Fóry

Na tohle mě navedl svým nápadem Zachy a tak místo pranostik sem šoupněte nějaké fórky ať se máme čím pobavit, když nemůžeme k vodě. Klidně i obrázky a karikatúry. Prosil bych ale pouze o rybách a rybářích! Nevkládejte vtipy s erotickou tématikou!

Jen pro fóry! Za nerespektování pravidel budou udělovány karty

Pokud byl nějaký fór vymazán, nejspíše jej vložil již někdo před vámi.
Autor diskuse: Miraryb - Profil , 12.8.2007 všeobecné - ostatní

Anýzový dědek - Profil | Ne 28.4.2013 10:04:17

Pozítří je Slet....-:)) >> Stránka diskuse

    Anýzový dědek - Profil | Po 15.4.2013 11:44:19

    zajíc...-))) >> Stránka diskuse

      Anýzový dědek - Profil | Ne 31.3.2013 14:45:59

        Anýzový dědek - Profil | Pá 29.3.2013 11:39:44

        Pro příchod jara volejte Věštce 909 776 565....-:o)) >> Stránka diskuse

          Anýzový dědek - Profil | Čt 28.3.2013 19:11:29

          Veselé barvení Velikonočních vajec..))) >> Stránka diskuse

            Anýzový dědek - Profil | Po 11.3.2013 16:06:38

            Motivační plakát...)) >> Stránka diskuse

              Anýzový dědek - Profil | Ne 10.3.2013 9:35:38

              http://www.youtube.com/embed/-cs6dszE_BA




              Sledujte pozorně a plačte....

              Nevím, zda je to ještě k smíchu nebo k pláči......-))) >> Stránka diskuse

                Anýzový dědek - Profil | Po 4.3.2013 9:22:44

                Rubikova kostka čínským způsobem


                http://www.wimp.com/zenmagnet/ >> Stránka diskuse

                  Anýzový dědek - Profil | Po 25.2.2013 20:20:57

                  Už i ta káva na mne dělá držky!!! >> Stránka diskuse

                    Anýzový dědek - Profil | So 23.2.2013 20:52:33

                    OG >> A máte zmrzlé držťky?
                    Nééé, my si tu topíme...))) >> Stránka diskuse

                      Anýzový dědek - Profil | Čt 14.2.2013 21:27:00

                      beze slov..-))) >> Stránka diskuse

                        Anýzový dědek - Profil | Út 12.2.2013 15:39:43

                        ze života............... achty tatínkové!!!!


                        Jeden den byla moje maminka venku a na starosti mě měl tatínek. Bylo mi dva a půl roku.
                        Někdo mi daroval malou soupravu na čaj a byla to moje oblíbená hračka.
                        Tatínek seděl v obýváku a díval se na večerní zprávy,když jsem mu přinesla malý šáleček "čaje", ve kterém byla jen voda.
                        Po několika šálečcích čaje a pochvalách, jak vynikající a chutný čaj je, se maminka vrátila domů.
                        Otec ji zavolal do obýváku, aby se podívala, jak mu přinesu šálek čaje, protože to byla přece tak roztomilá scéna.
                        Maminka čekala a po chvilce jsem přišla k otci se šálkem čaje. Dívala se, jak jej otec pije a potom řekla:
                        "Napadlo tě někdy, že jediné místo, kde může malá vzít vodu,je záchod?"
                        >> Stránka diskuse

                          Anýzový dědek - Profil | Út 29.1.2013 20:29:40

                          Bomber76 >> ten je brutus sestro..))) >> Stránka diskuse

                            Anýzový dědek - Profil | Út 29.1.2013 16:47:00

                            Pase ovčák ovce na zelené louce. Najednou, co to?
                            Po horské cestě přijíždí bavorák a za ním oblaka prachu.
                            Za volantem mladý muž ve skvěle padnoucím obleku od Broniho, v naleštěných botách od Gucciho,vázanka D + G a na očích tmavé brýle Ray Ban.
                            Stisknutím tlačítka stáhne okénko, vykloní se a povídá:
                            "Hej, ovčáku, když ti řeknu, kolik máš ve svém stádě ovcí, dáš mi jednu?"
                            Ovčák se pomalu podívá na úspěšného mladého muže a řekne klidně: "Ale jo, proč ne?"
                            Úspěšný mladý muž zaparkuje svůj bavorák, vytáhne notebook Dell,připojí ho ke svému mobilu AT&T, pomocí GPS určí svoji polohu, pak se připojí na satelit ESA, kde zadá svoje souřadnice a vyžádá si pořízení řady fotografií s maximálním rozlišením.
                            Pak pomocí Photoshopu otevře pořízené digitální obrázky a exportuje je do zpracovatelského střediska v Hamburku.
                            Během pár vteřin dostane na svůj Palm Pilot zprávu, že obrázky jsou zpracovány a uloženy v databázi SQL.
                            Propojí databázi s Excelem, kde má stovky složitých vzorců, a uploaduje všechna uložená data. Po několika minutách má data zpracovaná. Vytiskne je na miniaturní barevné tiskárně HP LaserJet jako stopadesátistránkovou zprávu a otočí se k ovčákovi:
                            "Máš přesně 1586 ovcí !"
                            "To je pravda. Takže podle naší domluvy si můžete vybrat jednu ovci."
                            Ovčák pozoruje pobaveně mladého muže, jak se snaží napasovat jedno zvíře do kufru auta, a pak povídá:
                            "Když Vám řeknu, jaké je Vaše povolání, vrátíte mi, co jste si vzal?"
                            Mladý muž se na vteřinu zamyslí a odpoví : "Jistě."
                            "Jste konzultant Evropské unie, " řekne ovčák.
                            Mladému muži spadne čelist : "To je pravda. Jak jste to poznal ? "
                            "Vůbec jsem nemusel hádat, " povídá ovčák.
                            "Přijel jste, aniž by pro Vás kdokoliv poslal.
                            Chtěl jste dostat zaplaceno za odpověď, kterou jsem už dávno znal - navíc na otázku, na kterou jsem se ani neptal, a přitom o mé práci víte úplný hovno.
                            A teď mi vraťte mého psa !"

                            >> Stránka diskuse

                              Anýzový dědek - Profil | Ne 13.1.2013 11:53:32

                              ...Pořiďte si TV s titulky...)) >> Stránka diskuse

                                Anýzový dědek - Profil | So 12.1.2013 19:56:53

                                Grasel >> omyl - Druhý..)))
                                Kazisvět I byl taky Venca ale H....))) >> Stránka diskuse

                                  Červené karty: macek, Řízek 5,125, tomvec, vydra Lucky, P!F, SkulalukS, retrívr, jeden3, Kolben, tinkky, lovec 01, kubah, otoš, Vash, ŠUKI, Bušák, Charley7, POSTLÍK 666, Speedball, drvoštěp, brzak, potočák 62, Kapika, Diamond, Dalis75, Lasskoun, Quel Malheur, $