Fóry

Na tohle mě navedl svým nápadem Zachy a tak místo pranostik sem šoupněte nějaké fórky ať se máme čím pobavit, když nemůžeme k vodě. Klidně i obrázky a karikatúry. Prosil bych ale pouze o rybách a rybářích! Nevkládejte vtipy s erotickou tématikou!

Jen pro fóry! Za nerespektování pravidel budou udělovány karty

Pokud byl nějaký fór vymazán, nejspíše jej vložil již někdo před vámi.
Autor diskuse: Miraryb - Profil , 12.8.2007 všeobecné - ostatní

NAnýzový dědek - Profil | St 9.11.2011 8:26:04

Drsnej vtip:
Přijde chap k proktologovi na vyšetření.
Lekář zasune prst do konečíku, pak jej vytáhne, olizne a praví:" Měl jste k obědu svíčkovou, 3 piva a 5 rumů!" >> Stránka diskuse

    NAnýzový dědek - Profil | Út 8.11.2011 20:11:29

    Vnouček se ptá: "...a dědečku, ty komunisti byli červený, anebo rudý?"
    "Zlatý byli, chlapče, zlatý!!!!..." >> Stránka diskuse

      NAnýzový dědek - Profil | Út 8.11.2011 17:28:14

      Zdravý spánek
      Pokud to tu je, prosím smazat
      >> Stránka diskuse

        NAnýzový dědek - Profil | Po 7.11.2011 14:23:47

        http://clovekonline.cz/kalkulator-veku/
        Zkuste si vypočíst, kolika let se dožijete....o))) >> Stránka diskuse

          NAnýzový dědek - Profil | Po 7.11.2011 10:05:01

          Hororový vtip >> Stránka diskuse

            NAnýzový dědek - Profil | St 2.11.2011 18:15:06

            Dva bankéři diskutují nad aktuální situací...

            # "Člověče, po včerejším propadu na burze, jak jsi spal?"
            # "Jako malé dítě!"
            # "To nechápu?"
            # "Celou noc jsem řval a dvakrát se posral" >> Stránka diskuse

              NAnýzový dědek - Profil | Út 1.11.2011 20:33:23

              vysněná ženská postel......o))) >> Stránka diskuse

                NAnýzový dědek - Profil | Út 1.11.2011 20:16:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Úspěšný podnikatel prohání po krajině svůj nový džíp a najednou zahlédne klasického bezdomovce.
                # # # # Ten si jen tak sedí, pak natáhne ruku, luskne prsty a objeví se před ním čerstvě natočené pivo.
                # # # # Bezdomovec ho vyzunkne a zase natáhne ruku, luskne, objeví se pivo.
                # # # # Podnikatel přijde k němu a ptá se jak to dělá.
                # # # # "No víte jednou jsem prohrabával popelnice, našel jsem takovou divnou lampu a jak jsem ji začal čistit, objevil se džin, no a tak si teď dávám pivko".
                # # # # Podnikatel si v duchu říká "blbá socka" a nahlas povídá: " a neprodal byste mi tu lampu?
                # # # # Tady vám dám klíče od nového džípu, tady jsou klíče od nové vily, tady je bankovní karta, na účtu je milion"
                # # # # Bezdomovec povídá: " No když chcete" a plácnou si.
                # # # # Sotva bezdomovec odjede, podnikatel začne leštit lampu objeví se džin a podnikatel spustí: "Chci vrtulník, zámek, kontrolní balík firmy "
                # # # # "ZADRŽ!" říká džin.
                # # # # "I mezi námi džiny došlo ke specializaci, neděláme všichni všechno, takže co si dáš, Gambrinus nebo Radegast?"
                >> Stránka diskuse

                  NAnýzový dědek - Profil | Ne 30.10.2011 16:42:37

                  Trpíte nespavostí ? Užívejte Karlíkovo Knížecí kapky..........o)))) >> Stránka diskuse

                    NAnýzový dědek - Profil | Čt 27.10.2011 20:50:32

                    Ministr Zdravotnictví varuje: Kouření pod volantem způsobuje křivost zad.....o))))) >> Stránka diskuse

                      NAnýzový dědek - Profil | Čt 27.10.2011 20:04:15

                      Potápěč se potápí a asi za půl hodiny vyplave s vyděšeným výrazem ve tváři.
                      Kamarád se ho ptá: "Co se stalo, snad jsi nepotkal žraloka?"
                      Potápěč odpoví: "Ne, ale potopím se 50 m pod hladinu a na dně sedí vietnamec a prodává kyslík!" >> Stránka diskuse

                        NAnýzový dědek - Profil | St 26.10.2011 21:59:15

                        List od vnoučka:
                        # "Ahoj dědečku a babičko, ve škole nám řekli, že se nesmi lhát a měli by jsme se ke všem lžim přiznat, tak pišu.
                        Přes prázdniny jsem potajnu otevřel jednu z těch velkých sklenic se švestkovou marmeládou a téměř celou jsem ji snědl.
                        Aby jste na to nepřisli, tak jsem do ní nasral a vrátil ji na polici."
                        # Děda babce vlepí facku: "Ja ti řikal ze je to hovno, a ty pořád jenom:" zcukernatěla, zcukernatěla..."
                        >> Stránka diskuse

                          NAnýzový dědek - Profil | St 26.10.2011 14:34:22

                          jeptišky......o))) >> Stránka diskuse

                            NAnýzový dědek - Profil | Út 25.10.2011 21:08:08

                            Dvě důchodkyně na dovolené
                            > Jdou takhle dvě sedmdesátileté babky po pláži a
                            najednou
                            > uvidí, jak z pískem zahrabaného muže trčí jen ta
                            jeho krása,
                            > jedna - druhé říká:
                            > Víš,když jsem měla dvacet let, měla jsem to každý
                            den,
                            > když jsem měla čtyřicet,tak jednou do týdne.
                            > No, v padesátce jsem si za to musela připlatit vidíš,
                            > teď to tady roste ze země a já si už nedokážu ani
                            dřepnout... >> Stránka diskuse

                              NAnýzový dědek - Profil | Ne 23.10.2011 10:46:04

                              Zdravotní péče......o)))) >> Stránka diskuse

                                NAnýzový dědek - Profil | Ne 23.10.2011 10:43:36

                                ... doufám , že toto mne nepotká >> Stránka diskuse

                                  NAnýzový dědek - Profil | Ne 23.10.2011 10:39:36

                                  Toto tu možná je- nevím. >> Stránka diskuse

                                    Červené karty: macek, Řízek 5,125, tomvec, vydra Lucky, P!F, SkulalukS, retrívr, jeden3, Kolben, tinkky, lovec 01, kubah, otoš, Vash, ŠUKI, Bušák, Charley7, POSTLÍK 666, Speedball, drvoštěp, brzak, potočák 62, Kapika, Diamond, Dalis75, Lasskoun, Quel Malheur, $