Tovačovská jezera - pokec

Zdravím všechny kolegy rybáře co loví nebo se chystaj lovit na Tovačovských jezerech. Sem můžete psát všechno co vás zajímá okolo jezer, jak se vám dařilo nebo nedařilo, prostě všechno.
Autor diskuse: Unca - Profil , 19.7.2007 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Peca076 Profil + -bedna- Profil

NRST - Profil | So 8.12.2012 17:36:00

Drahoš >> Jesetera zakrátit na třetiny a jednu schovat Ferdikovy.

    NTom.as2.0.0.0. - Profil | So 8.12.2012 17:34:45

    RST >> to je dost možný, umí vždycky překvapit nějakou svojí bednovinou:-)

      NDrahoš - Profil | So 8.12.2012 17:34:08

      RST >> to uz mame) nemame to kure) a jeseter je dlouhy)))

        NRST - Profil | So 8.12.2012 17:29:44

        Tom.as2.0.0.0. >> Otočnou jehlu na kuřata:-)

          NTom.as2.0.0.0. - Profil | So 8.12.2012 17:29:01

          Drahoš >> dobrý :-) , už jsem to v akci viděl, ale tohle je zase novej způsob, jsem zvědavej, co vymyslí příště :-)

            NDrahoš - Profil | So 8.12.2012 17:00:40

            Bednuv zlepsovak.vecere v predstanu
            )

              NDejvL - Profil | So 8.12.2012 13:33:37

              Drahoš >> věřím, že to přijde, zlomte klacky! a nepřimrzněte ke člunu:)

                Njudas.d - Profil | So 8.12.2012 6:17:50

                Drahoš >> dej si kaléšek a bude hic:-)

                  NDrahoš - Profil | Pá 7.12.2012 23:03:27

                  Dnes 5 zaberu.nic co by stalo za to.o) zatim

                    NLovecP - Profil | Pá 7.12.2012 22:58:09

                    Drahoš >> A jaké ulovky?

                      NDrahoš - Profil | Pá 7.12.2012 22:55:23

                      Diky vsem) posilame pozdrav z Bednou od vody.kosa jak prase.

                        Nviceroy - Profil | Pá 7.12.2012 20:32:06

                        Drahoš >> toz drahosu pekna dcerecka , ale po kom je takove delo ? po tobe to nebude , kazdy den ji frknu hlas , moc pekna holcina cembrs

                          NGandhi - Profil | Pá 7.12.2012 13:46:45

                          judas.d >> ne drážkuju elektriku :(((

                            Njudas.d - Profil | Čt 6.12.2012 20:09:03

                            Gandhi >> lovíš?

                              NTonny Majer - Profil | Čt 6.12.2012 20:03:22

                              Gandhi >> to vim. to mě nevadi ale jestli tam neni už led někde?

                                NGandhi - Profil | Čt 6.12.2012 19:56:46

                                Tonny Majer >> je zima:))

                                  NTonny Majer - Profil | Čt 6.12.2012 19:54:33

                                  jak to vypada na jezeře.

                                    NTom.as2.0.0.0. - Profil | Čt 6.12.2012 19:01:16

                                    Drahoš >> taky jsem tam jeden přihodil

                                      Nbart.bm - Profil | Čt 6.12.2012 18:51:11

                                      Drahoš >> jebnu ti to na knihu blbejch gzichtu ať to šašci sdílí a hlasují :))))

                                        Ntuzemak - Profil | Čt 6.12.2012 17:56:55

                                        Drahoš >> máš to tam 2x..

                                          Červené karty: Pvl, John1, pany2