Ostrava a okolí

zdravim vsechny ostravaky ci kolegy rybare z nedalekeho okoli ...co takle se nedky nekde sejit pokecat a nahodit si...ci si tu jen napsat kdo co chytil atp.
Autor diskuse: Ciffik - Profil , 4.4.2007 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

daja - Profil | Čt 30.4.2026 13:58:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Peta byl rybar telem i dusi. Zkusenosti mel jako malokdo. Letos jsme planovali candaty ve Svedsku. Loni v cervenci jsme spolu nahaneli tresky v Norsku a Peta si to uzival jako vzdy kdyz byl na rybach. Peto budes nam chybet ...

    venca1 - Profil | Út 16.10.2018 19:39:51

    IvoD. >> Ten se nehodí už ani do kuřbůdy..-))

      Dědek - Profil | Út 16.10.2018 19:39:24

      IvoD. >> Vymlátili to za první víkend a teď už tam zase sedí jen místní dědci :-)))

        IvoD. - Profil | Út 16.10.2018 19:38:17

        Dědek >> A co Hlucine plave tam jeste nejaka stika? Nebo je to po cca 14 dnech bez ryb?

          Dědek - Profil | Út 16.10.2018 19:35:40

          IvoD. >> Sednu, trojka je dlouhá... :-). Nedělá mi problém si trochu vyšlápnout výš...

            IvoD. - Profil | Út 16.10.2018 19:32:08

            Dědek >> Ten je taky z Odry kousek nad Honculou🤣🤣 A ted uz si tam nesednes.MRK je mocny🤣🤣

              IvoD. - Profil | Út 16.10.2018 19:31:13

              Stroft >> 16kg je podle mne hodne..

                Dědek - Profil | Út 16.10.2018 19:31:09

                IvoD. >> Sakra velká ryba, kolik to mělo? No já se ti taky pochlubím, včera z troječky 76 cm :-) Vyfocená je, ale veřejně to nedám...

                  Darďas - Profil | Út 16.10.2018 19:30:30

                  IvoD. >> Ten je pěkně macatý.

                    Dědek - Profil | Út 16.10.2018 19:29:34

                    IvoD. >> Však jsem to dole psal, že vyhlásím veřejnou sbírku, ať se předseda MO Ostrava chytne za rypák a pěkně bych to prohnal přes media. Když se to pěkně podá, zájem mít budou a známých tam je dost ... Už jen za tu jejich ostudu, kterou by tím měli, by to stálo za to. Klidně bych nějakou stovku na to osobně dal.

                      Stroft - Profil | Út 16.10.2018 19:28:46

                      IvoD. >> Dle tabulky níže se mi nezdá, že by se odnášelo až příliš. 16kg na jednoho rybáře není až tolik.

                        IvoD. - Profil | Út 16.10.2018 19:28:08

                        Dědek >> Jinak ja byl uspesny na rybach

                          Dědek - Profil | Út 16.10.2018 19:27:15

                          Sharry >> Jsem přesvědčený, že by si ten revír trochu víc ryby zasloužil... Ale ne jí vysypat na Honculu, pěkně od vrchu, ať tam Šuki taky něco má :-O

                            IvoD. - Profil | Út 16.10.2018 19:27:10

                            Dědek >> Tak musis do municniho skladu jit ukrast pul kila sentexu🤣🤣

                              IvoD. - Profil | Út 16.10.2018 19:26:17

                              Sharry >> Rozumnejsi bude s kamosema zalozit kasicku odkladat prachy a jednou za rok za to koupot ryby 🤣

                                Dědek - Profil | Út 16.10.2018 19:26:04

                                IvoD. >> Včera otevřeli stavidlo na tom prvním na Honculi. Jak do toho vyčištěného proudu najela bílá ryba, měl si vidět, co se tam dělo. Dravci se chtěli posrat :-).
                                Bagr doma mám, ale s ním bych tu hráz kopal ještě v příštím tisíciletí :-)))

                                  Sharry - Profil | Út 16.10.2018 19:24:43

                                  Dědek >> ja to rad podporim. Fyzicky i pisemne, bude li treba ( tj brigadka, dopis atd rozumej...)😉

                                  Trojka je krasna.., neni.moc zregulovana a stromy tam kolikrat lezi tak, jak spadnou..., moc fajn 😉

                                    IvoD. - Profil | Út 16.10.2018 19:22:42

                                    Dědek >> Sezen bagr a kopni hraz od rybnilu v Polance a mas ryb v Odre ze budou do sebe narazet🤣

                                      Dědek - Profil | Út 16.10.2018 19:22:30

                                      Sharry >> Ty jsi taky pako. Prd. Jen je to třeba s tou trojkou rozhýbat. Když nebude tlak, budou na to bafuňáří srát dalších deset let. Divil by ses, kteří lidé a taky kolik lidí, už toho začíná mít s tou Odrou 3, dost. U některých by si to třeba ani nečekal :-).
                                      Ono se to nakonec rozjede, jen bych se toho ještě do těch 85 let rád dožil :-)))

                                        Dědek - Profil | Út 16.10.2018 19:20:00

                                        IvoD. >> Všude Ivošu ne, jen do trojky :-)))

                                          Sharry - Profil | Út 16.10.2018 19:19:54

                                          Dědek >> taky citim " z pismen" , zejsi dneska nabrouseny...

                                            Červené karty: Dědek, IvoD., rampa, rampet