Fóry

Na tohle mě navedl svým nápadem Zachy a tak místo pranostik sem šoupněte nějaké fórky ať se máme čím pobavit, když nemůžeme k vodě. Klidně i obrázky a karikatúry. Prosil bych ale pouze o rybách a rybářích! Nevkládejte vtipy s erotickou tématikou!

Jen pro fóry! Za nerespektování pravidel budou udělovány karty

Pokud byl nějaký fór vymazán, nejspíše jej vložil již někdo před vámi.
Autor diskuse: Miraryb - Profil , 12.8.2007 všeobecné - ostatní

NAnýzový dědek - Profil | Pá 11.5.2012 10:16:21

No comment...o))) >> Stránka diskuse

    NAnýzový dědek - Profil | Pá 4.5.2012 10:22:13

    letecký kvíz..o)) >> Stránka diskuse

      NAnýzový dědek - Profil | Pá 30.3.2012 9:31:21

        NAnýzový dědek - Profil | Čt 22.3.2012 8:05:04

        Tohle nevím, zda tu je...o))) >> Stránka diskuse

          NAnýzový dědek - Profil | St 21.3.2012 8:30:46

            NAnýzový dědek - Profil | Út 13.3.2012 18:17:06

              NAnýzový dědek - Profil | Pá 9.3.2012 8:19:22

              Man at Work...o))))) >> Stránka diskuse

                NAnýzový dědek - Profil | So 25.2.2012 21:02:27

                Mr.Mepps >>
                Pohledy na hospodaření v různých politických či náboženských uskupeních:

                KŘESŤANSTVÍ: Máš dvě krávy. Jednu dáš sousedovi

                ISLÁM: Máš dvě krávy. Jednu si necháš, druhou vyměníš za manželku.

                SOCIALISMUS: Máš dvě krávy. Stát ti obě vezme a dá ti trochu mléka.

                KOMUNISMUS: Máš dvě krávy. Stát ti obě vezme a zavře tě.

                NACISMUS: Máš dvě krávy. Stát ti vezme obě a zastřelí tě.

                EVROPSKÁ UNIE: Máš dvě krávy. Stát ti vezme obě, jednu zastřelí, druhou podojí a mléko vylije do řeky.

                TRADIČNÍ KAPITALISMUS: Máš dvě krávy. Jednu prodáš a koupíš si býka.
                Stádo se zvětšuje a hospodářství roste. Nakonec vše prodáš a jdeš do důchodu.

                ČESKÝ KAPITALISMUS: Na dvě krávy si vezmeš půjčku od banky ve výši 1,6 miliardy Kč a odstěhuješ se na Bahamy. Banka posléze zjistí, že to nebyly krávy ze zlata, jak bylo soudním znalcem doloženo, ale dvě rachitické kozy. Rozdíl zaplatí daňoví poplatníci a soudní znalec bez újmy pokračuje ve své živnosti.

                AMERICKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Prodáš jednu a nutíš druhou, aby dávala mléko za čtyři. Později najmeš konzultanta, aby zjistil proč to kráva nevydržela a musela být utracena.

                FRANCOUZSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Jdeš do stávky, protože chceš tři.

                JAPONSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Navrhneš je tak, aby byly desetkrát menší a dávaly dvacetkrát tolik mléka. Pak vytvoříš leporelo o chytré krávě nazvané Kravakimono a budeš je prodávat po celém světě.

                ČÍNSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. K tomu 300 lidí, kteří je dojí. Vykazuješ plnou zaměstnanost, vysokou produktivitu skotu a zatkneš novináře, který tato čísla zveřejňoval.

                BRITSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Obě jsou šílené.

                ITALSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Nevíš ale, kde jsou, a tak jdeš na oběd.

                RUSKÁ AKCIOVKA:
                Máš dvě krávy.
                Spočítáš je ještě jednou a zjistíš, že jich máš pět.
                Spočítáš je ještě jednou a zjistíš, že jich máš 42.
                Spočítáš je ještě jednou a zjistíš, že jsou jen dvě.
                Přestaneš počítat a otevřeš další láhev vodky.

                ŘECKÁ AKCIOVKA:
                Máš dvě krávy. Obě sníš a požádáš EU o dvě nové. >> Stránka diskuse

                  NAnýzový dědek - Profil | Pá 24.2.2012 15:24:01

                  Takto se to má řešit...o)))) >> Stránka diskuse

                    NAnýzový dědek - Profil | Čt 23.2.2012 19:15:02

                    Inzerát:
                    Jste mladý, vzdělaný, zkušený a komunikativní?
                    Jste připravený pracovat s plným nasazením?
                    Chcete vydělávat 90 tisíc měsíčně a cestovat po celém světě?
                    Pokud ano, tak běžte do prdele!
                    My hledáme truhláře. >> Stránka diskuse

                      NAnýzový dědek - Profil | Čt 23.2.2012 18:53:55

                      Potká se po delší době cvrček a prcek.
                      Prcek se hned ptá: "Jak je, cvrčku?"
                      "To viš, cvrkam, cvrkam.
                      A co ty, prcku?"
                      "Ale, už to neni, co to bejvalo..." >> Stránka diskuse

                        NAnýzový dědek - Profil | Čt 23.2.2012 18:50:05

                        Dežo přijde do elektra a povídá:
                        "Já bych chtěl támten CD přehrávač."
                        Prodavač se diví a pak si všimne, že Dežo kouká směrem k jednoplotenkovému elektro-vařiči.
                        Prodavač Dežovi vařič zabalí.Doma Dežo položí CD na plotýnku, volume dá naplno a za chvíli prask - konec. "
                        Gadžo!!! vole, to není CD přehrávač, to je vypalovačka..." >> Stránka diskuse

                          NAnýzový dědek - Profil | Čt 23.2.2012 16:52:49

                          Děti skáčou z letadla.
                          Vyskočí první, zatáhne a otevře se mu padák.
                          Skáče druhý, zatáhne a otevře se mu padák.
                          Skáče třetí, zatáhne a vysype se mu hromada jogurtu. Nelení a zatáhne za záložní a zase jogurty. Neví co dělat a začne si prohledávat kapsy.
                          V jedný najde lístek: Milý Filípku, přibalila jsem ti s sebou trochu Monte. >> Stránka diskuse

                            NAnýzový dědek - Profil | Čt 23.2.2012 9:33:26

                            "Pane doktore, kde přesně najdu G-bod?"
                            - "Na třetím řádku klávesnice, mezi body F a H!" >> Stránka diskuse

                              NAnýzový dědek - Profil | Čt 23.2.2012 9:22:20

                              Na slovo "pičovina" našel Google 869.000 odkazů,
                              Seznam jen 54.000.
                              Závěr - je lépe všechny pičoviny vyhledávat Googlem. >> Stránka diskuse

                                NAnýzový dědek - Profil | Čt 23.2.2012 9:18:33

                                Američan a Čech na ostrově chytnou zlatou rybku a ta jim slibuje tři přání, když jí pustí.
                                Američan nevěří, tak ji chce vyzkoušet a přeje si pěknou ženskou.
                                Když se přesvědčil, že rybka plní co slíbila, jako druhé přání si přeje ještě sto takhle krásných žen a jako třetí velký dům pro všechny se spoustou ložnic.
                                "A co si přeješ ty?", ptá se rybka Čecha?
                                "No já bych chtěl loď a aby mě odvezla na břeh.
                                A jako třetí přání?
                                Ať je z toho kurevníka teplouš." >> Stránka diskuse

                                  NAnýzový dědek - Profil | St 22.2.2012 18:25:50

                                  Přijede skot do Londýna a hned do bordelu.
                                  Recepční se ptá, kterou kategorii si vybere v prvním patře je plnej komfort, cena 400 liber,
                                  ve druhém patře je to bez přepychu, ale se vším všudy za 300 liber.
                                  Ve třetím za 200 liber bez občerstvení,
                                  ve čtvrtém jen na hodinu za 100 liber,
                                  v pátém je to zdarma .
                                  Skot letí do pátého patra, tam plno kabinek, ale baba žádná.
                                  Utíká dolů a stěžuje si recepčnímu, že tam nejsou ženský a ten povídá. Vždyť vy jste mne nenechal domluvit. V pátém je to zdarma, tam je samoobsluha. >> Stránka diskuse

                                    NAnýzový dědek - Profil | St 22.2.2012 18:07:13

                                    Kohn dostane dopis z berňáku a tak se jde poradit s rabínem.
                                    "Rabi", povídá, "mám problém. Dostal jsem dopis z berňáku a nevím, co dělat. Ptal jsem se svého přítele Abrahama Roubíčka a ten povídal, že si mám zajít k Levimu a koupit si to nejkrásnější oblečení a pak jít na berňák. Myslí si, že pak si na berňáku budou myslet, že takový džentlmen by nikdy nepodváděl.
                                    Ale pak jsem byl i u Samuela Stříbrného a ten povídal, že se mám obléci jako chudák. Prý si na berňáku pomyslí, že na takovém chudém muži si nic nevezmou.
                                    " Rabín chvíli přemýšlí a pak povídá: "Poslouchej, Kohne, dám ti radu, kterou dávám nevěstám na svatební noc. Běž si někam koupit sexy spodní prádlo - je úplně jedno, jak vypadáš, stejně tě ojebou!" >> Stránka diskuse

                                      NAnýzový dědek - Profil | St 22.2.2012 17:56:28

                                      Domino222 >> Nee...o)))
                                      "Pane Krauskopf, jakou jste mně to dohodil nevěstu? Vždyť ona je jednonohá."
                                      - "Jaký vy máte řeči, pane Bienenfeld. Podívejte se: Vy pojmete za manželku krásnou, zdravou, dvounohou dívku.
                                      Dobře.
                                      Za nějaký čas jdete s ní na procházku. Přejede ji auto.
                                      Dobře.
                                      Musí se s ní do nemocice a tam jí amputujou nohu. Máte starosti, běhání, rozčilování, útraty...
                                      A vidíte? Tadyhle jste přišel k hotové věci." >> Stránka diskuse

                                        Červené karty: macek, Řízek 5,125, tomvec, vydra Lucky, P!F, SkulalukS, retrívr, jeden3, Kolben, tinkky, lovec 01, kubah, otoš, Vash, ŠUKI, Bušák, Charley7, POSTLÍK 666, Speedball, drvoštěp, brzak, potočák 62, Kapika, Diamond, Dalis75, Lasskoun, Quel Malheur, $