Fóry

Na tohle mě navedl svým nápadem Zachy a tak místo pranostik sem šoupněte nějaké fórky ať se máme čím pobavit, když nemůžeme k vodě. Klidně i obrázky a karikatúry. Prosil bych ale pouze o rybách a rybářích! Nevkládejte vtipy s erotickou tématikou!

Jen pro fóry! Za nerespektování pravidel budou udělovány karty

Pokud byl nějaký fór vymazán, nejspíše jej vložil již někdo před vámi.
Autor diskuse: Miraryb - Profil , 12.8.2007 všeobecné - ostatní

Nbart.bm - Profil | St 2.12.2015 20:03:44

Bursaman >> myslím že tohle je aktuálnější než Ježíšek se soby...
https://www.youtube.com/watch?v=aDLPh8_Ll6w

    NBursaman - Profil | St 2.12.2015 19:21:13

    Jeden tematicky:

    Nejlepší odpovědi na dopisy pro Ježíška

    Milý Ježíšku, celý rok jsem byla hodná, a jediná věc, o kterou Tě prosím, je mír a láska pro
    všechny lidi na zemi! S láskou Sára
    -
    Milá Sáro, Tvoji rodiče hulili trávu, když Tě počali, co? Tvůj Ježíšek

    Milý Ježíšku, nechala jsem Ti mléko a koláčky pod stromečkem, a nechala jsem také mrkvičku pro Tvého soba před dveřmi. S láskou, Zuzka.
    -
    Milá Zuzko, mléko mi způsobuje větry a kvůli mrkvi mi pak sobi prdí celou cestu do tváře, když za nimi jedu na saních. Chceš mi prokázat laskavost? Nech před dveřmi flašku, nejlépe od p. J. Danielse. Tvůj Ježíšek

    Milý Ježíšku, opravdu moc, moc, moc bych si přála tenhle rok psa. Prosím, prosím, prosím, mohl bys mi ho nadělit? Díky, Týna.
    -
    Týno, Týno... Tvoje přihlouplé žebrání by mohlo platit na rodiče, ale na mne to neplatí. Dostaneš zase svetr. Tvůj Ježíšek

    Nejmilejší Ježíšku, nemáme v našem domečku komín. Jak se k nám dostaneš? Ahoj, Marky.
    -
    Tak po prvé Marku, Přestaň si říkat Marky. Proto se Ti pořád ve škole smějou. Za druhé: vy nebydlíte v domečku, bydlíte v laciném komplexu malých bytů pro chudé. Za třetí: dostanu se k vám stejně, jako ty tlamy zlodějské předevčírem: oknem. Hezké sny, Tvůj Ježíšek

      Njetam - Profil | St 2.12.2015 18:20:40

      ...

        NTEZAR - Profil | St 2.12.2015 17:54:39

        ...

          NGandy - Profil | St 2.12.2015 15:47:02

          ...

            Nslavahagen - Profil | St 2.12.2015 14:57:02

            :o)

              Ndvorák - Profil | St 2.12.2015 14:53:47

              Když si pustíte bukkake pozpátku, tak je to vlastne příběh o zaslepený holce, který kluci otevřou oči.

                NM0RGAN - Profil | St 2.12.2015 14:05:05

                - Jsi naštvaná?
                - (Píše... Píše... Píše... Píše... Píše... Píše... Píše..) Ne.

                  Nsemi5 - Profil | St 2.12.2015 11:33:34

                  a je po problému

                    Nslavahagen - Profil | Út 1.12.2015 22:43:13

                    Hezký dalekohled....

                      NTEZAR - Profil | Út 1.12.2015 22:11:58

                      Jedeme vítat-však víte koho...

                        Ndvorák - Profil | Út 1.12.2015 22:09:32

                        V Polsku v dobach tuheho socialismu si jeden docent matematiky spocital, ze delnik v lodenici vydela 3 x vice nez on. Tak si proskrtal tituly pred a za jmenem a sel do fabriky. Ve fabrice se mu samozrejme darilo, moc se nepretrh a dostaval 3× vic nez na skole. Pak fabrika predstavila vecerni skolu pro delniky, a ze kdo tam bude chodit, dostane pridano. Tak se tam docent napsal a zacal chodit. Hned prvni hodinu, mrd ho, matematika. Obtiznost jako v prvnim rocniku na stredni, takze docent jen tak pospava a nedava pozor. Vsimne si ho ucitel, vyvola k tabuli a da mu spocitat obsah kruhu. Docent zacne psat, ale zaboha si nemuze vzpomenout na vzorec pro obsah kruhu, takze se to rozhodne odvodit. Napise si prevod do polarnich souradnic, pak to integruje a vyjde mu -pi*r2, tak tam stoji a premysli, kde se tam vzalo to minus.

                        A z posledni rady nekdo zasepta:„Otoc interval integrace“

                          NCalex - Profil | Út 1.12.2015 22:07:47

                          ...

                            Nslavahagen - Profil | Út 1.12.2015 21:42:01

                            :o)))

                              NRadunak - Profil | Út 1.12.2015 21:10:25

                              ;)))

                                Njetam - Profil | Út 1.12.2015 18:09:14

                                ...

                                  NGandy - Profil | Út 1.12.2015 13:41:43

                                  ...

                                    Nslavahagen - Profil | Út 1.12.2015 13:27:34

                                    :o)))

                                      NGandy - Profil | Út 1.12.2015 8:40:36

                                      .

                                        NTEZAR - Profil | Po 30.11.2015 22:24:16

                                        ...

                                          Červené karty: macek, Řízek 5,125, tomvec, vydra Lucky, P!F, SkulalukS, retrívr, jeden3, Kolben, tinkky, lovec 01, kubah, otoš, Vash, ŠUKI, Bušák, Charley7, POSTLÍK 666, Speedball, drvoštěp, brzak, potočák 62, Kapika, Diamond, Dalis75, Lasskoun, Quel Malheur, $