Fóry

Na tohle mě navedl svým nápadem Zachy a tak místo pranostik sem šoupněte nějaké fórky ať se máme čím pobavit, když nemůžeme k vodě. Klidně i obrázky a karikatúry. Prosil bych ale pouze o rybách a rybářích! Nevkládejte vtipy s erotickou tématikou!

Jen pro fóry! Za nerespektování pravidel budou udělovány karty

Pokud byl nějaký fór vymazán, nejspíše jej vložil již někdo před vámi.
Autor diskuse: Miraryb - Profil , 12.8.2007 všeobecné - ostatní

NAnýzový dědek - Profil | Pá 23.12.2011 19:45:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Urazil se na mne kapr,že ho vážně neberem,nejvíce se ho však dotklo,že ho večer sežerem.
Tvářil se moc potměšile,když mne viděl s paličkou,ukazoval ne mne z vany sprostá gesta ploutvičkou.
Vyhrožoval sebevraždou,prý vypustí si vanu,nechce župan ze strouhanky,nesnese tu hanu
I vyhověli jsme mu přece,v obýváku bazének,ať si s námi oslavuje i náš rybí kretének!!! >> Stránka diskuse

    NAnýzový dědek - Profil | Pá 16.12.2011 15:33:47

    Děda leží nahý na posteli a říká: No tak, vzchop se, nebuď takový, vždyť ona je taková krásná, něžná, křehká, mladá..
    V tu chvíli babka zakřičí z koupelny: Dědo, už můžu?
    A děda jí odpovídá: Stará, buď zticha, vždyť tě už pozná po hlase! >> Stránka diskuse

      NAnýzový dědek - Profil | Pá 16.12.2011 15:25:50

      Manžel posílá z lázní manželce telegram:Marie, pošli mi 800 Kč, prodloužili mi to.
      A ona mu odpovídá:Posílám ti 1200 Kč, ať ti to i rozšíří. >> Stránka diskuse

        NAnýzový dědek - Profil | St 14.12.2011 20:19:59

        Volá chlapík u řeky: Pomoc, topí se mi manželka, dám tisíc korun za záchranu!
        Nikdo se nehlásí a tak zvýší odměnu na deset tisíc a tak jeden do vody skočí a ženu přinese. Proboha, to je omyl, vy jste nevylovil ženu, ale tchyni, co byla na lodičce s ní!
        Zachránce zesmutní, sáhne do kapsy pro peněženku a smutně se ptá: Tak kolik jsem dlužen? >> Stránka diskuse

          NAnýzový dědek - Profil | Ne 11.12.2011 12:54:32

          Pra sex......o))) >> Stránka diskuse

            NAnýzový dědek - Profil | Ne 11.12.2011 12:52:25

            Pra sex......o))) Nepodařil se vložit obrázek >> Stránka diskuse

              NAnýzový dědek - Profil | Pá 9.12.2011 21:19:45

              síla vitamínu C ....o))) >> Stránka diskuse

                NAnýzový dědek - Profil | Čt 8.12.2011 14:15:06

                Návod k čištění Vašeho WC:

                1. Otevřete víko WC a nalijte dovnitř asi 1/2 šálku spec. šamponu pro zvířata
                2. Vezměte Vaši kočku do náručí a hlaďte ji, zatímco se opatrně pohybujete směrem k WC.
                3. V příhodném okamžiku vhoďte kočku do záchodové mísy a okamžitě přiklopte víko. Možná by bylo lepší si na víko hned stoupnout.
                4. Kočka nyní začne samostatně s čištěním, přičemž bude produkovat velké množství pěny. Hlasitými zvuky z WC se nenechte mýlit, Vaše kočka si to prožívá.
                5. Nyní použijte několikrát splachovadlo, kvůli „Power-wash“ a abyste dokonale spláchli nečistoty.
                6. Zůstaňte stát na víku WC a poproste někoho, aby otevřel domovní dveře. Ujistěte se, zda se mezi WC a domovními dveřmi nenachází žádná osoba.
                7. Potom s dostatečným odstupem a co možná nejrychleji odklopte víko WC. Kožich kočky bude na základě její značné rychlosti proudem vzduchu vyfénován do sucha.
                8. Záchod i kočka jsou tímto opět zářivě čistí.
                S milým pozdravem Váš pes >> Stránka diskuse

                  NAnýzový dědek - Profil | St 7.12.2011 14:50:11

                  Novomanželé pozvali na návštěvu do svého malého bytu dávného dobrého přítele.
                  Když už toho dost vypili, rozhodli se, že ho nechají přespat ve své manželské posteli mezi sebou. Ráno manželka vstala jako první a šla udělat snídani.
                  Muži zůstali sami a přítel říká manželovi: "Poslouchej, to jsem nevěděl, že ta tvoje manželka je taková vášnivá! "
                  Manžel:"Proč?"
                  Přítel:"Ona mi ho celou noc držela!"
                  Manžel:"To jsem byl já! Jistota je jistota!" >> Stránka diskuse

                    NAnýzový dědek - Profil | Út 6.12.2011 10:39:02

                    Nepijte vodu...o)))) >> Stránka diskuse

                      NAnýzový dědek - Profil | Ne 4.12.2011 8:08:35

                      Jak vznikl knír......o))))) >> Stránka diskuse

                        NAnýzový dědek - Profil | So 3.12.2011 20:37:44

                        Hospodář si vzal mladou ženušku, právě tak akorát.
                        Nějakou dobu po svatbě přijde kamarád a sedí a popijejí a povídají.
                        Ženuška na chvíli odejde a tak se kamarád ptá:
                        "Ba Bohušu, jak s ňou v posteli?"
                        "Aj dobře, Karle, dobře."
                        "A jak to vidí ona, Bohušu?"
                        "Aj dobře, zpívá si, zpívá."
                        V tom se ode dveří ozve:
                        "Abych si nezpívala, když se mu postaví jenom při národní hymně." >> Stránka diskuse

                          NAnýzový dědek - Profil | So 3.12.2011 19:53:34

                          Anonymní sexuologická poradna na netu.
                          Nepodepsaný příspěvek: „Miluji krásné ženy, můj život je na nich zcela závislý. Obklopuji se jimi všude - doma, v práci..
                          .” Zkušený sexuolog odpověděl: „Na tom nevidím nic divného, co se vám na tom nezdá?”
                          Anonym napsal: „Já jsem ale také krásná že?"
                          >> Stránka diskuse

                            NAnýzový dědek - Profil | So 3.12.2011 19:40:24

                            Baví se dva přátelé: „Co bys dělal, kdybys načapal jiného chlapa v posteli se svou ženou?”
                            „Nakopu mu psa a zlámu mu tu jeho bílou hůl.” >> Stránka diskuse

                              NAnýzový dědek - Profil | Čt 1.12.2011 10:35:26

                              Každé ráno vchází kohout pyšně do kurníku....
                              Vždy políbí devět slípek z deseti.
                              Tak to jde den za dnem.
                              Po dvou týdnech toho má desátá slípka už dost, postaví se kohoutovi do cesty a zlostně na něho křičí:
                              "Každé ráno políbíš devět mých kolegyň, ale mně pokaždý vytrhneš pírko. Co to má znamenat?!"
                              Kohout jí tiše zašeptá do ouška:
                              "Tebe chci vidět nahou, beyby“ >> Stránka diskuse

                                NAnýzový dědek - Profil | Pá 25.11.2011 15:08:23

                                nápoj pro spamery >> Stránka diskuse

                                  NAnýzový dědek - Profil | Pá 25.11.2011 10:59:39

                                  Uhlíři! Máš zaplacené daně!
                                  A i na příští století? !!!...o))))) >> Stránka diskuse

                                    NAnýzový dědek - Profil | Čt 24.11.2011 16:51:45

                                    Tarzan je panic a chce si zašukat s Jane, která je panna.
                                    Když k tomu má dojít a Jane leží s nohami v praku, tak jí tarzan nakopne vší silou do rozkroku.Když se Jane probere, tak se ho ptá proč to udělal?
                                    Tarzan:" No normálně jsem zkoušel jestli nemáš včely!" >> Stránka diskuse

                                      NAnýzový dědek - Profil | St 23.11.2011 20:23:13

                                      Róza zašla na návštevu k Sáre.
                                      Po celom byte je na dlážke plno vody a Sára si leží na diváne.
                                      -" Sára, čo to má znamenať?"
                                      - "Ale, sused zdola mi povedal, ak ho ešte raz vytopím, tak ma pretiahne." >> Stránka diskuse

                                        Červené karty: macek, Řízek 5,125, tomvec, vydra Lucky, P!F, SkulalukS, retrívr, jeden3, Kolben, tinkky, lovec 01, kubah, otoš, Vash, ŠUKI, Bušák, Charley7, POSTLÍK 666, Speedball, drvoštěp, brzak, potočák 62, Kapika, Diamond, Dalis75, Lasskoun, Quel Malheur, $