Fóry

Na tohle mě navedl svým nápadem Zachy a tak místo pranostik sem šoupněte nějaké fórky ať se máme čím pobavit, když nemůžeme k vodě. Klidně i obrázky a karikatúry. Prosil bych ale pouze o rybách a rybářích! Nevkládejte vtipy s erotickou tématikou!

Jen pro fóry! Za nerespektování pravidel budou udělovány karty

Pokud byl nějaký fór vymazán, nejspíše jej vložil již někdo před vámi.
Autor diskuse: Miraryb - Profil , 12.8.2007 všeobecné - ostatní

NRobur - Profil | Čt 17.8.2017 10:39:15

Setkali se šéf FBI se šéfem CIA a vzájemně se stěžovali, jak to mají těžké. Šéf CIA říká: Rusové nám chytili špičkového agenta. A 5 minut po prvním kontaktu s domácími.10 let jsme ho připravovali na tu misi. Byl perfektní ve všem. Uměl 25 sibiřských dialektů a plynně mluvil všemi jazyky co se tam vyskytují. Vyhodili jsme jej ve speciální kapsli nad Sibiří. Přišel do první krčmy, objednal si vodku a už ho měli. Nevím, jak ho odhalili. Ale asi udělal chybu. Ti negři všechno dodrbou

    NRobur - Profil | Čt 17.8.2017 10:23:14

    Na hodine zemepisu. 20 blondínok a učiteľ. Učiteľ vyzve jednu z nich:

    * Nikol, ukážte mi na mape, kde je Amerika.

    Nikol ide k mape a ukáže Ameriku. Učiteľ hovorí:

    * Výborne! Ďalšia otázka: Kto objavil Ameriku?

    19 blondínok zborovo odvetí:

    * Nikol!!!

      NSerjoža - Profil | Čt 17.8.2017 10:13:02

      ..

        NSerjoža - Profil | Čt 17.8.2017 9:16:51

        Jo to jo.

          NSharry - Profil | Čt 17.8.2017 6:04:53

          :-)))

            NCharley7 - Profil | St 16.8.2017 21:45:01

            .

              NGandy - Profil | St 16.8.2017 20:44:10

              ...

                NMilan1208 - Profil | St 16.8.2017 20:26:05

                Vychytávka.

                  NCasio - Profil | St 16.8.2017 19:08:59

                  :-)

                    Njetam - Profil | St 16.8.2017 17:33:30

                    ...

                      Nado1 - Profil | St 16.8.2017 17:32:49

                      .

                        NBorek-kerob - Profil | St 16.8.2017 16:34:08

                        Když se člověk rozhodne nechat si udělat první tetování v životě, je dobré si ho nechat udělat na nějakém zcela bezvýznamném místě...





                        ... třeba v Brně.

                          NM0RGAN - Profil | St 16.8.2017 16:32:36

                          !!!

                            NSharry - Profil | St 16.8.2017 15:09:03

                            Tomu rikam " propracovany" stojan na prut ! :-D

                              NMAXXSKATER - Profil | St 16.8.2017 13:01:14

                              :-)))

                                NSerjoža - Profil | St 16.8.2017 11:36:12

                                ..

                                  Nkubas. - Profil | St 16.8.2017 0:46:12

                                  :-)

                                    NM0RGAN - Profil | St 16.8.2017 0:12:29

                                    .

                                      NTEZAR - Profil | Út 15.8.2017 22:11:04

                                      ...

                                        Ntinkky - Profil | Út 15.8.2017 21:55:54

                                        Elita národa...LOL.

                                          Červené karty: macek, Řízek 5,125, tomvec, vydra Lucky, P!F, SkulalukS, retrívr, jeden3, Kolben, tinkky, lovec 01, kubah, otoš, Vash, ŠUKI, Bušák, Charley7, POSTLÍK 666, Speedball, drvoštěp, brzak, potočák 62, Kapika, Diamond, Dalis75, Lasskoun, Quel Malheur, $