Tovačovská jezera - pokec

Zdravím všechny kolegy rybáře co loví nebo se chystaj lovit na Tovačovských jezerech. Sem můžete psát všechno co vás zajímá okolo jezer, jak se vám dařilo nebo nedařilo, prostě všechno.
Autor diskuse: Unca - Profil , 19.7.2007 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Peca076 Profil + -bedna- Profil

NRST - Profil | So 25.1.2014 8:31:27

Tom.as2.0.0.0. >> 2010 a 2011 nebyl 2012 a 2013 nemám kartotéko ale jsem si jsitý že se Peca mrkne:-)

    NTom.as2.0.0.0. - Profil | So 25.1.2014 8:28:11

    RST >> jak říkáš a mimochodem, nebyl náhodou tento člověk na TJ, myslím, že jsem ho tam už někdy viděl, ale možná se pletu.

      NRST - Profil | So 25.1.2014 8:16:14

      judas.d >> Povídání je zbytečné, chce to rovnou po ču..

        NTom.as2.0.0.0. - Profil | So 25.1.2014 7:40:12

        judas.d >> ty taky víš všechno, nejsi náhodou z tajné služby:-)))

          Njudas.d - Profil | So 25.1.2014 7:25:10

          RST >> vím i kde bydlí kdyby někdo náhodou si chtěl popovídat.

            NRST - Profil | So 25.1.2014 6:44:31

            judas.d >> Dobrá informace.

              NJiří Hanel - Profil | Pá 24.1.2014 23:31:21

              Dombasmen >> tak tak

                NDombasmen - Profil | Pá 24.1.2014 20:54:22

                ksanda >> Normální hovada!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                  Nzdeko - Profil | Čt 23.1.2014 16:52:57

                  Zdar chlapi, asi se zeptám blbě. Plánujeme v létě Anín a tak jsem koukal na druhy a ceny krátkodobých povolenek a chápu to dobře, že i při povolence speciál (zelená) tato povolenka slouží jen k možnosti přenocování u vody a já stejně budu muset o půlnoci pruty stáhnout, opřít o strom a ráno je zas vyvézt jak na klasickej svazovce ?

                    NPeca076 - Profil | St 22.1.2014 21:50:30

                    milankocian >> asi neumíš číst

                      Nmilankocian - Profil | St 22.1.2014 21:01:08

                      RST >> tam se tak chovají ke kaprům jo?

                        NRST - Profil | Út 21.1.2014 21:10:30

                        milankocian >> JJ jeď na sever, na jezerech bys s tvým zacházením a přístupem k rybám přišel okamžitě o noty. Ten kapr s oškubanými ploutvemi položený na holé zemi je moc hezkej:-(

                          NZindys - Profil | Út 21.1.2014 20:47:52

                          milankocian >> Sever je svazovka.

                            Nmilankocian - Profil | Út 21.1.2014 20:43:55

                            Doufám,že chlapy se dá chytat na Tovačově - jako na svazovce:) není to vše soukromé ;)

                              NPavao - Profil | Út 21.1.2014 14:44:51

                              ksanda >> ok

                                Nksanda - Profil | Út 21.1.2014 14:44:24

                                Pavao >> dal jsem to cilene do diskusi co jsou spojene s moravou, aby se pripadnej clovek co tento hnus dela poznal, protoze dle poznavacich znacek je bohuzel nejspis nekde od nas... :-(

                                  NPavao - Profil | Út 21.1.2014 14:37:06

                                  ksanda >> ještě to není v bazaru, tam to dej taky:-))

                                    Ntondach3 - Profil | Út 21.1.2014 14:36:20

                                    ksanda >> Hnus! :-( A i velmi smutné...

                                      Červené karty: Pvl, John1, pany2