Fóry

Na tohle mě navedl svým nápadem Zachy a tak místo pranostik sem šoupněte nějaké fórky ať se máme čím pobavit, když nemůžeme k vodě. Klidně i obrázky a karikatúry. Prosil bych ale pouze o rybách a rybářích! Nevkládejte vtipy s erotickou tématikou!

Jen pro fóry! Za nerespektování pravidel budou udělovány karty

Pokud byl nějaký fór vymazán, nejspíše jej vložil již někdo před vámi.
Autor diskuse: Miraryb - Profil , 12.8.2007 všeobecné - ostatní

Anýzový dědek - Profil | Pá 13.1.2012 12:37:42

Fishky >> Ten je ze života... o))) >> Stránka diskuse

    Anýzový dědek - Profil | Čt 12.1.2012 11:38:29

    Vychytralá vláda!!!!!!
    aneb
    jak tíhu vládních reforem opět odnesou spořádaní a loajální občané...

    Veřejně prospěšné práce budou vykonávat nezaměstnaní, kteří déle než dva měsíce pobírají od úřadu práce příspěvek v nezaměstnanosti.
    Cikáni však příspěvek v nezaměstnanosti nepobírají, protože nikdy nepracovali. Ti dostávají sociální dávky, které nejsou vázány na vykonávání veřejně prospěšných prací.
    Takže toto řešení, co vymyslela naše vládní garnitura, není zaměřeno na to, aby cikáni začali pracovat, ale proti nám ostatním, kteří jsme byli léta zaměstnaní a povinně jsme odváděli do státní kasy sociální pojištění.
    Pokud přijdeme o práci a neseženeme si rychle novou, tak za pár drobných po dvou měsících na pracáku půjdeme zametat ulice a sbírat psí lejna.
    A cikáni, kteří nikdy nepracovali, budou nadále pobírat štědré sociální dávky.
    Pěkně to pan Drábek vymyslel a celá vláda schválila.
    Paradoxem je, že spousta lidí tomu ještě fandí, protože si myslí, že to konečně postihne ty, kteří se práci léta vyhýbají a jen nastavují ruce.
    Omyl vážení, postihne to nás, ostatní slušné občany, kteří přijdou o práci! A z protější nálevny nebo herny se nám budou chechtat cikáni, kteří nikdy nepracovali a pracovat nikdy nebudou!!!
    Potom je na zváženou, pro koho tu naše vláda je??? >> Stránka diskuse

      Anýzový dědek - Profil | St 11.1.2012 18:20:11

      Domino222 >> znám to trochu jinak ten konec. " Vlku běž do fíče , maminka má klíče!" >> Stránka diskuse

        Anýzový dědek - Profil | St 11.1.2012 16:31:47

        Ladadar >> Ten už tu je nejmíň 15krát >> Stránka diskuse

          Anýzový dědek - Profil | St 11.1.2012 14:04:23

          Otec a dcera:

          "Tati, já bych si chtěla nechat něco vytetovat."
          "To nepřipadá vůbec v úvahu, něco takového nemáme a ty to taky nebudeš mít."
          "Tati, ale proč ne?"
          "No podívej se: to je nějakej flek, kterej se potom nedá odstranit a budeš to mít celej život."
          " Tati, ale všechny holky se nechají tetovat a ja chci jen takovou malou rybku na bříšku."
          " Jojo malou a na břichu."
          Po další hodině diskuse se otec nechal od dcery, která se přece jenom v krátké době stane mladou zodpovědnou ženou, přemluvit.
          Myslel si... taková malá rybička... to nebude tak zlé.....

          A teď se koukni, jak přišla domů!!!
          >> Stránka diskuse

            Anýzový dědek - Profil | Ne 8.1.2012 20:20:55

            hledá se pes......o))))))
            Čivava >> Stránka diskuse

              Anýzový dědek - Profil | Ne 8.1.2012 20:19:35

              něco o důchodcích >> Stránka diskuse

                Anýzový dědek - Profil | St 4.1.2012 13:28:35

                PF 2012...o))) >> Stránka diskuse

                  Anýzový dědek - Profil | Út 3.1.2012 19:33:12

                  Varování VZP....o)))) >> Stránka diskuse

                    Anýzový dědek - Profil | Út 3.1.2012 13:27:53

                    Jak se pozná gay od mala...o))) >> Stránka diskuse

                      Anýzový dědek - Profil | Út 3.1.2012 13:27:06

                        Anýzový dědek - Profil | Po 2.1.2012 15:05:51

                        sidneyv >> tak to jo.- dík >> Stránka diskuse

                          Anýzový dědek - Profil | Po 2.1.2012 14:03:58

                          sidneyv >> Myslíš tu PFku?
                          >> Stránka diskuse

                            Anýzový dědek - Profil | So 31.12.2011 15:30:36

                            Letí striga na metle, nadrbaná vo vetre.
                            Spitá z vodky, piva, vína nabúrala do komína.
                            Žiadne mlieko, žiadne syry, len alkohol dáva sily.
                            Šťastný nový rok 2012 praje…Anýz >> Stránka diskuse

                              Anýzový dědek - Profil | Út 27.12.2011 15:02:21

                              Rybář chytí zlatou rybku a ta mu povídá:
                              Sem už stará, a tak ti můžu splnit jen jedno přání.
                              Tak teda chci brýle od Gucciho!
                              Cože?! Na světě je tolik bídy... Miliony děti hladovějí, každou chvilku je nějaká válka, a ty, do řiti, chceš brýle od Gucciho?
                              Po chvilce přemýšlení, povídá rybář:
                              No dobře, kurva... Tak potom chci ty brýle pro všechny! >> Stránka diskuse

                                Anýzový dědek - Profil | So 24.12.2011 9:26:21

                                killer1 >> Po cikánsku by to bylo, že rybník vypustíme, kapry sežerem.....o))) >> Stránka diskuse

                                  Anýzový dědek - Profil | So 24.12.2011 9:19:53

                                  recept na kapra po skotsku: Kapra dokonale obereme. Kosti prodáme! >> Stránka diskuse

                                    Červené karty: macek, Řízek 5,125, tomvec, vydra Lucky, P!F, SkulalukS, retrívr, jeden3, Kolben, tinkky, lovec 01, kubah, otoš, Vash, ŠUKI, Bušák, Charley7, POSTLÍK 666, Speedball, drvoštěp, brzak, potočák 62, Kapika, Diamond, Dalis75, Lasskoun, Quel Malheur, $