Fóry

Na tohle mě navedl svým nápadem Zachy a tak místo pranostik sem šoupněte nějaké fórky ať se máme čím pobavit, když nemůžeme k vodě. Klidně i obrázky a karikatúry. Prosil bych ale pouze o rybách a rybářích! Nevkládejte vtipy s erotickou tématikou!

Jen pro fóry! Za nerespektování pravidel budou udělovány karty

Pokud byl nějaký fór vymazán, nejspíše jej vložil již někdo před vámi.
Autor diskuse: Miraryb - Profil , 12.8.2007 všeobecné - ostatní

Anýzový dědek - Profil | Út 22.4.2014 13:13:12

Pak že nejsme národem rómů, když i Kája je cigán :-)
Viz tento odkaz
http://domaci.eurozpravy.cz/zivot/91712-karel-gott-​je-romsky-zpevak-tvrdi-britsky-server/ >> Stránka diskuse

    Anýzový dědek - Profil | Po 21.4.2014 20:37:58

    Vetřelcovy Velikonoce >> Stránka diskuse

      Anýzový dědek - Profil | Po 21.4.2014 16:25:29

      I moderní doba si žádá moderní zázraky >> Stránka diskuse

        Anýzový dědek - Profil | Pá 18.4.2014 20:12:55

        Krásná dáma vkročí do lékárny, jde rovnou k magistrovi a hledíc mu
        přímo do očí klidně říká:"Potřebuji kyanid."
        Lékárník se ptá:" Na co proboha potřebujete kyanid?".
        Dáma odpoví: "Jdu otrávit manžela."
        Lékárník vyvalí oči a namítá: "Panebože! Nemůžu Vám dát kyanid na
        zabití manžela!
        To je protizákonné! Přijdu o licenci! Oba půjdeme do vězení! V
        žádném případě NEDOSTANETE kyanid!"
        Dáma sáhne do kabelky a ukáže fotografii manžela v posteli s
        lékárníkovou ženou.
        Lékárník koukne na obrázek a povídá: " No to je úplně něco jiného.
        Neřekla jste, že máte recept. >> Stránka diskuse

          Anýzový dědek - Profil | Pá 28.3.2014 12:18:23

          Televizní reklama,
          hýbe celým světem,
          Z dospěláků dělá voly,
          Plete hlavy dětem.
          Dětičkám se dobře daří,
          Actimel je chrání,
          Za maminku dneska vaří,
          Z Vitany ta paní.
          K snídani si dávám Be-Be,
          K tomu šálek Granka,
          slíbila MI modré z nebe,
          Hypoteční banka.
          Hypotéka za hubičku,
          odloží Ti splátky,
          Jen pár procent za službičku,
          účtují si zpátky.
          Za Vašutem jsem si skočil,
          Za chvilku mě přesvědčil,
          dřív sem za den stokrát močil,
          Prostenal mě vyléčil.
          Objevil se příznak chřipky?
          Horečka a kašlání?
          Do krabičky vraťte čípky,
          Coldrex, ten Vás zachrání.
          Děti hnusem křiví tlamu,
          když Jim večer mažu Ramu.
          Že k žrádlu to vůbec není?
          Je však zdravá, to se cení.
          Tatínek má svoje dny,
          Na balkóně chlastá,
          Maminku to netrápí,
          vyšla nová Vlasta.
          Žirafa co duhu svačí,
          To mě vždycky bere,
          V bříšku ji to hrozně tlačí,
          Lentilky Pak sere.
          Na kopci jsem zpozoroval
          Fialovou krávu,
          Kdo tenhle spot nafilmoval,
          Asi hulil trávu.
          Z hajzlu leze havěť,
          svěžest se jí příčí,
          ať si mrchy píšou závěť,
          Domestos je zničí!
          Sušenku si omlékuje,
          malá chytrá holčička,
          zaskočil jí keksík v krku,
          Zmodrala jí hlavička.
          Neolízne, neotočí,
          marně lapá Po dechu,
          Slzy se jí řinou z očí,
          neměla žrát ve spěchu.
          Pampers, nebo jiné pleny?
          Maggi nebo Vitana?
          Co rozpustí nejlíp hleny?
          Škodovku či Nissana?
          Vy, co ještě tápete,
          Chcete filmy v celku,
          U reklamy chrápete,
          přepínáte telku.

          Ten kdo stvořil reklamu,
          zasloužil by přes tlamu >> Stránka diskuse

            Anýzový dědek - Profil | So 22.2.2014 21:06:00

            Výstava letadel.
            Ruská expozice, jako pomocný stroj
            tam stojí Polikarpov 2, u ní hlupec
            Ivánek.
            Americká expozice: F16 u ní John a
            Jack.
            Potkají se všichni tři, slovo dá
            slovo, Ivánek tvrdí, že jeho PO2 je
            rychlejší než americká F16. Krátká
            hádka, nakonec se vsadí.
            F16 roluje na start, za ní v závěsu
            Ivan s PO2. Než odstartují,
            přepadnou Ivana pochybnosti, a
            tak se pro jistotu přihákne za F16
            jako pytel na cvičnou střelbu.
            Start. F16 letí necelý 1 mach. John
            říká Jackovi: "Koukni dozadu co
            dělá Váňa."
            Jack na to: "Lítá sem tam za námi,
            asi nasazuje na předlétnutí!"
            John zakleje, zrychlí, mění se
            geometrie křídel a už to mastí 1,5
            machu.
            John znovu na Jacka: "Jak to
            vypadá?"
            Jack: "Ivan se nějak rozkurážil, lítá
            zleva doprava, nahoru dolů, asi nás
            chce předletět."
            John zakleje, zrychlí na maximum a
            volá: "Tak jak to vypadá?'
            Jack na to: "Je to v prdeli, Johne,
            asi jsme prohráli. Ivan odhazuje
            podvozek a poprvé mění geometrii
            křídel!" >> Stránka diskuse

              Anýzový dědek - Profil | So 22.2.2014 20:55:17

              Přijde chlapík k doktorovi a říká:
              "Pane doktore, mám modré levé
              vejce."
              Doktor se podívá, ohmatá a říká:
              "No to je velmi zlé, to musíme
              amputovat a poslat na výzkum."
              Co už měl chlapík dělat, tak
              souhlasil. Za dva dny přijde opět a
              říká: "Pane doktore i pravé vejce
              mi zmodralo."
              Doktor na to: "No i to musíme
              amputovat."
              A stalo se. Za další tři dny přijde už
              zoufalý a říká: "Pane doktore i
              pták mi zmodral!"
              Doktor ho uklidňuje a říká:
              "Nebojte se, přišly výsledky z testu,
              to vám jen barví monterky." >> Stránka diskuse

                Anýzový dědek - Profil | So 22.2.2014 20:43:30

                Krásná bruneta se naklání přes zábradlí mostu.
                Kolem jde jeden mladý muž a už to nevydrží a strčí jí ho tam.
                Ona se otočí zeptá se ho: „Prosím Vás, co děláte?!“
                On na to: „Traktoristu v JeZeDe.“ >> Stránka diskuse

                  Anýzový dědek - Profil | Ne 9.2.2014 9:32:35

                  Malý Hugo Roubíček přichází k otci a chce znát rozdíl mezi pojmy "teoreticky" a "prakticky".

                  Pan Roubíček se zamyslí a zavolá manželku: "Sáro, vyspala by ses za půl milionu s úplně cizím chlapem?"

                  "No," přemýšlí Sára. "Podívej už jsme spolu dvacet let, pel už jaksi opadl, no a půl milionu je hodně peněz, to by se hodilo - řeknu ti, vyspala."

                  Roubíček zavolá dceru: "Rebeko, vyspala by ses za půl milionu s docela cizím pánem?"

                  "Ach, tati," usměje se Rebeka, "půl melounu jsou slušné peníze a když si vzpomenu, kolikrát jsem to mizerně udělala zadarmo... Vyspala."

                  Roubíček dámy propustí a obrátí se k synovi: "Vidíš, chlapče," rozpřáhne ruce.

                  "Teoreticky máme doma milion - prakticky ovšem dvě kurvy." >> Stránka diskuse

                    Anýzový dědek - Profil | Čt 6.2.2014 21:18:12

                    Inovovaná verze pohádky >> Stránka diskuse

                      Anýzový dědek - Profil | Po 3.2.2014 16:45:59

                      Doktor měl milostnou aféru se svou blonďatou sestřičkou.
                      Zanedlouho mu řekla, že je s ním těhotná.
                      Doktor nechtěl, aby se o tom dozvěděla jeho žena, a tak dal sestřičce
                      velkou sumu peněz a požádal ji, aby odjela do Itálie a tam dítě porodila.
                      Ale sestřička se zeptala:"Jak Ti mám dát vědět, že se dítě narodilo?"
                      Doktor jí odpověděl: "Pošli mi jen pohlednici a na zadní stranu napiš "Špagety""
                      Postarám se o všechny výdaje.
                      Nevědíc, co dělat, sestřička vzala peníze a odletěla do Itálie.
                      Uběhlo šest měsíců a jednoho dne zatelefonovala doktorova žena
                      do ordinace a povídá manželovi: "Drahý, v dnešní poště jsi dostal
                      velmi zvláštní pohlednici z Itálie, které vůbec nerozumím."
                      Doktor jí odpovídá: "Počkej, až přijdu domů, podívám se a vysvětlím ti to."
                      Když přišel doktor domů a přečetl si pohlednici, zhroutil se na podlahu se srdečním záchvatem. Záchranka ho rychle odvezla do nemocnice. Jeden z lékařů se ptá manželky, zda neví, co mohlo způsobit manželův záchvat? Manželka vzala pohlednici a přečetla..! "Špagety,Špagety,Špagety,Špagety - dvakrát s párkem a masovými kuličkami a dvakrát bez !"
                      >> Stránka diskuse

                        Anýzový dědek - Profil | So 1.2.2014 19:26:34

                        KNĚZ, NIKDY NELŽE : ;-)

                        V letadle se octli vedle sebe mladá žena a kněz.
                        Po chvíli se žena odvážila kněze oslovit : "Otče, mohu Vás poprosit o
                        laskavost?"
                        "Jistě, dcero. Co pro Vás mohu udělat ?"
                        "Víte, koupila jsem mamince k narozeninám drahý vysoušeč vlasů, fén.
                        Je ještě nevybalený. Ale přesahuje limit osvobozený od cla. Takže oni mi jej
                        určitě seberou. Mohl byste ho pronést prohlídkou, třeba pod svým šatem ?"
                        "Dcero, rád Vám pomohu. Ale varuji Vás - nebudu lhát !"
                        Po přistání došli k pultu, kněz před ženou. A už zaznělo : "Pane, máte
                        něco k proclení ?"
                        "Od temene své hlavy až po pás nic."
                        To je divná odpověď, řekl si celník - tak se ptá znovu : "A co máte k
                        proclení od pasu na podlahu ?"
                        "Úžasný přístroj, určený k tomu, aby dělal radost ženám, zatím však
                        nepoužitý."
                        "Proboha !!! Běžte..... Další !!!"
                        >> Stránka diskuse

                          Anýzový dědek - Profil | Út 28.1.2014 17:08:51

                          Prihlasovanie užívateľa:
                          - Zadajte užívatelské meno!
                          - logik2
                          - zadajte heslo!
                          - jablko
                          - ľutujem, heslo musí obsahovat minimálne 8 charakterov!
                          - červenéjablko
                          - ľutujem, heslo musí obsahovat min. 1 číslicu!
                          - 1červenéjablko
                          - ľutujem, heslo musí obsahovat min. jedno veľké písmeno!
                          - 1VYJEBANÉčervené jablko
                          - ľutujem, heslo nemôže obsahovat za sebou nasledujúce veľké písmená!
                          - 1VyjebanéČervenéJablko,AnastrčSiho!
                          - ľutujem, heslo nemôže obsahovat diakritické znaky!
                          - 1VyjebaneZhniteCervenéJablkoAzdochniAkAniToNeprijme​s!
                          - lutujem, toto heslo je už obsadené! >> Stránka diskuse

                            Anýzový dědek - Profil | Po 27.1.2014 21:29:14

                            Malý chlapeček se ptá maminky, jak přišel na svět.
                            Ta přemýšlí, jak by mu to v jeho věku podala, a nakonec mu řekne: „To jsme se s tatínkem večer cukrovali, až ses nám narodil.”
                            Chlapeček si večer vezme cukřenku, důkladně se pocukruje a jde spát.
                            Ráno se vzbudí a kouká, plná postel mravenců.
                            Navztekaně se rozkřikne: „Kdybych nevěděl, že jste moje děti, tak vás pozabíjím!” >> Stránka diskuse

                              Anýzový dědek - Profil | So 18.1.2014 19:23:05

                              Návod ....:-D >> Stránka diskuse

                                Anýzový dědek - Profil | Čt 16.1.2014 12:50:18

                                Do lékárny vešel králík a hned spustí na lékárníka "MÁTE KYSANÉ ZELÍ?"
                                Lékárník v klidu odpoví nejste v zelenině, ale v lékárně.
                                Toto se během dopoledne opakovalo asi třikrát, on si už to nikdo nepamatuje kolikrát to vlastně bylo než tomu lékárníkovi došla trpělivost a řekl: "králíku víš jak je to otravné se v jednom kuse ptát v lékárně na takovou pitomost jako je zda máme kysané zelí? Uděláme to tak, že ty si stoupneš za pult a já sem budu chodit se ptát na to sakramentský zelí."
                                A králík na to:" tak jo jdu za pult."
                                Lékárník vyběhne ven a hned na otočku vrazí do lékárny s otázkou na rtech:"králíku máš kysané zelí?"
                                No a králík se usměje a řekne:"A MÁŠ RECEPT?" >> Stránka diskuse

                                  Anýzový dědek - Profil | Út 14.1.2014 18:45:59

                                  U soudu: Pociťoval jste pane Deméter nějakou bázeň při krádeži té peněženky?? ....

                                  Hej áno, pane súdca... Bál som sa, že bude prázdná ........:-D >> Stránka diskuse

                                    Anýzový dědek - Profil | Ne 5.1.2014 16:06:11

                                    Jak poznáte muže v přechodu?
                                    Na prsou mu chrčí. Na ženu vrčí. A když ho tam strčí, tak se mu skrčí....:-D >> Stránka diskuse

                                      Červené karty: macek, Řízek 5,125, tomvec, vydra Lucky, P!F, SkulalukS, retrívr, jeden3, Kolben, tinkky, lovec 01, kubah, otoš, Vash, ŠUKI, Bušák, Charley7, POSTLÍK 666, Speedball, drvoštěp, brzak, potočák 62, Kapika, Diamond, Dalis75, Lasskoun, Quel Malheur, $