Ostrava a okolí

zdravim vsechny ostravaky ci kolegy rybare z nedalekeho okoli ...co takle se nedky nekde sejit pokecat a nahodit si...ci si tu jen napsat kdo co chytil atp.
Autor diskuse: Ciffik - Profil , 4.4.2007 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

daja - Profil | Čt 30.4.2026 13:58:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Peta byl rybar telem i dusi. Zkusenosti mel jako malokdo. Letos jsme planovali candaty ve Svedsku. Loni v cervenci jsme spolu nahaneli tresky v Norsku a Peta si to uzival jako vzdy kdyz byl na rybach. Peto budes nam chybet ...

    draveček - Profil | St 17.10.2018 9:21:34

    Dědek >> jdeš na 77 a víc???

      Dědek - Profil | St 17.10.2018 8:41:04

      IvoD. >> No, mě se zase u něj pár věcí nelíbí, ale je fakt, že s kandidujících na něj asi nikdo nemá... A nic není sto procentní...
      A dejte pokoj, za chvíli vyrážím na Odru :-)

        draveček - Profil | St 17.10.2018 7:54:33

        IvoD. >> Ahoj,takto rostlý lysec se jen tak nevidí,gratuluji,parádní úlovek:-))

          IvoD. - Profil | St 17.10.2018 7:26:50

          Dr. Greenthumb >> Kez by se takovy clovek dostal do vedeni CRS plne s nim ve spoustu bodech souhlasim...

            GTdpcfix - Profil | Út 16.10.2018 23:52:37

            Pařezz >> ty je fakt umis co:Drok co rok ve stejnou dobu:)

              ŠUKI - Profil | Út 16.10.2018 22:50:30

              Stroft >> Ale kapra ani jednoho !!!!! Já dnes také chytil +- 20 okounů a jednoho dokonce 29 čísel,někdo by je zmasil ale já aspoň na potoku neeeee!!!!!

                FockeWulf - Profil | Út 16.10.2018 22:46:27

                Stroft >> Já mám v jezírku přemnožené karásky, že bych taky sypnul?:)

                  FockeWulf - Profil | Út 16.10.2018 22:44:46

                  Dědek >> To je opravdu velké zarybnění.... Hnus velebnosti. Ukazuje to opravdu na něco shnilého ve státu Dánském.

                    Stroft - Profil | Út 16.10.2018 22:41:30

                    ŠUKI >> Dnes jsem tam nasypal cca 250ks okouna plus nějaké plotice a 6 linků.

                      Dědek - Profil | Út 16.10.2018 22:38:33

                      ŠUKI >> tak tak, Honzo, přesně tak...

                        ŠUKI - Profil | Út 16.10.2018 22:32:52

                        Máme v plánu bohužel až příští rok si zarybnit horní tok Odry jak kdysi.Letos už pytlačit na "ŠVALEROVO" nepůjdeme. Dvě sobotní akce a XY kaprů bude nasazeno!!!! Píši to tady veřejně a je mi to zcela fuk !!!!! Toto už nejde přehlížet aby vody které jsou v popisu revírů a jsou 10 a více let vyschlé ale stále se "zarybňují" " buďte ticho dáme to na Výškovické tůně a na Mašinhauz " !!!!! Toto je dnešní zarybňovací plán 500kg kapra na 15 ha toku od splavu u Bečkárny až po soutok Odry s Lubinou...jděte všichni ti kteří sedíte na nejvyšších postech a NIKDY jste tento překrásný úsek neprošli....do !!!!!!!!!

                          FockeWulf - Profil | Út 16.10.2018 19:59:19

                          Sharry >> Nemusíš, definice dědka je jasně daná:)

                            Sharry - Profil | Út 16.10.2018 19:55:25

                            venca1 >> toz se hned necerti Venco.., beru zpet a omlouvam se vsem drive narozenym 😀😀

                              Sharry - Profil | Út 16.10.2018 19:54:30

                              IvoD. >> nebyl, to je pravda.., pisu jen info od borce co tam denne kontroluje...a par svych kolegu...
                              Jinak, kolega byl svedkem, jak se tam jefen deda urval na RS ze je cur*k , ze co se vyptava jestli bere, atd, kdyz tam dal houno atd..., no komedie...

                                venca1 - Profil | Út 16.10.2018 19:51:59

                                Sharry >> Já ti dám dědky mladíku..-) Hned na příštím pivu tě přetáhnu tím ocelovým mušákem přes hřbet..-)))

                                  Pařezz - Profil | Út 16.10.2018 19:50:08

                                  venca1 >> to je ideální exemplář :-).

                                    IvoD. - Profil | Út 16.10.2018 19:47:04

                                    Sharry >> Byl jsi tam? Podle nebyl jinak bys tohle nemohl napsat :-) Mistni chodili pro ryby i trikrat za den :-)

                                      Sharry - Profil | Út 16.10.2018 19:44:57

                                      Dědek >> mistni dedci vypadli hned druhy den.., ti duverivejsi az ten treti...

                                        IvoD. - Profil | Út 16.10.2018 19:42:40

                                        venca1 >> Nevlez se mi tam tak jsem ho hodil na pole divocakum

                                          Červené karty: Dědek, IvoD., rampa, rampet