Tovačovská jezera - pokec

Zdravím všechny kolegy rybáře co loví nebo se chystaj lovit na Tovačovských jezerech. Sem můžete psát všechno co vás zajímá okolo jezer, jak se vám dařilo nebo nedařilo, prostě všechno.
Autor diskuse: Unca - Profil , 19.7.2007 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Peca076 Profil + -bedna- Profil

Njaryn82 - Profil | Po 29.10.2012 16:22:04

(bedna) >> Ahoj nádherná ryba a velká gratulace, super tak ať to jezdí.čus

    NPavao - Profil | Po 29.10.2012 16:21:23

    (bedna) >> klobók dule, luxus, Bedýnko. Je to marný, kdo se k tomu umí postavit... Velká gratulace! Dám si na tebe panáka:-))) Na výraz se vyprdni, vypadáš dobře:-) Kua, že taková kráva carp má tak malý kormidlo!

      N(bedna) - Profil | Po 29.10.2012 16:18:33

      a ještě jedna ostatní jsou nepoužitelný,protože jsem si debil samouspoušť nastavil na minutu a ty výrazy jsou jak z novýho dílu Hulka.-)-)-)

        NZindys - Profil | Po 29.10.2012 16:15:32

        (bedna) >> gratulace, kapr na sněhu - to bych si nechal líbit. k tomu ještě takový prase...

          N(bedna) - Profil | Po 29.10.2012 16:14:48

          Fotky strašný,ale je to samospoušť tak sorry a pro rejpaly já mám 117 kilo v mé náručí i lochneska by vypadala jako neškodná ještěrka.-)-)

            N(bedna) - Profil | Po 29.10.2012 16:12:25

            1.

              NZindys - Profil | Po 29.10.2012 16:03:38

              (bedna) >> :o)))

                N(bedna) - Profil | Po 29.10.2012 16:00:57

                Zindys >> Ty vole,já si spravovoval akorát tak gumu u trenýrek,na mě jde ta technika moc dopředu.Ani nevím jestli to takovou funkci má.-)-)-)
                Jdu koumat.

                  NZindys - Profil | Po 29.10.2012 15:46:46

                  (bedna) >> no pěkně ty. na co káble na propojení ? tobě nejde do noťasu vložit karta z foťáku ? :o)

                    N(bedna) - Profil | Po 29.10.2012 15:36:30

                    Strop 330 >> Tak když on-line zpravodaj,tak on-line zpravodaj.
                    Právě jsem v té největší vánici zdolal kapřéka 90 cm 20,5Kg bylo to na dvě 18mm kuličky Cherry dipovaný 24 hodin v liquidu.
                    Fotky dodám jakmile mě někdo přiveze káble na propojení.Foceno samospouští,protože okolo mě jak na sfiňu nikdo není.-)-)-)
                    PS:Ani jsem to nedopsal a záběr na druhý prut.Ryba zdolána zhruba 55cm na bednabaits s plovkou.Jestli chceš i fotky montáží dodám.
                    PPS:Ryby berou neboj se toho.

                      N(bedna) - Profil | Po 29.10.2012 14:06:37

                      Strop 330 >> Jsou ty tutiny měkký nebo tvrdý jak šutr?

                        NStrop 330 - Profil | Po 29.10.2012 11:50:32

                        Unca >> Sak jsem dal na rady a koupil richworda tuti fruti tak uvidime. Moc na sladke nechytam ale zkusit se ma vse:D

                          NStrop 330 - Profil | Po 29.10.2012 11:49:21

                          (bedna) >> Tak jsem se vratil s nakupu koupil jsem u radka(jet fisch) biosqid 20ky a od richwordu tuti friti 12ky tak uvidime))) Tak jasny ze to je podle toho jak ten rybar se k tomu postavi a jakou metodu zvoli. To jsem rad ze je tam malo lidi a jestli chces tak muzes davat echoi jak ti to de)) Jeste nevim ani na jakou stranu pojedeme ale ja bych se cpal k zahradkam pod Tovacov.

                            NUnca - Profil | Po 29.10.2012 9:36:23

                            Strop 330 >> Ale jinak souhlasím s Bednou. Podle mě, ovocny příchutě sou super. Nemám problém se smradama, ale skoro každej teď radši chytá na smrady. Proto bych si vzal ovoce. Jak řikám, minule mi parádně fungoval banán. Fakt luxus.

                              N(bedna) - Profil | Po 29.10.2012 9:32:36

                              Strop 330 >> Já ti píšu co tam teď rybu chytá né co možná rybu chytne.Vždycky je to o tom jak chytáš,pak je jedno jaký máš boilies,ale silně aromatický sladký, teď chytá v hloubce i na 5 metrech.A lidí tam je jak prstů na ruce zasloužilého truhláře.-)-)-)
                              Jinak ti můžu klidně on-line podávat zprávy ,co jsem a na co jsem chytl,když si myslíš,že ti to pomůže,není problém.-)-)-)

                                NStrop 330 - Profil | Po 29.10.2012 9:28:00

                                chlapi vsem diky jedu se podivat do mesta na nejakej ten boilis tak snad si neco vyberu nebo to jeste proberem:-) zatim cau a jeste jednou diky

                                  NRP-LADO - Profil | Po 29.10.2012 9:27:19

                                  Strop 330 >> vyskusaj SPICE SALMON od Star Baitsu alebo Probiotic RED to chyta vynikajuco a rychlo a hlavne sa neboj tu gulu dat aj do 16m hlbky.Trochu si pockas ale vysledok bude super.Ved bavit sa budes na kukuricu

                                    NStrop 330 - Profil | Po 29.10.2012 9:21:42

                                    Unca >> a co takovej kilovej pytlik stoji? Zase nechci do posledni vypravy vrazet tisice protoze mi to potom celou zimu bude lezet doma. Pač do francie v zimne nejezdim:D

                                      NStrop 330 - Profil | Po 29.10.2012 9:19:54

                                      (bedna) >> Tak to ti tise zavidim taky bych uz tam nejradci sedel:)) S tema sladkyma mas asi pravdu ale ja raci chytam na smrady ale zkusit se ma vsechno tak uvideime ted se chystam do mesta a mrknu na to. Jeste presne nevim co si sebou vezmu ale snad vyberu dobre:-) Diky a at ti to jezdi. Je tam hodne lidi?

                                        NUnca - Profil | Po 29.10.2012 9:14:31

                                        Strop 330 >> Jak si budeš kupovat povolenku, tak si řekni a oni ti Lobo dovezou až k vodě. Nebo se dá koupit v Lobodicích v obchodě u Studničků, nebo v Tovačově u Radima Kurky v rybářskejch potřebách. Lobobaits je dobrej boilí, ale je celkem možny, že teď na konci sezony už nebude fungovat jak v létě. I když Dukinovi minulej týden jezdil dobře. Chce to vyzkoušet.

                                          Červené karty: Pvl, John1, pany2