Fóry

Na tohle mě navedl svým nápadem Zachy a tak místo pranostik sem šoupněte nějaké fórky ať se máme čím pobavit, když nemůžeme k vodě. Klidně i obrázky a karikatúry. Prosil bych ale pouze o rybách a rybářích! Nevkládejte vtipy s erotickou tématikou!

Jen pro fóry! Za nerespektování pravidel budou udělovány karty

Pokud byl nějaký fór vymazán, nejspíše jej vložil již někdo před vámi.
Autor diskuse: Miraryb - Profil , 12.8.2007 všeobecné - ostatní

NAnýzový dědek - Profil | Čt 28.11.2013 9:30:03

Mojžíš, Ježíš a pán v kostkovaném saku hrají golf
Mojžíš bere hůl na dlouhý odpal, odpálí, míček letí, letí, už už padá do vody,
když tu se voda rozestoupí, míček se odrazí ode dna a dopadne na green.
Mojžíš ho dojde a doťukne do jamky.
Na řadě je Ježíš. Odpálí, míček padá do vody, ale nepotopí se.
Ježíš přejde po hladině až k němu, odpálí a míček padá do jamky.
Hraje pán v kostkovaném saku. Odpálí, míček letí, padá do vody.
V tom ho zachytí ryba do tlamy. Než se stačí ponořit,
uloví rybu dravý pták a letí s ní i s míčkem pryč.
V tom vyjde z nedalekého lesa myslivec a vystřelí po ptákovi.
Netrefí, ale pták se lekne, pustí rybu, ryba pustí míček a ten spadne do jamky.
Ježíš se v tu chvíli podívá na nebe: "Ty vole tati, tak přišli jsme si zahrát nebo machrovat?" >> Stránka diskuse

    NAnýzový dědek - Profil | Ne 24.11.2013 11:45:36

    Star Dance...:-D))) >> Stránka diskuse

      NAnýzový dědek - Profil | Út 19.11.2013 20:23:21

      doliz >> pletací drát ....:-D))) >> Stránka diskuse

        NAnýzový dědek - Profil | Ne 10.11.2013 19:57:10

        Před kostelem sedí dva žebráci.
        Jeden má na krku přívěsek s křížkem, druhý má přívěsek s Davidovou hvězdou. Lidé začali vycházet z kostela, a klobouk toho s křížkem se začal potěšitelně naplňovat.
        Nakonec vyšel farář a povídá tomu s hvězdou:
        - "Vidíte, vidíte, proč se nejdete raději posadit před synagogu?"
        Když se vzdálil, povídá ten s hvězdou tomu s křížkem:
        - "Tak to viděj Kohn. Tihle by nás chtěli učit marketing." >> Stránka diskuse

          NAnýzový dědek - Profil | Pá 1.11.2013 20:22:18

          Jaký si vybrat ?...-:))) >> Stránka diskuse

            NAnýzový dědek - Profil | Ne 27.10.2013 14:18:05

            Urban fishing...))) >> Stránka diskuse

              NAnýzový dědek - Profil | Pá 20.9.2013 9:24:10

              Nový druh zastavárny...-:)) >> Stránka diskuse

                NAnýzový dědek - Profil | Út 20.8.2013 10:52:21

                Karel byl svobodný chlapec, který pracoval v rodinném podniku. Když zjistil, že zdědí veliké jmění, až jeho nemocný a ovdovělý otec zemře, tak se rozhodl, že si musí najít ženu, která by se o něj a jeho jmění starala.
                Jednoho večera na investičním mítinku spatřil ženu neobyčejné krásy. Na první pohled se do ní zamiloval. Přistoupil k ní a řekl:
                "Já možná vypadám jako obyčejný člověk, ale za pár měsíců můj nemocný otec zemře a já zdědím dvě miliardy."
                .
                .

                ...Ohromená mladá žena si vzala jeho vizitku a za tři dny se stala jeho macechou.....-:)) >> Stránka diskuse

                  NAnýzový dědek - Profil | Ne 18.8.2013 12:53:38

                  Co čumíš?
                  Přeci se kvůli tvé fotce neposeru!!!!! -:))) >> Stránka diskuse

                    NAnýzový dědek - Profil | Pá 16.8.2013 11:58:37

                    Nejsou tablety jako tablety...-:)) >> Stránka diskuse

                      NAnýzový dědek - Profil | Čt 4.7.2013 14:47:58

                      Kanibal-manžel: „Nemám rád tvoju matku!“
                      Kanibalka–manželka: „Tak si ju daj na kraj taniera!“ >> Stránka diskuse

                        NAnýzový dědek - Profil | Ne 9.6.2013 21:35:36

                        Perla:
                        Ahoj všem.
                        koupím stojan NESKVIK,pouze velmi dobrý stav,čtyřnohý.Díky případné nabídky do SZ.
                        Nejlépe v prášku. chybí mi železo.))) >> Stránka diskuse

                          NAnýzový dědek - Profil | Po 20.5.2013 14:48:52

                          Už vím jak to dělají...-:))) >> Stránka diskuse

                            NAnýzový dědek - Profil | Čt 16.5.2013 19:58:48

                              NAnýzový dědek - Profil | Po 6.5.2013 15:54:27

                              Kaprům jen boilies....-:))) >> Stránka diskuse

                                NAnýzový dědek - Profil | Út 30.4.2013 12:20:58

                                  Červené karty: macek, Řízek 5,125, tomvec, vydra Lucky, P!F, SkulalukS, retrívr, jeden3, Kolben, tinkky, lovec 01, kubah, otoš, Vash, ŠUKI, Bušák, Charley7, POSTLÍK 666, Speedball, drvoštěp, brzak, potočák 62, Kapika, Diamond, Dalis75, Lasskoun, Quel Malheur, $