Fóry | MRK.cz

Fóry

Na tohle mě navedl svým nápadem Zachy a tak místo pranostik sem šoupněte nějaké fórky ať se máme čím pobavit, když nemůžeme k vodě. Klidně i obrázky a karikatúry. Prosil bych ale pouze o rybách a rybářích! Nevkládejte vtipy s erotickou tématikou!

Jen pro fóry! Za nerespektování pravidel budou udělovány karty

Pokud byl nějaký fór vymazán, nejspíše jej vložil již někdo před vámi.
Autor diskuse: Miraryb - Profil , 12.8.2007 všeobecné - ostatní

Anýzový dědek - Profil | Út 26.5.2015 19:13:54

Telefonicki rozhovor:
"Ahoj milačku, jutre še konečne vracam zo služobki.
Ale šesc mešace som nemal sex, taže vo vlastnim zaujmu me čekaj na letisku !"
"Dobre, budzem tam, lasko.
Ale šesc mešace som nemala sex. Taže ve vlastnim zaujmu, vistup jak perši !" >> Stránka diskuse

    Anýzový dědek - Profil | Út 19.5.2015 11:00:13

    Do riaditeľne vtrhne rozzúrený učiteľ za sebou ťahajúci za ucho
    plačúceho žiačika:
    - " Žiadam pre tohto bezočivého darebáka trojku z chovania!"
    Pán riaditeľ podíde k plačúcemu žiačikovi, pohladká ho po hlave a pýta sa:
    - "No, čo si to vyviedol ty malý loptoš ?"
    - "Včera mi pán učiteľ napísal do žiackej knižky poznámku... "odpovedá
    fňukajúci žiačik.
    - "A dnes sa ma pán učiteľ pýtal čo na to povedal môj oco. A ja som
    mu len povedal, že oco mu odkazuje, aby si kúpil viagru."
    -"Heeej???" Vyvaľuje oči začudovaný pán riaditeľ . "A akú poznámku ti
    pán učiteľ vlastne napísal?????"
    Pán učiteľ mi napísal:
    "Nepostavil sa mi, keď som prišiel do triedy!"...... :-))) >> Stránka diskuse

      Anýzový dědek - Profil | St 29.4.2015 8:30:08

      Je dobré občas přiznat vlastní status...... :-))) >> Stránka diskuse

        Anýzový dědek - Profil | Út 21.4.2015 12:58:07

        ZÁHORÁCKE VÍNA
        1. Banánové víno - každý banoval, že ho pil.
        2. Zahorácky tramín - keď ho chlasceš, mosíš sa držat trámu.
        3. Stahovací víno - vypiješ deci a tak ti zadek stáhne, že bys ani strúhaný chup doňho nepicheu.
        4. Neutrónové víno - chuapi padajú, šenk ostáva.
        5. Tigrí úsmjev - ket sa napiješ, tak ceríš zuby jak šelma.
        6. Trojchuapové víno - jeden pije a dva ho držá, aby nespadeu.
        7. Kolenačkové víno - ideš kolenačky popod okná súseda, aby ta, nedajbože, nezavolal na pohárek.
        8. Rýnské víno - jak ho vypiješ, mosíš sa držat rýny.
        9. Hoscovské víno - /velice vyhledávané/ ponúkneš ho hoscom a máš od ich náščef na dva roky pokoja.
        10. Ďecké víno - večer si ho vypiješ a ráno sa učíš chodzit a mlúvit jak dzecko.
        11. Šuškavé víno - jak sa ho napiješ, natáhne ti tak hubu, že možeš sám sebje šuškat do ucha.
        12. Záhorácke, púlnoční, omšové víno - o púl noci vypiješ dvje deci a ráno za tebja slúžá omšu.. >> Stránka diskuse

          Anýzový dědek - Profil | Po 20.4.2015 16:54:51

          V USA propouštějí do civilu staré vojáky. Výšku odstupného jim vypočítají tak, že si každý zvolí dvě části na těle, oni změří délku mezi nimi a podle toho vyplatí odstupné. Přijdou k prvnímu a ten řekne:
          "Od dlaně po druhou dlaň."
          Voják roztáhne ruce, přeměří mu délku
          a dostane pěkné odstupné.
          Druhý voják řekne: "Od hlavy k patám."
          Voják se vyšponuje, přeměří mu rozdíl
          a odstupné je neuvěřitelně vysoké.
          Přijdou k poslednímu dědkovi a ten řekne:
          "Od hlavy po koule."
          "Ale no tak dědo, vyberte si taky po paty,
          budete mít víc peněz."
          "Ne, od hlavy po koule!!!" opakuje děda.
          Stáhnou tedy dědovi trenky, koukají a koule nikde.
          "Dědo a kde jste je nechal?"
          "V Afganistánu ... a teď měř synku!"
          >> Stránka diskuse

            Anýzový dědek - Profil | So 18.4.2015 8:58:15

            Príde Imrich z roboty a žena sa ho pýta:
            -Nie si hladný ?
            -Jedol som v robote !
            -A kávičku nechceš ?
            -Pil som v robote !
            -A nemohol by si byť trošičku milší ?
            -Bol som – v robote..... :-))) >> Stránka diskuse

              Anýzový dědek - Profil | Út 7.4.2015 20:29:49

              Kantorek nezklame... :-) >> Stránka diskuse

                Anýzový dědek - Profil | Út 7.4.2015 12:26:40

                Pani učiteľka še pita dzecoch co im doma chibuje.
                Anička hutri:
                -Mi ešči nemame zahradu.
                Janko kriči:
                -Mi nemame auto.
                Ďula kriči zaš:
                -Mi nemame domace kino.
                Jožka len skonštatuje:
                -Mi už mame šicko.
                -Jak že už mace šicko? - čuduje še učiteľka.
                -Ta včera ocec došol z karčmi domu ožrati jak ceľe, narihal do skriňe a mama nato povedzela: - Na už len toto nam chibovalo...:-))) >> Stránka diskuse

                  Anýzový dědek - Profil | St 1.4.2015 15:42:08

                  Aprílová.... :-) >> Stránka diskuse

                    Anýzový dědek - Profil | St 1.4.2015 10:11:34

                    Kam schovat citlivá data na USB ? ... >> Stránka diskuse

                      Anýzový dědek - Profil | So 28.3.2015 18:01:10

                      Pan hrábě varuje ::::-)) >> Stránka diskuse

                        Anýzový dědek - Profil | St 18.3.2015 21:42:03

                        Abram, co život, jak se vede?
                        Co ti mám povídat, Mojše, je to jako na lodi.. chce se ti zvracet, ale plavat musíš. >> Stránka diskuse

                          Anýzový dědek - Profil | St 11.3.2015 20:15:48

                          jeden vychodňarsky

                          Chlopík sebe pridze uložic do Slovenskej šporicelňi 100 Euri.
                          Pokladníčka piše doklad a chlop še informuje:
                          "Pani, a nepridzem o totu stovku?"
                          "Nepridzece, za tote peňeži vám ruči cala Erste Group Banka."
                          "A co kedz skrachuje celá Erste Group Banka?"
                          ... "Ta vám za to ruči cala slovenská vláda na čeľe s pánom Ficom!"
                          "A co kedz skrachuje aj cala vlada v čeľe s pánom Ficom?"
                          "No aľe pane, to by vám hádam za totu stofku stálo, ňe?" >> Stránka diskuse

                            Anýzový dědek - Profil | Út 10.2.2015 12:38:57

                            Žádost o zvýšení platu

                            Vážený pane řediteli,
                            Mám velice solidní plat, který činí 12.000,- Kč čistého měsíčně. Přesto Vás žádám o přidání 24,- Kč měsíčně (čistého). Svoji žádost odůvodňuji takto:

                            Mám ženu, která nepracuje, a dvě děti. Bydlíme v jeskyni, koberce ani nábytek nevlastníme. Prací prostředky a mýdlo nekupujeme, protože pereme v potoce. Za vodu, plyn a elektrickou energii neplatíme, protože nic takového nemáme. Obuv a oděvy nekupujeme, zhotovujeme si je doma sami z jeleních kůží. Na příspěvky do odborů mi nezbývá. Na dovolenou nejezdíme, do divadla a do kina nechodíme. Přesto náš denní rozpočet vypadá takto:
                            Snídaně -3 rohlíky a voda z potoka 3,60 Kč
                            Přesnídávka -3 rohlíky a voda z potoka 3,60 Kč
                            Oběd -v bufetu polévku za 9,80 a guláš za 34,90 44,70 Kč
                            Svačina -3 rohlíky a voda z potoka 3,60 Kč
                            Večeře -v bufetu polévku a guláš 44,70 Kč
                            ---------------------------------------------------​---------------------------------------------------​------
                            Celkem 100,20 Kč

                            Na osobu na den 100,20 Kč
                            Na 4 osoby na den 400,80 Kč
                            4 osoby na měsíc 12.024,- Kč

                            V měsíci , který má 31 dnů se jeden den postíme. V měsíci, který má méně než 30 dní ušetříme a tuto částku věnujeme nadaci, která podporuje bydlení našich rómských spoluobčanů.

                            Za zvýšení platu co nejsrdečněji děkuji.

                            Odpověď nadřízeného


                            Vážený pane kolego,
                            Vaše žádost byla přezkoumána na našem mzdovém oddělení a závěry šetření jsou následující:
                            Na noc se není třeba přecpávat, stačí Vám 3 rohlíky a voda z potoka. Měsíčně tím ušetříte celých 4932,- Kč. Vzhledem k současně probíhající restrukturalizaci našeho podniku a hledání finančních rezerv Vám o tuto částku snižujeme Vaši měsíční mzdu.

                            S pozdravem ředitel. >> Stránka diskuse

                              Anýzový dědek - Profil | Po 9.2.2015 20:27:54

                              Levné, ale 100% zabezpečení domu
                              Před deseti dny jsem vypnul v mém domě obě bezpečnostní kamery.
                              Potom jsem vypověděl smlouvu o napojení poplachového systému domu na centrální pult místní policie a tím jsem i slušně ušetřil.
                              Potom jsem také vystoupil ze Sdružení ostražitých obyvatel ulice.
                              Nakonec jsem vyvěsil na mém dvoře Pakistánskou vlajku a na stěnu domu jsem dal vlajku nového Islámského státu.
                              Od té doby střeží policie můj dům nepřetržitě.
                              Nikdy jsem se tak bezpečně necítil !!!! >> Stránka diskuse

                                Anýzový dědek - Profil | Po 29.12.2014 11:35:41

                                trochu starší, ale aktuální
                                Milujem Kysuce :-)))
                                www.youtube.com/watch?v=sSLhFBtTRss >> Stránka diskuse

                                  Anýzový dědek - Profil | Pá 26.12.2014 19:54:36

                                  Koleda koleda Štěpáne :-)) >> Stránka diskuse

                                    Červené karty: macek, Řízek 5,125, tomvec, vydra Lucky, P!F, SkulalukS, retrívr, jeden3, Kolben, tinkky, lovec 01, kubah, otoš, Vash, ŠUKI, Bušák, Charley7, POSTLÍK 666, Speedball, drvoštěp, brzak, potočák 62, Kapika, Diamond, Dalis75, Lasskoun, Quel Malheur, $