- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Fóry
Jen pro fóry! Za nerespektování pravidel budou udělovány karty
Pokud byl nějaký fór vymazán, nejspíše jej vložil již někdo před vámi.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
2184x v oblíbených a 31x v ignorovaných.
Anýzový dědek - Profil | St 22.2.2012 17:44:51
Sára běduje: "Kohn, celej život jsi byl dobrej Žid a teď umřeš jako prašivej křesťan.
"Kohn na to: "Sára co řveš? Ty bys chtěla aby místo prašivýho křesťana umřel dobréj Žid? >> Stránka diskuse
Anýzový dědek - Profil | St 22.2.2012 17:17:54
Chlap jí svlékne, položí ji na kraj postele a řekne: "Mohla bys pořádně roztáhnout nohy?" - dívčina kývne, roztáhne je, chlápek jí dřepí mezi koleny a čumí jí přímo do klína, pak poodejde o kus dál, zase se jí tam dívá
- načež vytáhne prachy, zaplatí a dívčina na to udiveně: "No a kdy mi ho tam šoupneš?"
A on se usměje: "Ale to ne, to na mně nechtěj - já jsem se jenom potřeboval podívat, jak asi bude vypadat růžová spárovačka na tmavých obkladačkách... >> Stránka diskuse
Anýzový dědek - Profil | Út 21.2.2012 12:49:03
První povídá: ?Ty vole, kdyby to byla Pamela Anderson???
..anebo moje stará.? přidá se druhý.
Třetí si jen povzdechne: ?Jo, kdyby tak byla alespoň trochu větší tma.? >> Stránka diskuse
Anýzový dědek - Profil | Po 20.2.2012 14:00:46
Anýzový dědek - Profil | Po 20.2.2012 13:41:45
Anýzový dědek - Profil | Pá 17.2.2012 19:41:37
Anýzový dědek - Profil | St 15.2.2012 9:52:44
Anýzový dědek - Profil | St 15.2.2012 9:10:35
http://www.komik.cz/obrazky/7809-asta-la-vista-xp/ >> Stránka diskuse
Anýzový dědek - Profil | Po 6.2.2012 15:13:08
Milan Lasica : Radost vládnout tomuto národu
Napsal uživatel Milan Tůma
Ryba, jídlo žebráků, jak se někdy na bratislavském tržišti říkalo, se stala luxusní lahůdkou.
Kuřecí zadky, které jsme házeli psům, se začali prodávat s kouskem zad v honosném balení s
pařáty a krky jako delikatesa.
Kvalitní vodu z vodovodu jsme vyměnili za sladké přesycené žbryndy.
Rohlíky se scvrkly o polovičku, kyselé mléko se nedá doma vyrobit, protože vznikne jedna
smradlavá odporně zapáchající tekutina, kterou udržíte v ústech jen do té doby, než ji rychle
nevyplivnete a to kamkoli.
Všechno, co bylo kdysi opravdu dobré, co mělo svoji hodnotu a tradici, jsme vlastně
vyměnili za drahé šmejdy v načančaném obalu.
Jsou i dobré věci.
Jenomže těch je stále méně a je třeba je pěkně dlouho hledat. Hledat, přemýšlet, číst
nečitelné návody a obsahy, které nemáme šanci vidět, pokud si nevezmeme lupu.
Ulice se zaplnily Bratislavany z Číny, Tchajwanu nebo Vietnamu.
Přes reklamy si nevidíme na špičku nosu.
Chodníky a přechody jsou plné stojících aut.
Exekutor dopisuje adresu a správce domu hází do schránky vyúčtování s tučným
nedoplatkem.
Žijeme tak v pomyslném blahobytu.
Máme dva až tři telefony, internet, televizi, domácí kino, DVD, PC a stále nám něco chybí.
Zákazy, příkazy, nařízení, poučení, kterým už člověk přestává rozumět a vyznat se v nich
je už přímo nemožné.
Kamery nás sledují na každém kroku. Kamkoli se pohneme, jsme pod kontrolou. Všechno je
evidované, zaznamenané a to všechno pro naši „bezpečnost“. Každá zpráva, každá pošta,
každý telefonát, každá platba, každý mail. Každý, někdy velmi soukromý pohyb, je pod
organizovaným dohledem. Kdykoli se dá vybrat z archivu jako zbraň, která je připravená na
okamžité použití proti nám. Zajímavé, že i při takovém špiclování dochází k trestným činům o
jakých jsem neměl v minulosti ani potuchy. Drogy, přepady, násilí, žhářství, vraždy, se staly
běžným průvodním jevem této „svobodné“ doby.
Zbavujeme se vlastní identity, protože souhlasíme se vším, co po nás různé instituce, jako
banky, mobilní operátoři apod., požadují.
Můžeme vidět oči bezdomovce, který se určitě na ulici nenarodil. Můžeme vidět žebráky,
jak jim trčí nohy z kontejneru, aby se natáhli pro prázdnou flašku. Nebo noblesní hotely pro psy i
s vlastní webovou stránkou, lékařem a kadeřníkem. Můžeme sledovat složité operace svých
psích miláčků přímo na internetu. Jakmile se nám náš drahý psík ztratí, okamžitě se o něho
postarají v útulku i s lékařskou péčí. Jak se však na ulici ocitne člověk, nezavadí o něho ani
pes.
Stáváme se číslem daňového úřadu nebo sociální pojišťovny.
Kam se poděly hodnoty, kde je vlastní podstata lidství ? Kde je něco víc než jen strohé
konstatování ?
Hrůza, co se zde událo za těch dvacet let !
Vytratila se láska, porozumění, lidskost, tolerance, teplo rukou, sklon před šedinami.
Nepoznáme soused souseda, nevíme, jaký plat má vlastní žena či muž. Nesmíme dát na zadek
vlastnímu dítěti, pokud nechceme mít problémy s úřady.
Sledujeme stupidní, nehodnotné až destruktivně působící televizní stanice, kde seriály
bez konce nahrazují kulturní vyžití určité skupině nevědomých a možná i nevidomých lidí.
Ale co ta druhá polovina ?
Nemá šanci fungovat důstojně bez toho, aby jí byly podsouvány podobné stupidnosti ?
Když už je toho málo, tak se můžeme podívat na Superstar a tam nás pošlou veřejně do řiti
i s posměšným komentářem. „Nádhera“ ! A dík za ten kulturní hodnotný zážitek, který nám za
levný peníz podávají, jako duševním mrzákům, některé televize.
Nemluvě o tom, jaké celebrity má člověk možnost vidět.
Kam se na ně hrabou takoví umělci, jako pan Króner, Dibarbora, Huba atd., kteří celý
život usilovali o to, aby předvedli ten nejlepší herecko-umělecký výkon, aby zanechali v divákovi
skutečný zážitek. Rozdíl je jen v tom, že tito herci s uměním žili celý svůj život. Žili pro umění a
srdcem umění tvořili.
Kupujeme cigarety, které nám zakázali kouřit tam, kde se kouřit vždy mohly. Okrádají nás
jako malé děti na písečku a z každé prodané krabičky nám jednu-dvě vytáhnou ještě před
prodejem.
K lékařce chodíme s platební kartou nebo s peněženkou v ruce.
Bavíme se jako roboti, kdy jeden mluví o životě a druhý hledí do počítače.
Slyšíme formulky, nacvičené fráze, které nemají s našim skutečným lidským nitrem a
přesvědčením nic společného. Letáky, kterými jsou ucpané vchody domů, nás lákají do
obchodů. Pěkně nás prosí, abychom nakoupili jenom u nich. Když jsme však ale zaplatili ;u
nich, tak se nestačíme divit, jak musíme kmitat a házet svůj nákup do tašky. Hned je jasné, kdo
je tu pánem a kde jejich zdvořilost skončila.
Můžeme říkat svůj názor.
Svobodně, demokraticky se i vyjádřit.
Ale, k čemu to je, když to není nic platné !
Žijeme v neustálém stresu a napětí. Nikdo z nás si není jistý zítřkem. Je jenom pár
jedinců, kterým je to jedno a ti žijí i tak mimo nás a v anonymitě.
Svět onemocněl a my, ve snaze uplatnit se, jsme onemocněli s ním !
Socialismus nebyl dobrý, ale tato demokracie není o nic lepší.
Možná, že až nástup duševních chorob, depresí, sebevražd, nastartuje proces třídění,
který nás položí na kolena, kdy to už přestaneme všechno zvládat.
A co dál ?
Mám dost svobody tohoto typu. Svobody, která se svobodou nemá nic společného.
Svobody, kterou si neumíme užívat, protože je víc proti nám jak pro nás. Je tak okleštěná
zákony a právy těch druhých, že je vpodstatě otevřená nepravostem, zločinu, podvodům. Že její
existence mně připadá jako aura. Kdesi je, ale nevidím ji. Je mimo mě.
Přeji si potkat člověka - přítele.
Chtěl bych se ráno probudit a z celého srdce se těšit na nový den. Chtěl bych mít kolem
sebe upřímné lidi, jak tomu bylo dřív. Chtěl bych potkat kamaráda, jehož první otázka nebude
směřovat k materiálním věcem, ale zeptá se mě :
;Jak se máš ? Jak žiješ ? Zajdeme si spolu někam sednout ?
Kamaráda, kterého v půlce debaty nevyruší zvonění mobilu a nebude muset odejít a pak
říct :
"Víš, tento telefon byl tak důležitý, že kdybych ho nevzal, mohlo by mě to stát i
zaměstnání!"
Ovládnul nás strach a v tom strachu žijeme i své každodenní životy.
To je fakt a skutečná realita tohoto novodobého, demokraticky zkaženého světa.
Nemluvím o listopadu. Ten přijít musel. Ale o tom všem, co všechno sem s tím listopadem
přišlo.
Dalšího pokusu, který přijde, když to celé se nebude už moci udržet, se díky Bohu
nedožiji. I když rád bych se toho dožil – možná.
Do kdy bude člověk hledat své místo ?
Neposílej 10 x, raději 10 x přečti !!!
Naštěstí, já ještě pár přátel mám
Přeji jim zdraví, pohodu, štěstí a hodně lásky !!!
Milan Lasica >> Stránka diskuse
Anýzový dědek - Profil | Po 6.2.2012 14:04:06
Už jsem dostal hodně spamů, ale tento mne pobavil:
Dobrý den, My love, Mé jméno je drahé Ndoye Tamba, četl jsem přes váš profil dnes a stal jsem se zajímá vás, budu také rád, aby věděli, že čím více, a chci vám poslat e-mail na moji e-mailovou adresu, takže mohu dát si můj obrázek, abyste věděli, na koho jsem, a pro nás oba se navzájem velmi dobře a lepší život, a my můžeme dosáhnout v budoucnosti, protože Výdaje láska a pocit znamená hodně v future.Here je můj soukromý e-mailovou adresu, můžete mě kontaktovat s ním. (preciousndoye20@gala.net) Čekám na váš mail na moji e-mailovou adresu výše a ASLO, Vzpomeňte si na dálku nebo barva není záležitost, ale láska, cítění e-pohybů a porozuměním láska hodně věcech v životě. Děkuji, a slibuji, že být upřímní a udržet velmi dobrý vztah s vámi. Precious .. preciousndoye20@gala.net Hello My Dear, My name is Precious Ndoye Tamba,i read through your profile today and i became interested in you,i will also like to know you the more,and i want you to send an e-mail to my e-mail address so i can give you my picture for you to know whom i am and for the both of us to know each other very well and better in life,and we can achieve it in future because ture love and feeling means alot in future.Here is my private e-mail address you can contact me with it.(preciousndoye20@gala.net ) I am waiting for your mail to my e-mail address above and aslo, Remember the distance or colour does not matter but love,feeling,e-motions and sympathetic love matters alot in life. Thanks,and i promise to be honest and to keep a very good relationship with you. Precious.. preciousndoye20@gala.net
Datum:
6.2. 2012, 13:02 - dnes v 13:02 >> Stránka diskuse
Anýzový dědek - Profil | Po 6.2.2012 8:59:08
A rybář na to: "To máš smůlu, já jsem kouzelný dědeček." >> Stránka diskuse
Anýzový dědek - Profil | Ne 5.2.2012 20:07:10
Červené karty: macek, Řízek 5,125, tomvec, vydra Lucky, P!F, SkulalukS, retrívr, jeden3, Kolben, tinkky, lovec 01, kubah, otoš, Vash, ŠUKI, Bušák, Charley7, POSTLÍK 666, Speedball, drvoštěp, brzak, potočák 62, Kapika, Diamond, Dalis75, Lasskoun, Quel Malheur, $
Čtenáři této diskuse také sledují
NSranda bez nadsázky 🤘10858
NUdírny a uzení51140
NRybářsko-houbařské jádro .-)45010
NČína - objednali ste uz nieco?15720
NBušákovy plky a frky a různé věci od našich vod412980
NGastrorožek aneb o jídle a všem okolo36020
NKulinářský kroužek aneb vše co se dá uvařit z ryb5795
NZahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro22050
NSprávný muž má v kapse nůž8074
NVážně nevážný pokec :-)))230564
Kde to žije - všechna témata
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNStaré Česke rybářské vybavení 398
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNPoradna: Sumcařina 2572
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...

















