Fóry

Na tohle mě navedl svým nápadem Zachy a tak místo pranostik sem šoupněte nějaké fórky ať se máme čím pobavit, když nemůžeme k vodě. Klidně i obrázky a karikatúry. Prosil bych ale pouze o rybách a rybářích! Nevkládejte vtipy s erotickou tématikou!

Jen pro fóry! Za nerespektování pravidel budou udělovány karty

Pokud byl nějaký fór vymazán, nejspíše jej vložil již někdo před vámi.
Autor diskuse: Miraryb - Profil , 12.8.2007 všeobecné - ostatní

NAnýzový dědek - Profil | St 9.1.2013 12:56:37

Jde Radek John po Václaváku a slyší Sv.Václava: „Radku, prosím tě, mám starého koně, sežeň mi nového, mladšího.“
Vyděšený John jde dál a potká Karolinu Peak.
Svěřil se jí s tou prosbou a ona říká: „Radku, to není možné, že by mluvil.“
A tak jdou zpět, aby ji přesvědčil.
Přicházejí ke koňovi a oba slyší: „Radku, já ti říkal koně - a ty mně vedeš krávu!“ >> Stránka diskuse

    NAnýzový dědek - Profil | Po 7.1.2013 13:04:15

    Nové nařízení České pošty.....)) >> Stránka diskuse

      NAnýzový dědek - Profil | Po 31.12.2012 19:12:53

      když Fór tak totálně kamená PFka .....)) >> Stránka diskuse

        NAnýzový dědek - Profil | St 26.12.2012 14:25:47

        Moderní doba- přítel na telefonu....-:))) >> Stránka diskuse

          NAnýzový dědek - Profil | Pá 21.12.2012 20:07:09

          Podivej se ještě jednou a potom si přečti co je napsane pod obrazkem





          Dobre co? To jsou operadla vysokych sedacek! >> Stránka diskuse

            NAnýzový dědek - Profil | Út 18.12.2012 13:32:11

            Kdo píská na ženy po 50tce?.....-))) >> Stránka diskuse

              NAnýzový dědek - Profil | So 8.12.2012 12:03:34

              ježíšek není- přejel ho autobus...-)))
              http://www.youtube.com/watch?v=KKNUKa97yAo >> Stránka diskuse

                NAnýzový dědek - Profil | Út 4.12.2012 22:07:31

                Ve zprávách říkali, že každý, kdo vyrazí na cesty v tomto počasí, by měl mít
                s sebou řetěz, lopatu, deku, rozmrazovač, tažné lano, baterku, hever a
                náhradní kolo.......no vypadal jsem ráno v autobuse jako piča.........
                >> Stránka diskuse

                  NAnýzový dědek - Profil | Ne 2.12.2012 10:16:48

                  V Sovětském svazu umírá babička. Děda obíhá každého lékaře, o kterém
                  předpokládá, že dokáže babičku vyléčit. Nakonec sa dostane i k
                  alternativnímu léčiteli, který mu radí, aby babičku co nejdříve sexuálne
                  uspokojil.
                  Děda sa vymlouvá: "Ale vždyť už jsem na to starý, dávno už to nedělám, v
                  mých rukou umřel i soudruh Lenin, už to není pro mne !"
                  Ale léčitel byl neúprosný a trval na svém. Nakonec děda souhlasil...
                  Šel domů a umírající babičku řádně přefiknul, potom usnul.
                  Když se ráno probudil, vidí, že babička není v posteli, ale v kuchyni.
                  peče palačinky, usmívá se, vesele si zpívá, div že netancuje.
                  Děda znechuceně bije hlavou do stěny: "Jakej jsem já osel !
                  Mohl jsem zachránit i soudruha Lenina...!!!!
                  >> Stránka diskuse

                    NAnýzový dědek - Profil | Pá 16.11.2012 13:01:41

                    Dnešní relace pořadu Aj múdry schybí:
                    Vymenujte 3 vybrané slová po "Č"
                    Odpověd: "Čalamáda, Čarlí Čaplin a čo ešte"
                    >> Stránka diskuse

                      NAnýzový dědek - Profil | Ne 28.10.2012 20:23:26

                      "Jede vlak, najednou z ničeho nic vylítne z kolejí, valí do lánu, ven z pšenice, valí dál do kukuřice, ven z kukuřice, valí na louku, až zastaví.
                      Policie byla alarmovaná k vlakovému neštěstí.
                      Přijedou na místo činu, několik raněných, strojvedoucí v mírném šoku, škoda pár miliónů.
                      Začnou vyslýchat strojvedoucího, co se stalo:
                      " Proč jste vykolejil?"
                      "Na kolejích stál cikán."
                      "Ohrozil jste tolik životů, způsobil materiální škody, to jste ho člověče nemohl raději srazit?"
                      "Já chtěl, ale on utíkal, nejprve do pšenice, potom do kukuřice, na louku......."
                      >> Stránka diskuse

                        NAnýzový dědek - Profil | Čt 25.10.2012 7:53:42

                          NAnýzový dědek - Profil | Po 22.10.2012 21:54:03

                            Červené karty: macek, Řízek 5,125, tomvec, vydra Lucky, P!F, SkulalukS, retrívr, jeden3, Kolben, tinkky, lovec 01, kubah, otoš, Vash, ŠUKI, Bušák, Charley7, POSTLÍK 666, Speedball, drvoštěp, brzak, potočák 62, Kapika, Diamond, Dalis75, Lasskoun, Quel Malheur, $