Fóry

Na tohle mě navedl svým nápadem Zachy a tak místo pranostik sem šoupněte nějaké fórky ať se máme čím pobavit, když nemůžeme k vodě. Klidně i obrázky a karikatúry. Prosil bych ale pouze o rybách a rybářích! Nevkládejte vtipy s erotickou tématikou!

Jen pro fóry! Za nerespektování pravidel budou udělovány karty

Pokud byl nějaký fór vymazán, nejspíše jej vložil již někdo před vámi.
Autor diskuse: Miraryb - Profil , 12.8.2007 všeobecné - ostatní

NHora - Profil | So 12.12.2020 21:10:19

Brýle

    Npohodak - Profil | So 12.12.2020 21:06:39

    recept na c19 hehehe

      Npohodak - Profil | So 12.12.2020 21:04:20

      neni kapor ako kapor

        NMilan1208 - Profil | So 12.12.2020 20:43:41

        ..

          NMalab - Profil | So 12.12.2020 20:29:33

          Při jedné záchranné akci došlo k tomu, že na vrtulníku se na jednom laně rukama drželo deset manažerů a jeden inženýr. Vyšlo najevo, že lano není dost silné na to, aby udrželo všechny, a jeden se tedy bude muset dobrovolně pustit, aby zachránil ostatní. Dlouho diskutovali, kdo by to měl být. Nakonec promluvil s klidným hlasem inženýr, že on se tedy dobrovolně pustí.
          „Inženýři jsou zvyklí všechno obětovat pro firmu, nestěžovat si, dělat přesčasy zadarmo, zanedbávat rodinu...” atd.
          Když skončil svou řeč, všichni manažeři mu zatleskali...

            NKáceč - Profil | So 12.12.2020 20:06:26

            Podle mě se rasismus přehání, černoši se měli dřív jak v bavlnce....

              NJirka R. - Profil | So 12.12.2020 19:59:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Stromeček - ten správný...!

                NSharry - Profil | So 12.12.2020 19:03:51

                😱😂

                  Ntucnak11 - Profil | So 12.12.2020 17:48:59

                  🤪

                    NMiraryb - Profil | So 12.12.2020 17:36:21

                    Vánoce, vánoce přicházejí...

                      NŠUKI - Profil | So 12.12.2020 15:34:11

                      :-)))))))

                        NSpecialista - Profil | So 12.12.2020 14:05:49

                        sindeji3 >>.. a s úsměvem přijala platební karty...

                          NSharry - Profil | So 12.12.2020 12:36:41

                          😂

                            NMalab - Profil | So 12.12.2020 12:21:49

                            Ptají se kamaráda: „Kdes byl včera, Pepo?”
                            „U doktora.”
                            „A prohlédl tě?”
                            „Naštěstí ne, dal mi neschopenku na týden!”

                            Jarmark, před cirkusovým stanem silák vymačká z citrónu skleničku šťávy a vyhlašuje: „Kdo dokáže z tohoto citrónu vymačkat ještě kapku, obdrží 1000 dolarů prémii!”
                            Z davu vyjde nenápadný mužík, vezme citrón a vymačká z něj ještě dvě skleničky. Silák celý omráčený se ptá: „Jjak se jjmenujete... kdde pracujete?”
                            Nenápadný mužík: „Jmenuji se Novák. A pracuji na finančním úřadě - jako daňový inspektor.”

                              Nsindeji3 - Profil | So 12.12.2020 11:59:08

                              „Šalom,“ pozdravil vlk.
                              „Ufff,“ vydechla úlevou prasátka.

                                Nmichec - Profil | So 12.12.2020 11:14:02

                                💰

                                  Nludek 73 - Profil | So 12.12.2020 10:06:44

                                  .

                                    Nkrkoška - Profil | Pá 11.12.2020 21:33:25

                                    .

                                      NJiryyy - Profil | Pá 11.12.2020 21:18:54

                                      :-D

                                        Nsindeji3 - Profil | Pá 11.12.2020 21:13:18

                                          Červené karty: macek, Řízek 5,125, tomvec, vydra Lucky, P!F, SkulalukS, retrívr, jeden3, Kolben, tinkky, lovec 01, kubah, otoš, Vash, ŠUKI, Bušák, Charley7, POSTLÍK 666, Speedball, drvoštěp, brzak, potočák 62, Kapika, Diamond, Dalis75, Lasskoun, Quel Malheur, $