Fóry

Na tohle mě navedl svým nápadem Zachy a tak místo pranostik sem šoupněte nějaké fórky ať se máme čím pobavit, když nemůžeme k vodě. Klidně i obrázky a karikatúry. Prosil bych ale pouze o rybách a rybářích! Nevkládejte vtipy s erotickou tématikou!

Jen pro fóry! Za nerespektování pravidel budou udělovány karty

Pokud byl nějaký fór vymazán, nejspíše jej vložil již někdo před vámi.
Autor diskuse: Miraryb - Profil , 12.8.2007 všeobecné - ostatní

NAnýzový dědek - Profil | St 23.11.2011 16:52:22

Po letech opět spolu.......o)))) >> Stránka diskuse

    NAnýzový dědek - Profil | St 23.11.2011 10:00:26

    Nový dopravní prostředek Rybářské stráže v rámci úspor paliva........o))))) >> Stránka diskuse

      NAnýzový dědek - Profil | Ne 20.11.2011 13:32:48

      Přijde cikáně za maminkou,drží v ruce lžičku a říká:"Mami co to je?"
      A maminka mu odpoví:"To nevím,jdi se zeptat
      babičky,ta to určitě bude vědět."
      Přijde za babičkou a ptáse jí co to je,a babička mu odpoví:" Tak to tedy nevím
      jdi se zeptat dědečka,ten vystudoval vysokou."
      Tak přide k dědečkovi ,dědeček si tu lžičku prohlídne a hned ji vyhodí a křičí:
      "FUJ,MLÁDĚ OD LOPATY!!!!!!!!!!!" >> Stránka diskuse

        NAnýzový dědek - Profil | Ne 20.11.2011 13:28:07

        Víte proč má český lev dva ocasy?
        ???
        Oni to původne byli dva lvi ale pak ten jeden udělal závratnou kariéru a ten druhý mu vlezl do zadku >> Stránka diskuse

          NAnýzový dědek - Profil | Ne 20.11.2011 10:32:57

          Do firmy príjmu nového zamestnanca a majster ho hneď vezme do parády: - Tak mladý, tu máš metlu a pôjdeš zamiesť halu.
          - Ale ja som inžinier! - hovorí nováčik. -
          Aha! - škriabe sa majster za uchom. - Tak ja ti to ukážem. >> Stránka diskuse

            NAnýzový dědek - Profil | So 19.11.2011 16:44:12

            Na smrtelné posteli leží 80-letý milovaný manžel, otec, dědeček.
            Blíží se jeho poslední chvíle na tomto světě a kolem něj se shromáždila celá rodina, žena, všechny děti, skoro všechny vnoučata a dokonce několik pravnoučat. Všichni soucitně a v tichu čekají až příjde ta chvíle.
            Náhle se dědeček probere a povídá: -"Povím Vám mí nejbližší své největší tajemství: Já jsem se ve skutečnosti nikdy nechtěl oženit a založit rodinu. Měl jsem všechno. Rychlá auta, krásné ženy, mnoho přátel a bohaté konto. Ale jednoho dne mi přítel pověděl: "Ožeň se a založ rodinu, protože Ti nebude mít kdo podat sklenici vody, až budeš na smrtelné posteli a budeš mít žízeň. A tak jsem se oženil a radikálně tak změnil svůj život. Večerní diskotéky s krásnými ženami nahradilo sledování seriálů s manželkou. Autem jsem jezdil pro vás děti moje do školy a ze školy a na společné dovolené k moři. Peníze z konta se rozplynuly na vaše studia děti moje. Krásné dny svobody odnesl vítr. A teď když ležím na smrtelné posteli, víte co je nejhorší?"
            -"Co tatínku náš drahý?" se všichni ptají.
            -"Nemám žízeň, kuvááááááááááááa!!!" >> Stránka diskuse

              NAnýzový dědek - Profil | Pá 18.11.2011 16:35:56

              Ptá se chudák prostitutky:"Slečno, neměla byste pro mě nějaký sex za padesát tři korun?".
              "Ale, jo. Dej je sem a polib mi zadek." >> Stránka diskuse

                NAnýzový dědek - Profil | So 12.11.2011 22:13:47

                Policajti maji vyplatu, nadporucik vola podle mena: "Novak"
                "Tady!" "4800 Kc" a Novak jde pro prachy.
                "Mrkvicka"
                "Zde!" "5200 Kc" a Mrkvicka jde pro prachy.
                "Souhrn".
                Nikdo se neozyva.
                "Souhrn!!"
                Zase ticho.
                "To je blbec, ma tu 183400 Kc, a nechce si to vybrat..." >> Stránka diskuse

                  NAnýzový dědek - Profil | So 12.11.2011 22:09:44

                  Přijde stařeček k doktorovi: "Pane doktore-ruka-zlomena!"
                  Doktor řiká:"Co jste dělal?"
                  "Ale když jsme se milovali se stařenkou,tak jsem spadl z postele."
                  A doktor:"To vám ale nemůžu napsat jako pracovni úraz."
                  "Nemůžete? Tak tam napište, že při rozsévání semene jsem spadl ze staré mašiny!" >> Stránka diskuse

                    NAnýzový dědek - Profil | So 12.11.2011 21:58:54

                    Setkají se dva kamarádi, jeden povídá: jak jsi na tom se sexem?
                    Druhý: špatně, vůbec se mi nechce postavit.
                    Tuhle jsem byl na záchodě a musel jsem říct: "pojď ven ty zbabělče, vždyť jdeš jenom čůrat!!! >> Stránka diskuse

                      NAnýzový dědek - Profil | Pá 11.11.2011 21:54:27

                      Stojí u baru tři stárnoucí seladoni a jde okolo taková dobře vyvinutá blondýna.
                      Jeden se chlubí : "Pánové, nebudete mi věřit, ale tuhle blondýnku jsem včera přeříznul."
                      Ti druzí blednou závistí, ale ona to zaslechla, otočí se k nim a povídá: "Pouze přepižlal, pánové!" >> Stránka diskuse

                        NAnýzový dědek - Profil | Pá 11.11.2011 16:07:26

                        Viete prečo sa tak rybár bojí vlastnej smrti?

                        - neskutočne sa bojí krutej pomsty červíkov ... >> Stránka diskuse

                          NAnýzový dědek - Profil | Pá 11.11.2011 16:05:03

                          Včasné studené ráno.
                          Rybár stojí po kolená vo vode s udicou.
                          Druhý ide okolo:
                          "Už dlho chytáš?"
                          "UHmmmm"

                          "A berú rybky, berú?"
                          "UHmmmm"
                          "A koľko si už chytil?"
                          Ten vypľuje do dlane a hovorí:
                          "Neotravuj! Nevidíš, že hrejem červíky?" >> Stránka diskuse

                            NAnýzový dědek - Profil | Pá 11.11.2011 16:03:40

                            Nahnevaná manželka vraví tichému bláznovi:

                            „Drahý, pamätáš sa na tie ryby, ktoré si chytal v marci celé dva týždne?“

                            „Pravdaže!“
                            „Jedna z nich práve pred chvíľkou telefonovala, že budeš otcom!“ >> Stránka diskuse

                              NAnýzový dědek - Profil | Pá 11.11.2011 16:02:19

                              V televízii ukazujú ryby.
                              Ozve sa manžel so sarkastickou poznámkou:
                              - Mala by si si zobrať príklad z rýb a mlčať.

                              Ona má hneď opoveď nachystanú:
                              - Aj ty by si si mal zobrať príklad z rýb a piť iba vodu! >> Stránka diskuse

                                NAnýzový dědek - Profil | Pá 11.11.2011 15:57:29

                                Piatkový podvečer v kostole.
                                Pred spovednicou dlhý rad, vnútri unavený farár.
                                Príde na rad mníška a hovorí:
                                - Otče, veľmi som zhrešila.
                                - Ako?
                                - Zosmilnila som.
                                - Prepána, a kde?
                                - Na zájazde. A hneď dvakrát.
                                - Tak to je vážne sestra, to bude 50x otčenáš a zdravas a do kostolnej kasičky sto eur.
                                Potom príde na rad jedna babka - bežný prípad.
                                Po chvíli príde na spoveď ďalšia mníška a spovedá sa:
                                - Zosmilnila som.
                                - Kedy?
                                - Na zájazde.
                                To už je farárovi divné a dosť ho to štve.
                                Keď po štvrťhodine vojde do spovedelnice ďalšia mníška a povie, že zosmilnila, farár sa rozhorčene spýta:
                                - Na zájazde?
                                - Áno, ako to viete?
                                To už chudák farár nevydrží, vyletí zo spovedelnice celý červený v tvári a pred zrakom vydesených farníkov zúrivo šmarí o zem modlitebnú knižku a zareve:
                                - Ku*va, taký dobrý zájazd a mňa samozrejme nikto nezavolal!!! >> Stránka diskuse

                                  NAnýzový dědek - Profil | Pá 11.11.2011 15:55:20

                                  Rozprávajú sa dvaja hluchý.
                                  Prvý hovorí:
                                  - Ideš na ryby?
                                  A druhý mu odpovedá:
                                  - Nie. Idem na ryby.
                                  A prvý hovorí:
                                  - Škoda, myslel som, že ideš na ryby. >> Stránka diskuse

                                    NAnýzový dědek - Profil | Pá 11.11.2011 15:53:47

                                    Policajt chytí zlatou rybku a ta mu slibuje, že mu splní tři přání.
                                    Policajt chvilku přemýšlí a pak povídá:
                                    Občanský, technický a řidičský průkaz. >> Stránka diskuse

                                      NAnýzový dědek - Profil | Pá 11.11.2011 15:52:29

                                      Prečo si nervózny?
                                      - Lebo chytám ryby.
                                      - Ale ja som počula, že to upokojuje.
                                      - To áno, ale nie bez rybárskeho lístka. >> Stránka diskuse

                                        NAnýzový dědek - Profil | Čt 10.11.2011 19:02:34

                                        Nechce někdo pozemek na Měsíci za pouhých 373,- Kč?
                                        http://www.vykupto.cz/praha/1570-pozemek-na-mesici >> Stránka diskuse

                                          Červené karty: macek, Řízek 5,125, tomvec, vydra Lucky, P!F, SkulalukS, retrívr, jeden3, Kolben, tinkky, lovec 01, kubah, otoš, Vash, ŠUKI, Bušák, Charley7, POSTLÍK 666, Speedball, drvoštěp, brzak, potočák 62, Kapika, Diamond, Dalis75, Lasskoun, Quel Malheur, $