Tovačovská jezera - pokec

Zdravím všechny kolegy rybáře co loví nebo se chystaj lovit na Tovačovských jezerech. Sem můžete psát všechno co vás zajímá okolo jezer, jak se vám dařilo nebo nedařilo, prostě všechno.
Autor diskuse: Unca - Profil , 19.7.2007 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Peca076 Profil + -bedna- Profil

Nzuzka1 - Profil | Čt 6.12.2012 17:30:38

Drahoš >> ahoj od nás 2x

    NMartin - Havířov - Profil | Čt 6.12.2012 15:34:33

    Drahoš >> hoj Drahošu, tož máš to tam taky 4 x

      Nludek 73 - Profil | Čt 6.12.2012 12:35:31

      Drahoš >> Máš ho tam

        NPeca076 - Profil | Čt 6.12.2012 12:06:37

        Drahoš >> máš to tam a hned 4X

          NDrahoš - Profil | Čt 6.12.2012 10:56:59

          chlapi Díky:o)) Mám ji od tří let:o)) jejího života:o))

            NLuděk Černý(Lc1) - Profil | Čt 6.12.2012 10:38:52

            RST >> milenka..o)

              NJaromírek - Profil | Čt 6.12.2012 10:28:43

              Drahoš >> Máš to tam.

                NRST - Profil | Čt 6.12.2012 9:56:25

                Drahoš >> Ale ta není tvoje, že ne.

                  NTOPR - Profil | Čt 6.12.2012 9:16:14

                  Drahoš >> Hmmmm moc pěkná cérka-)

                    NDrahoš - Profil | Čt 6.12.2012 9:06:46

                    Zdarec borci prosím o hlasy pro naši mladou Jeden hlas denně z jednej emailovej adresy dívka č 11. Díkes.. http://supermiss.cz/index3.php?akc=vote

                      NDrahoš - Profil | St 5.12.2012 18:41:59

                      (bedna) >> a pak se všechno láme:o)) Nic nevydrží:o) aj nezlomitelné zlomíš:o)) čus zítra..

                        N(bedna) - Profil | St 5.12.2012 18:40:52

                        Drahoš >> Já hraju v rukavičkách,stejně jak v práci.-)-)-)

                          NDrahoš - Profil | St 5.12.2012 18:33:07

                          (bedna) >> ok:o) opatrně Už nejsi nejmladší:o))

                            N(bedna) - Profil | St 5.12.2012 18:32:20

                            Drahoš >> Jedu až zejtra ráno teď jdu čutat fotbal.

                              N(bedna) - Profil | St 5.12.2012 18:31:50

                              RST >> Ideální stav,Noři vždycky raději zimu.Oni zapoměli,že je tam poblíž chemička a ta ty molekuly trošku jinak naředí a hned je o dva stupně teplejc.-)-)-)

                                NDrahoš - Profil | St 5.12.2012 18:22:40

                                (bedna) >> Jo ty myslíš tu obalenou foukačku v lejnech?.o)) tak to bude masakr:o)) Když extrém ,tak extrém.. jak budeš mít balík v ruce dej vědět..:o))

                                  NDrahoš - Profil | St 5.12.2012 18:20:07

                                  (bedna) >> tá tam vypálí díru jakou svět neviděl.o)) Buďme v klidu Když to má přijít ,tak to přijde.o))

                                    N(bedna) - Profil | St 5.12.2012 18:04:04

                                    No podle předpovědi má být 8 pod nulou,ale víc jak 2-3 nebudou a navíc přes den bude nad nulou.
                                    Sem v klidu.
                                    A i kdyby,tak si zahrajem pukliesem, Curling k tyčovce.
                                    Však Drahoš psal,že si bere nějakou Lojzovu novinku.-)-)-)

                                      NPeca076 - Profil | St 5.12.2012 17:22:17

                                      LovecP >> už to mám sem si koupil

                                        Červené karty: Pvl, John1, pany2