Fóry

Na tohle mě navedl svým nápadem Zachy a tak místo pranostik sem šoupněte nějaké fórky ať se máme čím pobavit, když nemůžeme k vodě. Klidně i obrázky a karikatúry. Prosil bych ale pouze o rybách a rybářích! Nevkládejte vtipy s erotickou tématikou!

Jen pro fóry! Za nerespektování pravidel budou udělovány karty

Pokud byl nějaký fór vymazán, nejspíše jej vložil již někdo před vámi.
Autor diskuse: Miraryb - Profil , 12.8.2007 všeobecné - ostatní

Anýzový dědek - Profil | Ne 5.2.2012 19:32:25

Milují mne ryby....o))))) >> Stránka diskuse

    Anýzový dědek - Profil | Ne 5.2.2012 15:19:37

    Toaleta pro manažery .....o)))) >> Stránka diskuse

      Anýzový dědek - Profil | Ne 5.2.2012 15:18:13

      Co se v mládí naučíš.....o)))) >> Stránka diskuse

        Anýzový dědek - Profil | Ne 5.2.2012 13:20:26

        Profi IT specialsté.....o)))) >> Stránka diskuse

          Anýzový dědek - Profil | Ne 5.2.2012 10:49:31

          Chudý homelesák....o))))) >> Stránka diskuse

            Anýzový dědek - Profil | Pá 3.2.2012 9:36:48

            Potíte se ?......o)))) >> Stránka diskuse

              Anýzový dědek - Profil | Čt 2.2.2012 21:21:13

              český smysl pro humor.....o)))))) >> Stránka diskuse

                Anýzový dědek - Profil | Čt 2.2.2012 18:12:04

                Erotický kalendář pro ženy.....o)))) >> Stránka diskuse

                  Anýzový dědek - Profil | St 1.2.2012 21:01:35

                  Možná tu už je- nevím.
                  Baví se dvě sekretářky: "Kolik máš měsíčně?"
                  - "15 tisíc, a ty?"
                  - "Já 20 tisíc.
                  A kouříš mu ho?" -
                  "Pochopitelně." -
                  "A polykáš?" - "Ano."
                  - "Tak on ti to hned odečítá za jídlo!"....o)))) >> Stránka diskuse

                    Anýzový dědek - Profil | Po 30.1.2012 19:32:17

                    Rybářská stráž....o)))) >> Stránka diskuse

                      Anýzový dědek - Profil | Ne 29.1.2012 15:26:23

                      moudro měsíce.....o))))) >> Stránka diskuse

                        Anýzový dědek - Profil | Čt 26.1.2012 14:54:26

                        Nové jméno - Praha-Ruzyně.....po přejmenování -:o)) >> Stránka diskuse

                          Anýzový dědek - Profil | Po 23.1.2012 18:21:50

                          občas se tam někdo ocitne.......o)))) >> Stránka diskuse

                            Anýzový dědek - Profil | Ne 22.1.2012 10:02:50

                            Naše vláda.......o)))) >> Stránka diskuse

                              Anýzový dědek - Profil | Čt 19.1.2012 20:44:43

                              Biker.....o)))) >> Stránka diskuse

                                Anýzový dědek - Profil | St 18.1.2012 17:53:49

                                No coment....-((:D >> Stránka diskuse

                                  Anýzový dědek - Profil | St 18.1.2012 14:02:16

                                  jurasoft - 18.1.2012 14:00:46 >> dokazuje to, že jsi schopen porozumět i postiženým...o))Ale je to jen vtip >> Stránka diskuse

                                    Anýzový dědek - Profil | Po 16.1.2012 13:01:11

                                    Dokážete to přečíst bez chyby? .....o)) >> Stránka diskuse

                                      Anýzový dědek - Profil | Ne 15.1.2012 18:59:30

                                      No coment...o))))) >> Stránka diskuse

                                        Anýzový dědek - Profil | So 14.1.2012 14:17:52

                                        Inzerát v Kauflandu.....o))) >> Stránka diskuse

                                          Červené karty: macek, Řízek 5,125, tomvec, vydra Lucky, P!F, SkulalukS, retrívr, jeden3, Kolben, tinkky, lovec 01, kubah, otoš, Vash, ŠUKI, Bušák, Charley7, POSTLÍK 666, Speedball, drvoštěp, brzak, potočák 62, Kapika, Diamond, Dalis75, Lasskoun, Quel Malheur, $