Tovačovská jezera - pokec

Zdravím všechny kolegy rybáře co loví nebo se chystaj lovit na Tovačovských jezerech. Sem můžete psát všechno co vás zajímá okolo jezer, jak se vám dařilo nebo nedařilo, prostě všechno.
Autor diskuse: Unca - Profil , 19.7.2007 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Peca076 Profil + -bedna- Profil

NJiří Hanel - Profil | Po 20.1.2014 22:56:09

zdeko >> tak tak. Rayen ma pravdu. Ale pokud chces comfort,tak samozrejme karavan.

    Nrayen - Profil | Ne 19.1.2014 22:44:04

    zdeko >> Ahoj podle mého názoru je zbytečné vyhazovat prachy za pronájem lepší je si někde rozodit stan ale to záleží na tobě. Zachytáš si pěkně i ze břehu když budeš mít štěstí a chytíš flek kde je málo trávy, ale s lodí máš samozřejmě víc možností. Všechno záleží jen na tobě jak se rozhodneš. Anín je těžká voda a s trávou se to tam pokaždé mění tak je složité ti poradit kam jít aby sis zachytal i ze břehu když nechceš brát loď.

      Nzdeko - Profil | Út 14.1.2014 15:27:29

      Zdravím, v létě budu zřejmě nějaký čas na Moravě a mám v plánu strávit pár dní na Tovačově, konkrétně na Aníně. Jelikož to tam neznam, chci se zeptat zda je lepší si pronajmout karavan kde je k dispozici loď, s tím že ho asi na celí týden nevyužiju a nebo postačí někde postavit stan a chytat na odhoz, loď sebou nepovezu. Díky za info.

        Nabel - Profil | Út 7.1.2014 18:45:13

        Jo, už tu ten rybářský řád na 2014 je ,tak pardon !

          Nabel - Profil | Út 7.1.2014 18:38:15

            NUnca - Profil | Út 7.1.2014 17:56:18

            Pánové, Orgojchorchoj,CARP-STEIN, atd., tohle je diskuze okolo Tovačovských jezer a ne o tom kde a kdo "přitáhl" Lukáše Krásu. Byl bych rád, aby jste buď psali zápisy o Tovačově, nebo se šli hádat jinam. Nikoho tady určitě nezajímá, kdo, kdy a zaco někdo někoho "kopne do prdele". Akorát tím "spamujete" diskuzi a důlěžité věci, jako třeba Řád jezer potom třeba zůstanou bez povšimnutí. Nerad bych vám dával červenou kartu, ale pokud se to bude opakovat, nic jiného mi nezbyde. Děkuji za pochopení.

              NPavao - Profil | Út 7.1.2014 17:40:30

              Peca076 >> ta cesta patří štěrkovnám? Je to tam děs. A že mizijou celkem rychle svodidla z Trubca, už jste nejspíš zjistili, že?

                NPeca076 - Profil | Út 7.1.2014 17:39:05

                Pavao >> bude tam značka

                  NPavao - Profil | Út 7.1.2014 17:37:57

                  Peca076 >> co ta vodárka, zůstane tedy nebo ne? Podle mapky to vypadá, že ne!

                    NDejvL - Profil | Út 7.1.2014 17:36:02

                    Peca076 >> díky za odkaz, jdu na něj:)

                      Norgojchorchoj - Profil | Út 7.1.2014 17:24:43

                      CARP-STEIN >> Vážený pane Elnere zavšechno můžeš ty, protože si sem dotáhl Lukáše Krásu a je všechno v prdeli a jestli si myslíš že mu tam budeš dělat správce, tak seš na omylu, on má tolik curáků jako seš ty kolem sebe že neví co sněma má dělat a tebe akorád tak kopne do prdele.. Toto už neukecáš brácho,ví to více lidí než si mysliš ty sám. Být tebou tak se moc na zizích revírech neukazoju radím ti dobře.Zdechni na nemilce a neser se do dalších revírů!!!

                        NPeca076 - Profil | Út 7.1.2014 16:43:50

                          Nsyrus - Profil | Út 7.1.2014 16:38:18

                          Nejmenuje se to tady náhodou Tovačovská jezera-pokec? Hergot!

                            NCARP-STEIN - Profil | Út 7.1.2014 16:22:50

                            JedliceCarp >> Nevíš o tom vůbec nic , tak se prosím tě zdrž takovích komentářů. :)

                              Nksanda - Profil | Út 7.1.2014 15:49:51

                              JedliceCarp >> kdyz jsem se dival do katastru tak Nemilku skupuje pan Radomír Kauer z Nemile vlastnil tretinu a ted pred vanoci koupil dalsi tretinu. MO CRS uz byla vypovezena najemni smlouva takze predpokladam, ze pan Kauer z toho hodla udelat soukromak. Ma nekdo nejake presnejsi info?

                                NJedliceCarp - Profil | Út 7.1.2014 14:21:46

                                CARP-STEIN >> Proč to neřekneš po pravdě jak to je? Proč neřekneš, že jsi přitáhl na Nemilku Lukáše Krásu lezl si mu do prdele a on to teď pronajal. Ty za to můžeš, že bude taková pěkná svazová voda v prdeli ještě tady lidem lžeš! Doufám, že se na tebe pak vysere a žádnej správce tam nebudeš!

                                  NDemon81 - Profil | Po 6.1.2014 22:01:40

                                  syrus >> To by bylo super, já mám v plánu 25.4. - 11.5. a díky nastalým událostem tam asi budu sám, tak budu rád za každou společnost.

                                    Nsyrus - Profil | Po 6.1.2014 18:47:53

                                    Demon81 >> Možná se potkáme.Já plánuju první nebo druhej týden v květnu jak sou ty svátky na 6 dní.

                                      NDemon81 - Profil | Po 6.1.2014 18:25:10

                                      RST >> Kruci a já měl na tento termín 14 dení výpravu. No nic budu ji muset posunout.

                                        NRST - Profil | Po 6.1.2014 18:21:23

                                        culis >> jj je to jak psal Ghandi

                                          Červené karty: Pvl, John1, pany2