Tovačovská jezera - pokec

Zdravím všechny kolegy rybáře co loví nebo se chystaj lovit na Tovačovských jezerech. Sem můžete psát všechno co vás zajímá okolo jezer, jak se vám dařilo nebo nedařilo, prostě všechno.
Autor diskuse: Unca - Profil , 19.7.2007 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Peca076 Profil + -bedna- Profil

NGandhi - Profil | Út 30.10.2012 17:51:00

Strop 330 >> to množny číslo je přehnany tahá jen bedna já čudlařím:))

    NGandhi - Profil | Út 30.10.2012 17:49:59

    jir.zap >> to není problém:))

      NStrop 330 - Profil | Út 30.10.2012 17:29:09

      Drahoš >> Taky pekna prace a pak ze nejdoooo )))

        NDrahoš - Profil | Út 30.10.2012 17:27:39

        tady je ještě z tou patnáckou:)) taky sherry a jen o dva cm kratší..:))

          NDrahoš - Profil | Út 30.10.2012 17:26:15

          (bedna) >> velká gratulace:) Ty zvíře:o)) stejný jak ta ryba:)) nádhera... škoda že jsem tam nebyl..))) ale já se vrátím:) pokud mne nepošleš do p...le:))))

            NStrop 330 - Profil | Út 30.10.2012 16:50:36

            Gandhi >> Aha ja uz myslel ze vam zamrzliy cdromy:)) Necht se vam dari a tahate ty mobidiky ven. Ve ctvrtek uz tam taky budeme))))

              Njir.zap - Profil | Út 30.10.2012 15:33:57

              Gandhi >> Ze jsem tak smely....slo by to tak jeste nekdy zaridit? za nejakou uplatu.....:o))))

                NGandhi - Profil | Út 30.10.2012 15:07:43

                jir.zap >> není zač:))

                  Njir.zap - Profil | Út 30.10.2012 14:55:06

                  Gandhi >> Dekuju za pohostinnost karavanu....:o))) A za tvoji ochotu...:o)))

                    NGandhi - Profil | Út 30.10.2012 14:38:18

                    Strop 330 >> online přenos byl prozatím ukončen bednovi zhořel modem:)) momentálně tahá násaďáky

                      NStrop 330 - Profil | Út 30.10.2012 13:44:47

                      (bedna) >> Cau chlape tak co dneska? Tesil jsem se jak mi das info a ono zatim nic nebo si to nechavas jako tresnicku na dort co:D Ne v pohode ja jen tak ze si se dlouho neozval.

                        Nking76 - Profil | Po 29.10.2012 23:59:13

                        (bedna) >> Zdar chlape,taky gratuluju nádherná ryba.Co to máš za foták,že tam mužeš nastavit 1 minutu,většinou to byvá 10-30 vteřin.

                          Ndukin - Profil | Po 29.10.2012 23:28:59

                          (bedna) >> Náhodou ten kapr vypadá větší než ty :o) dobrá fotka, já to se samospouští neumím, protože na mém jde nastavit jen na deset vteřin :o)

                            NStrop 330 - Profil | Po 29.10.2012 22:16:10

                            (bedna) >> Tak to ti gratuluju ze jsi lapl takovemo monstrum)) Uz se na ne taky tesi. Jo a ty tutini se daji jakst taks rozmacknout myslim si ze dobry. Ve ctvrtek tam jedeme taky a dame si pardala:D

                              NDejvL - Profil | Po 29.10.2012 20:26:57

                              RST >> tímto se náš ústav za toto politováníhodné nedorozumění omlouvá!:) nevím sice v čem jede, ale rozjel to pěkně!:)

                                NRST - Profil | Po 29.10.2012 19:29:11

                                DejvL >> Bedna Zubra nepije jede v Pardálu:-)

                                  NDejvL - Profil | Po 29.10.2012 19:27:49

                                  judas.d >> copak bedna, ten vydrží..a lecos..jen aby ti zubři ale vydrželi:) aby je neskolil někdo dřív:)

                                    Njudas.d - Profil | Po 29.10.2012 18:53:06

                                    (bedna) >> jsem pro ale čas mám až v prosinci,vydržíš tak dlouho?

                                      NJiří Hanel - Profil | Po 29.10.2012 18:42:00

                                      (bedna) >> dobre ty.

                                        NDejvL - Profil | Po 29.10.2012 18:33:54

                                        (bedna) >> jj, doufám, že jsi patřičně nažhavil drát i Drahoška:)

                                          Červené karty: Pvl, John1, pany2