60 Becher Green Limited Edition budete hvězdou na každém alkoholovém dýchánku, fotoaparát se vám nerozbije ani když zakopnete o psa. Ráno poblinkaný fotoaparát snadno otřete a jedete dál .... >> Stránka diskuse

                                        Červené karty: macek, Řízek 5,125, tomvec, vydra Lucky, P!F, SkulalukS, retrívr, jeden3, Kolben, tinkky, lovec 01, kubah, otoš, Vash, ŠUKI, Bušák, Charley7, POSTLÍK 666, Speedball, drvoštěp, brzak, potočák 62, Kapika, Diamond, Dalis75, Lasskoun, Quel Malheur, $