- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Fóry
Jen pro fóry! Za nerespektování pravidel budou udělovány karty
Pokud byl nějaký fór vymazán, nejspíše jej vložil již někdo před vámi.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
2184x v oblíbených a 31x v ignorovaných.
Anýzový dědek - Profil | Út 22.4.2014 13:13:12
Viz tento odkaz
http://domaci.eurozpravy.cz/zivot/91712-karel-gott-je-romsky-zpevak-tvrdi-britsky-server/ >> Stránka diskuse
Anýzový dědek - Profil | Po 21.4.2014 16:25:29
Anýzový dědek - Profil | Pá 18.4.2014 20:12:55
přímo do očí klidně říká:"Potřebuji kyanid."
Lékárník se ptá:" Na co proboha potřebujete kyanid?".
Dáma odpoví: "Jdu otrávit manžela."
Lékárník vyvalí oči a namítá: "Panebože! Nemůžu Vám dát kyanid na
zabití manžela!
To je protizákonné! Přijdu o licenci! Oba půjdeme do vězení! V
žádném případě NEDOSTANETE kyanid!"
Dáma sáhne do kabelky a ukáže fotografii manžela v posteli s
lékárníkovou ženou.
Lékárník koukne na obrázek a povídá: " No to je úplně něco jiného.
Neřekla jste, že máte recept. >> Stránka diskuse
Anýzový dědek - Profil | Pá 28.3.2014 12:18:23
hýbe celým světem,
Z dospěláků dělá voly,
Plete hlavy dětem.
Dětičkám se dobře daří,
Actimel je chrání,
Za maminku dneska vaří,
Z Vitany ta paní.
K snídani si dávám Be-Be,
K tomu šálek Granka,
slíbila MI modré z nebe,
Hypoteční banka.
Hypotéka za hubičku,
odloží Ti splátky,
Jen pár procent za službičku,
účtují si zpátky.
Za Vašutem jsem si skočil,
Za chvilku mě přesvědčil,
dřív sem za den stokrát močil,
Prostenal mě vyléčil.
Objevil se příznak chřipky?
Horečka a kašlání?
Do krabičky vraťte čípky,
Coldrex, ten Vás zachrání.
Děti hnusem křiví tlamu,
když Jim večer mažu Ramu.
Že k žrádlu to vůbec není?
Je však zdravá, to se cení.
Tatínek má svoje dny,
Na balkóně chlastá,
Maminku to netrápí,
vyšla nová Vlasta.
Žirafa co duhu svačí,
To mě vždycky bere,
V bříšku ji to hrozně tlačí,
Lentilky Pak sere.
Na kopci jsem zpozoroval
Fialovou krávu,
Kdo tenhle spot nafilmoval,
Asi hulil trávu.
Z hajzlu leze havěť,
svěžest se jí příčí,
ať si mrchy píšou závěť,
Domestos je zničí!
Sušenku si omlékuje,
malá chytrá holčička,
zaskočil jí keksík v krku,
Zmodrala jí hlavička.
Neolízne, neotočí,
marně lapá Po dechu,
Slzy se jí řinou z očí,
neměla žrát ve spěchu.
Pampers, nebo jiné pleny?
Maggi nebo Vitana?
Co rozpustí nejlíp hleny?
Škodovku či Nissana?
Vy, co ještě tápete,
Chcete filmy v celku,
U reklamy chrápete,
přepínáte telku.
Ten kdo stvořil reklamu,
zasloužil by přes tlamu >> Stránka diskuse
Anýzový dědek - Profil | So 22.2.2014 21:06:00
Ruská expozice, jako pomocný stroj
tam stojí Polikarpov 2, u ní hlupec
Ivánek.
Americká expozice: F16 u ní John a
Jack.
Potkají se všichni tři, slovo dá
slovo, Ivánek tvrdí, že jeho PO2 je
rychlejší než americká F16. Krátká
hádka, nakonec se vsadí.
F16 roluje na start, za ní v závěsu
Ivan s PO2. Než odstartují,
přepadnou Ivana pochybnosti, a
tak se pro jistotu přihákne za F16
jako pytel na cvičnou střelbu.
Start. F16 letí necelý 1 mach. John
říká Jackovi: "Koukni dozadu co
dělá Váňa."
Jack na to: "Lítá sem tam za námi,
asi nasazuje na předlétnutí!"
John zakleje, zrychlí, mění se
geometrie křídel a už to mastí 1,5
machu.
John znovu na Jacka: "Jak to
vypadá?"
Jack: "Ivan se nějak rozkurážil, lítá
zleva doprava, nahoru dolů, asi nás
chce předletět."
John zakleje, zrychlí na maximum a
volá: "Tak jak to vypadá?'
Jack na to: "Je to v prdeli, Johne,
asi jsme prohráli. Ivan odhazuje
podvozek a poprvé mění geometrii
křídel!" >> Stránka diskuse
Anýzový dědek - Profil | So 22.2.2014 20:55:17
"Pane doktore, mám modré levé
vejce."
Doktor se podívá, ohmatá a říká:
"No to je velmi zlé, to musíme
amputovat a poslat na výzkum."
Co už měl chlapík dělat, tak
souhlasil. Za dva dny přijde opět a
říká: "Pane doktore i pravé vejce
mi zmodralo."
Doktor na to: "No i to musíme
amputovat."
A stalo se. Za další tři dny přijde už
zoufalý a říká: "Pane doktore i
pták mi zmodral!"
Doktor ho uklidňuje a říká:
"Nebojte se, přišly výsledky z testu,
to vám jen barví monterky." >> Stránka diskuse
Anýzový dědek - Profil | So 22.2.2014 20:43:30
Kolem jde jeden mladý muž a už to nevydrží a strčí jí ho tam.
Ona se otočí zeptá se ho: „Prosím Vás, co děláte?!“
On na to: „Traktoristu v JeZeDe.“ >> Stránka diskuse
Anýzový dědek - Profil | Ne 9.2.2014 9:32:35
Pan Roubíček se zamyslí a zavolá manželku: "Sáro, vyspala by ses za půl milionu s úplně cizím chlapem?"
"No," přemýšlí Sára. "Podívej už jsme spolu dvacet let, pel už jaksi opadl, no a půl milionu je hodně peněz, to by se hodilo - řeknu ti, vyspala."
Roubíček zavolá dceru: "Rebeko, vyspala by ses za půl milionu s docela cizím pánem?"
"Ach, tati," usměje se Rebeka, "půl melounu jsou slušné peníze a když si vzpomenu, kolikrát jsem to mizerně udělala zadarmo... Vyspala."
Roubíček dámy propustí a obrátí se k synovi: "Vidíš, chlapče," rozpřáhne ruce.
"Teoreticky máme doma milion - prakticky ovšem dvě kurvy." >> Stránka diskuse
Anýzový dědek - Profil | Po 3.2.2014 16:45:59
Zanedlouho mu řekla, že je s ním těhotná.
Doktor nechtěl, aby se o tom dozvěděla jeho žena, a tak dal sestřičce
velkou sumu peněz a požádal ji, aby odjela do Itálie a tam dítě porodila.
Ale sestřička se zeptala:"Jak Ti mám dát vědět, že se dítě narodilo?"
Doktor jí odpověděl: "Pošli mi jen pohlednici a na zadní stranu napiš "Špagety""
Postarám se o všechny výdaje.
Nevědíc, co dělat, sestřička vzala peníze a odletěla do Itálie.
Uběhlo šest měsíců a jednoho dne zatelefonovala doktorova žena
do ordinace a povídá manželovi: "Drahý, v dnešní poště jsi dostal
velmi zvláštní pohlednici z Itálie, které vůbec nerozumím."
Doktor jí odpovídá: "Počkej, až přijdu domů, podívám se a vysvětlím ti to."
Když přišel doktor domů a přečetl si pohlednici, zhroutil se na podlahu se srdečním záchvatem. Záchranka ho rychle odvezla do nemocnice. Jeden z lékařů se ptá manželky, zda neví, co mohlo způsobit manželův záchvat? Manželka vzala pohlednici a přečetla..! "Špagety,Špagety,Špagety,Špagety - dvakrát s párkem a masovými kuličkami a dvakrát bez !"
>> Stránka diskuse
Anýzový dědek - Profil | So 1.2.2014 19:26:34
V letadle se octli vedle sebe mladá žena a kněz.
Po chvíli se žena odvážila kněze oslovit : "Otče, mohu Vás poprosit o
laskavost?"
"Jistě, dcero. Co pro Vás mohu udělat ?"
"Víte, koupila jsem mamince k narozeninám drahý vysoušeč vlasů, fén.
Je ještě nevybalený. Ale přesahuje limit osvobozený od cla. Takže oni mi jej
určitě seberou. Mohl byste ho pronést prohlídkou, třeba pod svým šatem ?"
"Dcero, rád Vám pomohu. Ale varuji Vás - nebudu lhát !"
Po přistání došli k pultu, kněz před ženou. A už zaznělo : "Pane, máte
něco k proclení ?"
"Od temene své hlavy až po pás nic."
To je divná odpověď, řekl si celník - tak se ptá znovu : "A co máte k
proclení od pasu na podlahu ?"
"Úžasný přístroj, určený k tomu, aby dělal radost ženám, zatím však
nepoužitý."
"Proboha !!! Běžte..... Další !!!"
>> Stránka diskuse
Anýzový dědek - Profil | Út 28.1.2014 17:08:51
- Zadajte užívatelské meno!
- logik2
- zadajte heslo!
- jablko
- ľutujem, heslo musí obsahovat minimálne 8 charakterov!
- červenéjablko
- ľutujem, heslo musí obsahovat min. 1 číslicu!
- 1červenéjablko
- ľutujem, heslo musí obsahovat min. jedno veľké písmeno!
- 1VYJEBANÉčervené jablko
- ľutujem, heslo nemôže obsahovat za sebou nasledujúce veľké písmená!
- 1VyjebanéČervenéJablko,AnastrčSiho!
- ľutujem, heslo nemôže obsahovat diakritické znaky!
- 1VyjebaneZhniteCervenéJablkoAzdochniAkAniToNeprijmes!
- lutujem, toto heslo je už obsadené! >> Stránka diskuse
Anýzový dědek - Profil | Po 27.1.2014 21:29:14
Ta přemýšlí, jak by mu to v jeho věku podala, a nakonec mu řekne: „To jsme se s tatínkem večer cukrovali, až ses nám narodil.”
Chlapeček si večer vezme cukřenku, důkladně se pocukruje a jde spát.
Ráno se vzbudí a kouká, plná postel mravenců.
Navztekaně se rozkřikne: „Kdybych nevěděl, že jste moje děti, tak vás pozabíjím!” >> Stránka diskuse
Anýzový dědek - Profil | Čt 16.1.2014 12:50:18
Lékárník v klidu odpoví nejste v zelenině, ale v lékárně.
Toto se během dopoledne opakovalo asi třikrát, on si už to nikdo nepamatuje kolikrát to vlastně bylo než tomu lékárníkovi došla trpělivost a řekl: "králíku víš jak je to otravné se v jednom kuse ptát v lékárně na takovou pitomost jako je zda máme kysané zelí? Uděláme to tak, že ty si stoupneš za pult a já sem budu chodit se ptát na to sakramentský zelí."
A králík na to:" tak jo jdu za pult."
Lékárník vyběhne ven a hned na otočku vrazí do lékárny s otázkou na rtech:"králíku máš kysané zelí?"
No a králík se usměje a řekne:"A MÁŠ RECEPT?" >> Stránka diskuse
Anýzový dědek - Profil | Út 14.1.2014 18:45:59
Hej áno, pane súdca... Bál som sa, že bude prázdná ........:-D >> Stránka diskuse
Anýzový dědek - Profil | Ne 5.1.2014 16:06:11
Na prsou mu chrčí. Na ženu vrčí. A když ho tam strčí, tak se mu skrčí....:-D >> Stránka diskuse
Červené karty: macek, Řízek 5,125, tomvec, vydra Lucky, P!F, SkulalukS, retrívr, jeden3, Kolben, tinkky, lovec 01, kubah, otoš, Vash, ŠUKI, Bušák, Charley7, POSTLÍK 666, Speedball, drvoštěp, brzak, potočák 62, Kapika, Diamond, Dalis75, Lasskoun, Quel Malheur, $
Čtenáři této diskuse také sledují
NSranda bez nadsázky 🤘10857
NUdírny a uzení51140
NRybářsko-houbařské jádro .-)45009
NČína - objednali ste uz nieco?15715
NBušákovy plky a frky a různé věci od našich vod412906
NGastrorožek aneb o jídle a všem okolo36018
NKulinářský kroužek aneb vše co se dá uvařit z ryb5794
NZahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro22049
NSprávný muž má v kapse nůž8074
NVážně nevážný pokec :-)))230536
Kde to žije - všechna témata
23:17NMedkovy rybníky Kroměříž 188
22:49NRybáři vs ochránci přirody 79
22:03NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
22:03NBleskovky: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru 1
21:15NStaré Česke rybářské vybavení 398
19:31NBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
19:03NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
17:34NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
16:03NATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
14:34NPoradna: Redakce MRK.cz 1766
8:49NPoradna: Sumcařina 2572
2:11NHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
Co je nového - všeobecné
22:03NBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Akční nabídky
JRC Naviják XTX 10000 | SLEVA 48%Za 1.499 Kč
Fantastický naviják s grafitovým tělem v kombinaci s opracovanou hliníkovou cívkou vede ke spolehlivému, ale lehkému navijáku. Super hladký černý design a červené detaily JRC jsou konečným doplňkem tohoto nádherného, ale silného navijáku! 3 různé velikosti: 6000, 8000 a 10000."
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic



















