Fóry

Na tohle mě navedl svým nápadem Zachy a tak místo pranostik sem šoupněte nějaké fórky ať se máme čím pobavit, když nemůžeme k vodě. Klidně i obrázky a karikatúry. Prosil bych ale pouze o rybách a rybářích! Nevkládejte vtipy s erotickou tématikou!

Jen pro fóry! Za nerespektování pravidel budou udělovány karty

Pokud byl nějaký fór vymazán, nejspíše jej vložil již někdo před vámi.
Autor diskuse: Miraryb - Profil , 12.8.2007 všeobecné - ostatní

Anýzový dědek - Profil | St 22.2.2012 17:44:51

Mr.Mepps >> Umírá Kohn a zavolá si faráře, aby ho pokřtil a dal mu poslední pomazání.
Sára běduje: "Kohn, celej život jsi byl dobrej Žid a teď umřeš jako prašivej křesťan.
"Kohn na to: "Sára co řveš? Ty bys chtěla aby místo prašivýho křesťana umřel dobréj Žid? >> Stránka diskuse

    Anýzový dědek - Profil | St 22.2.2012 17:17:54

    Mr.Mepps >> Přijde chlápek do bordelu a že by nejradši černošku - a shodou okolností tam jedna je, tak jdou na pokoj...
    Chlap jí svlékne, položí ji na kraj postele a řekne: "Mohla bys pořádně roztáhnout nohy?" - dívčina kývne, roztáhne je, chlápek jí dřepí mezi koleny a čumí jí přímo do klína, pak poodejde o kus dál, zase se jí tam dívá
    - načež vytáhne prachy, zaplatí a dívčina na to udiveně: "No a kdy mi ho tam šoupneš?"
    A on se usměje: "Ale to ne, to na mně nechtěj - já jsem se jenom potřeboval podívat, jak asi bude vypadat růžová spárovačka na tmavých obkladačkách... >> Stránka diskuse

      Anýzový dědek - Profil | St 22.2.2012 17:07:30

        Anýzový dědek - Profil | St 22.2.2012 16:28:13

          Anýzový dědek - Profil | Út 21.2.2012 12:49:03

          Tři nadržení trampové jdou krajem a vidí osamělou ovci.
          První povídá: ?Ty vole, kdyby to byla Pamela Anderson???
          ..anebo moje stará.? přidá se druhý.
          Třetí si jen povzdechne: ?Jo, kdyby tak byla alespoň trochu větší tma.? >> Stránka diskuse

            Anýzový dědek - Profil | Po 20.2.2012 14:00:46

            Humr pro důchodce a vegetariány...o))) >> Stránka diskuse

              Anýzový dědek - Profil | Po 20.2.2012 13:41:45

              Zahrádkáři Kersku...o)))
              Za Kersko krásnější...o))) >> Stránka diskuse

                Anýzový dědek - Profil | So 18.2.2012 13:34:11

                Past na Mamuta......o)))) >> Stránka diskuse

                  Anýzový dědek - Profil | St 15.2.2012 9:52:44

                  roxtidy >> No většinou to jde jako tady v tomto případě:http://ateo.cz/i/5453/ >> Stránka diskuse

                    Anýzový dědek - Profil | St 15.2.2012 9:10:35

                    Martin M. >> Martine, to je prostě nemožné sem dávat odkazy na vtipy na jiných serverech- protože na tom serveru jich je třeba milion a jak dáš přesný odkaz na jeden jediný vtip ?
                    http://www.komik.cz/obrazky/7809-asta-la-vista-xp/ >> Stránka diskuse

                      Anýzový dědek - Profil | Út 14.2.2012 8:32:10

                      Výběrové řízení...o)))) >> Stránka diskuse

                        Anýzový dědek - Profil | Út 14.2.2012 8:23:29

                        Pra tiskárna....o)))) >> Stránka diskuse

                          Anýzový dědek - Profil | Út 14.2.2012 7:39:11

                          antivalentýnka....o))) >> Stránka diskuse

                            Anýzový dědek - Profil | Po 13.2.2012 21:05:22

                            Pravěký e- mail na PC...o))) >> Stránka diskuse

                              Anýzový dědek - Profil | Po 6.2.2012 15:13:08

                              Toto jsem také dostal jak spam:
                              Milan Lasica : Radost vládnout tomuto národu
                              Napsal uživatel Milan Tůma
                              Ryba, jídlo žebráků, jak se někdy na bratislavském tržišti říkalo, se stala luxusní lahůdkou.
                              Kuřecí zadky, které jsme házeli psům, se začali prodávat s kouskem zad v honosném balení s
                              pařáty a krky jako delikatesa.
                              Kvalitní vodu z vodovodu jsme vyměnili za sladké přesycené žbryndy.
                              Rohlíky se scvrkly o polovičku, kyselé mléko se nedá doma vyrobit, protože vznikne jedna
                              smradlavá odporně zapáchající tekutina, kterou udržíte v ústech jen do té doby, než ji rychle
                              nevyplivnete a to kamkoli.
                              Všechno, co bylo kdysi opravdu dobré, co mělo svoji hodnotu a tradici, jsme vlastně
                              vyměnili za drahé šmejdy v načančaném obalu.
                              Jsou i dobré věci.
                              Jenomže těch je stále méně a je třeba je pěkně dlouho hledat. Hledat, přemýšlet, číst
                              nečitelné návody a obsahy, které nemáme šanci vidět, pokud si nevezmeme lupu.
                              Ulice se zaplnily Bratislavany z Číny, Tchajwanu nebo Vietnamu.
                              Přes reklamy si nevidíme na špičku nosu.

                              Chodníky a přechody jsou plné stojících aut.
                              Exekutor dopisuje adresu a správce domu hází do schránky vyúčtování s tučným
                              nedoplatkem.
                              Žijeme tak v pomyslném blahobytu.
                              Máme dva až tři telefony, internet, televizi, domácí kino, DVD, PC a stále nám něco chybí.
                              Zákazy, příkazy, nařízení, poučení, kterým už člověk přestává rozumět a vyznat se v nich
                              je už přímo nemožné.
                              Kamery nás sledují na každém kroku. Kamkoli se pohneme, jsme pod kontrolou. Všechno je
                              evidované, zaznamenané a to všechno pro naši „bezpečnost“. Každá zpráva, každá pošta,
                              každý telefonát, každá platba, každý mail. Každý, někdy velmi soukromý pohyb, je pod
                              organizovaným dohledem. Kdykoli se dá vybrat z archivu jako zbraň, která je připravená na
                              okamžité použití proti nám. Zajímavé, že i při takovém špiclování dochází k trestným činům o
                              jakých jsem neměl v minulosti ani potuchy. Drogy, přepady, násilí, žhářství, vraždy, se staly
                              běžným průvodním jevem této „svobodné“ doby.
                              Zbavujeme se vlastní identity, protože souhlasíme se vším, co po nás různé instituce, jako
                              banky, mobilní operátoři apod., požadují.
                              Můžeme vidět oči bezdomovce, který se určitě na ulici nenarodil. Můžeme vidět žebráky,
                              jak jim trčí nohy z kontejneru, aby se natáhli pro prázdnou flašku. Nebo noblesní hotely pro psy i
                              s vlastní webovou stránkou, lékařem a kadeřníkem. Můžeme sledovat složité operace svých
                              psích miláčků přímo na internetu. Jakmile se nám náš drahý psík ztratí, okamžitě se o něho
                              postarají v útulku i s lékařskou péčí. Jak se však na ulici ocitne člověk, nezavadí o něho ani
                              pes.

                              Stáváme se číslem daňového úřadu nebo sociální pojišťovny.
                              Kam se poděly hodnoty, kde je vlastní podstata lidství ? Kde je něco víc než jen strohé
                              konstatování ?
                              Hrůza, co se zde událo za těch dvacet let !
                              Vytratila se láska, porozumění, lidskost, tolerance, teplo rukou, sklon před šedinami.
                              Nepoznáme soused souseda, nevíme, jaký plat má vlastní žena či muž. Nesmíme dát na zadek
                              vlastnímu dítěti, pokud nechceme mít problémy s úřady.
                              Sledujeme stupidní, nehodnotné až destruktivně působící televizní stanice, kde seriály
                              bez konce nahrazují kulturní vyžití určité skupině nevědomých a možná i nevidomých lidí.
                              Ale co ta druhá polovina ?
                              Nemá šanci fungovat důstojně bez toho, aby jí byly podsouvány podobné stupidnosti ?
                              Když už je toho málo, tak se můžeme podívat na Superstar a tam nás pošlou veřejně do řiti
                              i s posměšným komentářem. „Nádhera“ ! A dík za ten kulturní hodnotný zážitek, který nám za
                              levný peníz podávají, jako duševním mrzákům, některé televize.
                              Nemluvě o tom, jaké celebrity má člověk možnost vidět.
                              Kam se na ně hrabou takoví umělci, jako pan Króner, Dibarbora, Huba atd., kteří celý
                              život usilovali o to, aby předvedli ten nejlepší herecko-umělecký výkon, aby zanechali v divákovi
                              skutečný zážitek. Rozdíl je jen v tom, že tito herci s uměním žili celý svůj život. Žili pro umění a
                              srdcem umění tvořili.
                              Kupujeme cigarety, které nám zakázali kouřit tam, kde se kouřit vždy mohly. Okrádají nás
                              jako malé děti na písečku a z každé prodané krabičky nám jednu-dvě vytáhnou ještě před
                              prodejem.
                              K lékařce chodíme s platební kartou nebo s peněženkou v ruce.
                              Bavíme se jako roboti, kdy jeden mluví o životě a druhý hledí do počítače.
                              Slyšíme formulky, nacvičené fráze, které nemají s našim skutečným lidským nitrem a
                              přesvědčením nic společného. Letáky, kterými jsou ucpané vchody domů, nás lákají do
                              obchodů. Pěkně nás prosí, abychom nakoupili jenom u nich. Když jsme však ale zaplatili ;u
                              nich, tak se nestačíme divit, jak musíme kmitat a házet svůj nákup do tašky. Hned je jasné, kdo
                              je tu pánem a kde jejich zdvořilost skončila.
                              Můžeme říkat svůj názor.
                              Svobodně, demokraticky se i vyjádřit.
                              Ale, k čemu to je, když to není nic platné !
                              Žijeme v neustálém stresu a napětí. Nikdo z nás si není jistý zítřkem. Je jenom pár
                              jedinců, kterým je to jedno a ti žijí i tak mimo nás a v anonymitě.
                              Svět onemocněl a my, ve snaze uplatnit se, jsme onemocněli s ním !
                              Socialismus nebyl dobrý, ale tato demokracie není o nic lepší.
                              Možná, že až nástup duševních chorob, depresí, sebevražd, nastartuje proces třídění,
                              který nás položí na kolena, kdy to už přestaneme všechno zvládat.
                              A co dál ?
                              Mám dost svobody tohoto typu. Svobody, která se svobodou nemá nic společného.
                              Svobody, kterou si neumíme užívat, protože je víc proti nám jak pro nás. Je tak okleštěná
                              zákony a právy těch druhých, že je vpodstatě otevřená nepravostem, zločinu, podvodům. Že její
                              existence mně připadá jako aura. Kdesi je, ale nevidím ji. Je mimo mě.
                              Přeji si potkat člověka - přítele.
                              Chtěl bych se ráno probudit a z celého srdce se těšit na nový den. Chtěl bych mít kolem
                              sebe upřímné lidi, jak tomu bylo dřív. Chtěl bych potkat kamaráda, jehož první otázka nebude
                              směřovat k materiálním věcem, ale zeptá se mě :
                              ;Jak se máš ? Jak žiješ ? Zajdeme si spolu někam sednout ?
                              Kamaráda, kterého v půlce debaty nevyruší zvonění mobilu a nebude muset odejít a pak
                              říct :
                              "Víš, tento telefon byl tak důležitý, že kdybych ho nevzal, mohlo by mě to stát i
                              zaměstnání!"
                              Ovládnul nás strach a v tom strachu žijeme i své každodenní životy.
                              To je fakt a skutečná realita tohoto novodobého, demokraticky zkaženého světa.
                              Nemluvím o listopadu. Ten přijít musel. Ale o tom všem, co všechno sem s tím listopadem
                              přišlo.
                              Dalšího pokusu, který přijde, když to celé se nebude už moci udržet, se díky Bohu
                              nedožiji. I když rád bych se toho dožil – možná.
                              Do kdy bude člověk hledat své místo ?
                              Neposílej 10 x, raději 10 x přečti !!!
                              Naštěstí, já ještě pár přátel mám
                              Přeji jim zdraví, pohodu, štěstí a hodně lásky !!!
                              Milan Lasica >> Stránka diskuse

                                Anýzový dědek - Profil | Po 6.2.2012 14:04:06

                                Toto mě dostalo na kolena:
                                Už jsem dostal hodně spamů, ale tento mne pobavil:
                                Dobrý den, My love, Mé jméno je drahé Ndoye Tamba, četl jsem přes váš profil dnes a stal jsem se zajímá vás, budu také rád, aby věděli, že čím více, a chci vám poslat e-mail na moji e-mailovou adresu, takže mohu dát si můj obrázek, abyste věděli, na koho jsem, a pro nás oba se navzájem velmi dobře a lepší život, a my můžeme dosáhnout v budoucnosti, protože Výdaje láska a pocit znamená hodně v future.Here je můj soukromý e-mailovou adresu, můžete mě kontaktovat s ním. (preciousndoye20@gala.net) Čekám na váš mail na moji e-mailovou adresu výše a ASLO, Vzpomeňte si na dálku nebo barva není záležitost, ale láska, cítění e-pohybů a porozuměním láska hodně věcech v životě. Děkuji, a slibuji, že být upřímní a udržet velmi dobrý vztah s vámi. Precious .. preciousndoye20@gala.net Hello My Dear, My name is Precious Ndoye Tamba,i read through your profile today and i became interested in you,i will also like to know you the more,and i want you to send an e-mail to my e-mail address so i can give you my picture for you to know whom i am and for the both of us to know each other very well and better in life,and we can achieve it in future because ture love and feeling means alot in future.Here is my private e-mail address you can contact me with it.(preciousndoye20@gala.net ) I am waiting for your mail to my e-mail address above and aslo, Remember the distance or colour does not matter but love,feeling,e-motions and sympathetic love matters alot in life. Thanks,and i promise to be honest and to keep a very good relationship with you. Precious.. preciousndoye20@gala.net

                                Datum:
                                6.2. 2012, 13:02 - dnes v 13:02 >> Stránka diskuse

                                  Anýzový dědek - Profil | Po 6.2.2012 8:59:08

                                  Vyloví rybář zlatou rybku a rybka říká: "Pusť mě, splním ti tři přání."
                                  A rybář na to: "To máš smůlu, já jsem kouzelný dědeček." >> Stránka diskuse

                                    Anýzový dědek - Profil | Ne 5.2.2012 20:07:10

                                    tip na dárek pro zlobivé děti....o)))) >> Stránka diskuse

                                      Anýzový dědek - Profil | Ne 5.2.2012 19:58:37

                                      Štastný motorkář....o))))) >> Stránka diskuse

                                        Červené karty: macek, Řízek 5,125, tomvec, vydra Lucky, P!F, SkulalukS, retrívr, jeden3, Kolben, tinkky, lovec 01, kubah, otoš, Vash, ŠUKI, Bušák, Charley7, POSTLÍK 666, Speedball, drvoštěp, brzak, potočák 62, Kapika, Diamond, Dalis75, Lasskoun, Quel Malheur, $