Fóry

Na tohle mě navedl svým nápadem Zachy a tak místo pranostik sem šoupněte nějaké fórky ať se máme čím pobavit, když nemůžeme k vodě. Klidně i obrázky a karikatúry. Prosil bych ale pouze o rybách a rybářích! Nevkládejte vtipy s erotickou tématikou!

Jen pro fóry! Za nerespektování pravidel budou udělovány karty

Pokud byl nějaký fór vymazán, nejspíše jej vložil již někdo před vámi.
Autor diskuse: Miraryb - Profil , 12.8.2007 všeobecné - ostatní

NBuffalo1969 - Profil | Čt 24.8.2017 20:46:25

Děti na táboře:
"Nemám nic proti stezkám odvahy,
ale jít mimo dosah wi-fi,
je už trochu moc..."

S manželkou si často vyměňujeme názory.
Já přicházím se svým a odcházím s jejím.

"Prej ses oženil."
"Jo jo, oženil."
"To musíš být sťastnej."
"No, to musím."

Když žena říká "Cože ?"
tak není hluchá.
Je jen milá a dává ti šanci říct svůj názor lépe,
nebo-li opačně..

"Přišlo mi upozornění,
že jsem jako jeden z posledních zaměstnanců nevyplnil anonymní dotazník."

Víte, na čem dobře drží kočičí chlupy ?
Na všem.

Policie zatkla podvodníka prodávajícího pilulky pro věčné mládí
Jde o recidivistu,
který za to byl trestán již v letech 1721, 1845 a 1926.

Umím karate a aikido.
A taky spoustu jiných japonských slov.

V životě je potřeba se pro něco zapálit.
V krematoriu už bude pozdě

Optimista je člověk,
který v pondělí ráno při nástupu do práce zvolá:
A pozítří už máme středu !"

"Vegetarián"
je starý indiánský výraz pro "špatný lovec".

Včera ve 3 hod. v noci u mě zvonil soused.
Normálně přišel ve 3 hod. v noci a zazvonil !
Sem se tak lekl,
že mi málem vypadla vrtačka z ruky.

Jsem jako džin ...
Zjevím se všude, kde se otevře láhev.

Když Graham Bell vynalezl telefon,
měl už tři zmeškané hovory od Járy Cimrmana.

Muži mají také city.
Například cítí hlad.

"Podle mě nemůže být pravda, že na Měsíci není život.
Jedna známá odjela na měsíc na dovolenou
a vrátila se těhotná."

Nikdy se nevzdávej svých snů.
Prostě spi dál.

"Seznámila jsem se s perfektním chlapem.
On měl peníze a já zkušenosti."
"A jak to dopadlo ?"
"Teď mám peníze já a on zkušenosti."

Facebook spadl a nefunguje.
Produktivita práce po celém světě stoupla o tisíce procent.

Pan učitel se ptá zkoušeného:
"Když máš v jedné kapse 100 Kč
a v druhé kapse 100 Kč, co máš ?"
"Cizí kalhoty," odpoví žák.

"Proč jdeš vždycky na balkon,
když tvá žena zpívá ?"
"Aby si nikdo nemohl myslet, že ji biju."

Nehubnu do plavek ...
tloustnu do nafukovacího kruhu, aby mi nespadl.

V noci bychom prý neměli jíst,
ale kdo mi sakra vysvětlí,
proč je tedy v lednici světlo ?!

Život je jako bonboniéra.
Tlustým lidem nevydrží dlouho.

Nedávný průzkum ukázal,
že žena s mírnou obezitou žije déle než muž,
který se o tom zmíní.

Chytré telefony, chytré hodinky, chytré oblečení, chytrá auta ...
jen ty lidi jsou čím dál blbější.

Ukrajinská armáda povolala všechny vojenské zálohy.
V celé západní Evropě se zastavily stavební práce.

Baví se dva kapři a ten jeden se ptá:
"Věříš na život po Vánocích ?"

"Pokud se někdy ztratíte v lese,
kompas vám pomůže ztratit se víc na sever."

Nejlepší způsob,
jak si zapamatovat narozeniny své ženy,
je jednou na ně zapomenout.

    Njetam - Profil | Čt 24.8.2017 19:14:48

    Buchtičky.

      Nbarbusna - Profil | Čt 24.8.2017 18:17:11

      :-D

        Nbarbusna - Profil | Čt 24.8.2017 18:13:27

        .

          Nbarbusna - Profil | Čt 24.8.2017 18:04:43

          .

            Nkarlos2 - Profil | Čt 24.8.2017 8:11:48

            :-))

              NDr. Greenthumb - Profil | Čt 24.8.2017 6:58:49

              :-)

                NMonot - Profil | Čt 24.8.2017 5:41:44

                ....

                  Njetam - Profil | St 23.8.2017 21:26:47

                  ...

                    NCharley7 - Profil | St 23.8.2017 19:36:27

                    .

                      NFRANK71 - Profil | St 23.8.2017 16:42:48

                        NS&F - pescador - Profil | St 23.8.2017 12:02:00

                        ,

                          NJarda TGB - Profil | Út 22.8.2017 23:30:11

                          Chytne nácek cigana a řekne mu " dám ti kostku a když hodiš od jedné do pěti, rozbiju ti hubu " na to se cigan zeptá "a co když hodím šestku???? " no tak hážeš znova "

                            NFRANK71 - Profil | Út 22.8.2017 20:35:30

                            Kuřák marihuany chytne zlatou rybku.
                            Rybka: “Pusť mě a splním ti tři přání.”
                            Rybář: “OK, ubal mi jointa!”
                            Rybka ubalí, rybář vykouří.
                            Rybka: “Druhé přání?
                            Rybář: “Ubal mi ještě jednoho!”
                            Rybka ubalí, rybář vyhulí.
                            Rybka: “A poslední přání?”
                            Rybář: “Ubal mně i sobě!”
                            Rybka ubalí a zakouří si společně. Druhý den přijde rybář zase chytat ryby a z vody na něj volá zlatá rybka:
                            “Pruty ani nerozbaluj , už jsem nám ubalila!”

                              NCharley7 - Profil | Út 22.8.2017 20:28:32

                              Tatra815 >> tak bacha, taky mám cikánskou krev....
                              na předním blatníku

                                NTatra815 - Profil | Út 22.8.2017 18:58:53

                                Víte co má cikán bílého?Poslouchat.

                                  Nado1 - Profil | Út 22.8.2017 17:18:37

                                  .

                                    NTEZAR - Profil | Út 22.8.2017 15:15:40

                                    ...

                                      Nkarlos2 - Profil | Út 22.8.2017 13:15:51

                                      " NOVĚ POJATÉ ČESKÉ SLOVO "ZÁSTUPKYNĚ" Otec s matkou neviděli svojí dceru
                                      téměř dva roky.Potom jí navštívili v Brně v jejím krásném novém bytě.Matka
                                      žasla nad intimním budoárem, širokou francouzskou postelí, rafinovanými
                                      šaty... Otec žasl nad sportovním autem a domácím kinem... Matka se jí ptala:
                                      „Dceruško moje, jak jsi se dostala k takému bohatství?“ „Celkem jednoduše,“
                                      vysvětluje dcera. „Jsem zástupkyně.“ „A koho zastupuješ?“ táže se otec.
                                      „Nóó...“ usměje se dcera, „manželky, přítelkyně a jiné unavené ženy, které
                                      zrovna bolí hlava"..

                                        Ndrvoštěp - Profil | Út 22.8.2017 13:14:12

                                        ;)

                                          Červené karty: macek, Řízek 5,125, tomvec, vydra Lucky, P!F, SkulalukS, retrívr, jeden3, Kolben, tinkky, lovec 01, kubah, otoš, Vash, ŠUKI, Bušák, Charley7, POSTLÍK 666, Speedball, drvoštěp, brzak, potočák 62, Kapika, Diamond, Dalis75, Lasskoun, Quel Malheur, $