Tovačovská jezera - pokec

Zdravím všechny kolegy rybáře co loví nebo se chystaj lovit na Tovačovských jezerech. Sem můžete psát všechno co vás zajímá okolo jezer, jak se vám dařilo nebo nedařilo, prostě všechno.
Autor diskuse: Unca - Profil , 19.7.2007 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Peca076 Profil + -bedna- Profil

(bedna) - Profil | Po 29.10.2012 18:26:48

DejvL >> Dík,je prostě vidět,že úhybná taktika zmátla nepřítele a po neustálém bombardování Bednabaitsem zabrala lehká palba z CDB flinty.-)-)-).

    (bedna) - Profil | Po 29.10.2012 18:17:39

    judas.d >> Negratuluj a poď to zapit.Pojď si zahrád na kovboje a skolíme pár Zubrů,ať indiáni nemaj co žrať.-)-)-)-)

      DejvL - Profil | Po 29.10.2012 18:16:51

      (bedna) >> gratulace pane, je vidět, že když přestaneš chytat na Bednabaits, tak to i tepe:) nádherná ryba a navíc ceněná fotka na sněhu, paráááda...bojuj, určitě ještě něco pěkného vybagruješ!!

        Zindys - Profil | Po 29.10.2012 18:04:10

        (bedna) >> :o))

          (bedna) - Profil | Po 29.10.2012 18:03:21

          Zindys >> Správně,není fotka,není ryba,ale prsty mám všechny.

          Hele!!-)-)-)

            (bedna) - Profil | Po 29.10.2012 17:54:00

            Portos >> Nazdar vélupku,taky dost,že se ozveš.-)
            No poprvé letos,jsem na rybách nepřerušovaně delší dobu a je to znát.-)-)-)-)
            Jsem zvědavej co všechno tady ještě v té vybagrované díře chytnu za rybu.Jsem tady pátej den a už mám,kapřéky snad všechny druhy,lysce,řádkáče,šupináče,jesetera,cejna ze 12 metrů a tu štiku,takže co se týče rozmanitosti a velikosti si nemůžu stěžovat.-)Klid,že z protějšího břehu slyším bagristu sprostě nadávat.-)Prostě ,,idilka,,.

              judas.d - Profil | Po 29.10.2012 17:52:13

              (bedna) >> veliká gratulace..

                Zindys - Profil | Po 29.10.2012 17:48:51

                (bedna) >> takže bůh ví jak to s ní nakonec bylo.... :o))))))

                  (bedna) - Profil | Po 29.10.2012 17:40:36

                  Tak štika nefocena,já jsem se jí bál,že mě kousne.-)-)-)

                    Zindys - Profil | Po 29.10.2012 16:44:58

                    (bedna) >> fotili jste ji nakonec ? budeš mě muset naučit, jak to děláš :o))) já se snažím a nic a ty takhle...

                      Žádňas - Profil | Po 29.10.2012 16:44:19

                      (bedna) >> pěknej kapr :) štiku máš odfocenou taky?

                        Portos - Profil | Po 29.10.2012 16:42:54

                        (bedna) >> pěkná ryba! gratulace kámo a doufám, že to ještě trhneš... :)

                          (bedna) - Profil | Po 29.10.2012 16:42:14

                          Jinak dík všem za gratulace,ale já to až zas tak neprožívám.Ta 80-tka štika na první vláčku mě rozhodila víc.-)-)-)

                            (bedna) - Profil | Po 29.10.2012 16:38:05

                            RST >> Já dávám jednu nohu přes okraj,abych člun odlehčil.-)-)-)
                            Jinak už mohla být fotka v triku Lobo,kde jsou ty tři deseti kiláče?-)-)-)-)

                              Zindys - Profil | Po 29.10.2012 16:30:28

                              (bedna) >> :o))) tak to nic tedy

                                RST - Profil | Po 29.10.2012 16:27:34

                                Unca >> Nekacá, na jaře prej bude prodávat člun, včera z něj musel vyhodit baterku aby ho uvezl.

                                  (bedna) - Profil | Po 29.10.2012 16:27:34

                                  Zindys >> Kdyby si přijel do středy není problém,ale od čtvrtka nás tady má být jak filcek u Ghándího v karavanu,předtím než jste si jej pučili,teď už jste si nějaký odtama odvezli tak jich je míň,ale nás tu bude patrně hóóóódně.-)-)-)-)

                                    (bedna) - Profil | Po 29.10.2012 16:23:51

                                    Zindys >> Mě se stejně víc lébí ta čepka.-)-)-)

                                      Unca - Profil | Po 29.10.2012 16:23:36

                                      (bedna) >> Ty máš 117kg? Tak to kecáš. :-))

                                        Zindys - Profil | Po 29.10.2012 16:22:58

                                        (bedna) >> psals, že seš tam sám a nemá tě kdo fotit... já jen, že ve škole máme nějakej problém s topením a místo toho celej týden nějaký kina apod., tak že bych se od středy za tebou přijel mrknout do víkendu :o))

                                          Červené karty: Pvl, John1, pany2