Ostrava a okolí

zdravim vsechny ostravaky ci kolegy rybare z nedalekeho okoli ...co takle se nedky nekde sejit pokecat a nahodit si...ci si tu jen napsat kdo co chytil atp.
Autor diskuse: Ciffik - Profil , 4.4.2007 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Ndaja - Profil | Čt 30.4.2026 13:58:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Peta byl rybar telem i dusi. Zkusenosti mel jako malokdo. Letos jsme planovali candaty ve Svedsku. Loni v cervenci jsme spolu nahaneli tresky v Norsku a Peta si to uzival jako vzdy kdyz byl na rybach. Peto budes nam chybet ...

    NSharry - Profil | St 17.10.2018 20:12:13

    Dr. Greenthumb >> ta je k nezaplaceni..., taky bych potreboval nejakou kvalitni.., co je tenka a nemota se , je tmave zelena, ale ne focerna co seda... A at dobre drzi v uzlech a neprokluzuje...

      NSharry - Profil | St 17.10.2018 20:11:05

      Dědek >> no jaa, to znam..., pokud jdu bobkarit, mam futral narvany nesmysly a ma to cca 25 kg.., nikdy nepotrebuju.., ale opovaxim se to jednou nevzit a nebo protridit a ejhle.., prutrz jak hrom, necas ,vse spatne...
      Tak radeji nechodim bobkarit moc casto a nebo vubec. 😂😂

        NDědek - Profil | St 17.10.2018 20:08:21

        Sharry >> Mám tří metrový deštník, doma mu bylo dobře, teplo a sucho :-)))

          NDr. Greenthumb - Profil | St 17.10.2018 20:07:33

          Sharry >> spíš o kvalitní navazcovou šňůrku :-)

            NSharry - Profil | St 17.10.2018 20:05:46

            Dědek >> napis jeziskovi.., nejaky pekny destnicek s bocnicemi 😉

              NDědek - Profil | St 17.10.2018 20:04:04

              ŠUKI >> zmokl jsem jen trochu, stál jsem tam s křeslem na hlavě jak trotl :-)))

                NDědek - Profil | St 17.10.2018 19:58:45

                IvoD. >> Uvidíme. Já jsem se do něj tady na MRKu v jedné diskuzi obul, ustál to velmi slušně, i když jsem teda do něj nehezky řízl. Uvidíme jak se vyvrbí... Aspoň nemá strach tady na MRKu komunikovat. To ti ostravští bafuňáři jsou zalezlí jak smrad v trenkách. Nemají odvahu se tady do debaty zapojit. To u mě Hýbner stoupl, za odvahu a komunikaci...

                  NDědek - Profil | St 17.10.2018 19:57:25

                  a koukám, že Honza už referoval...

                    NDědek - Profil | St 17.10.2018 19:55:31

                    draveček >> Dnes jsem byl znova na místě, kde se mi včera házeli. Po prvním nahození, cca po 5 minutách záběr, prut ve stojanu do oblouku. Zvedl jsem to, a držel levou rukou povolenou cívku a pomalu couval. Měl jsem to nahozené k protějšímu břehu, za potopený kmen stromu, jehož vrchní větve trčí nad vodu. Držel jsem ho na prutu asi dvě minuty, Neustále chtěl sjet s proudem do těch větví, ale podržel jsem ho. Když mi šel přes ten potopený kmen, tak jsem ho urval v návazci. Byl velký, byl sakra velký. No, ještě asi na to nemám... Nakonec aspoň jeden jelec... :-(
                    Šuki se za mnou byl podívat, tak to tam viděl, jak to vypadá... Druhý prut jsem měl za naplaveninama dřeva, ale tak jsem měl jen pár dlubanců...
                    Seděl jsem tam poctivě od devíti, do půl šesté večer...

                      NMabuk - Profil | St 17.10.2018 19:24:59

                      FockeWulf >> Jen chci napsat, že ČRS není firma ale spolek = samosprávný a dobrovolný svazek členů .... A díky dobrovolnosti a svému poslání se nedá řídit jako podnik. Pokud má dojít ke změně, musí k ní dojít ze zdola, změnou chování nás členů. Co tady zatím čtu, tak je to pořád stejné: "Já nic, to všechno ti druzí." a "Ať se druzí starají, já na to nemám čas." Ten dokument, o kterém se zmiňujete, byl dobrý. Hlavně věta: "Oni chtějí revoluci, ale ať všechno zůstane tak jak je." Za pár dní naše republika oslaví 100 let od svého založení. Ale ona se nezaložila sama ani díky pár politikům. "Hnutí" či síla, díky které Česká Republika vznikla má historický, dějepisný název NÁRODNÍ OBROZENÍ. Byla to velká síla společných názorů lidí, jednotlivců, skupin, spolků a také nespokojenost širší veřejnosti s 1. světovou válkou (promarněné životy českých mužů za cizí národ), která tlačila na tehdejší politické zřízení. Podobně jako v listopadu 1989. Dnes máme internet, který tehdy nebyl, ale plkáním na něm se nic nezmění. Pouze větší angažovaností nás všech něco změní.

                        Ndraveček - Profil | St 17.10.2018 16:16:37

                        ŠUKI >> on se ozve :0)

                          NŠUKI - Profil | St 17.10.2018 16:10:12

                          draveček >> Nevím,byl jsem tam jen hoďku.

                            Ndraveček - Profil | St 17.10.2018 15:11:08

                            ŠUKI >> a nic jiného mu nepřišlo??? 😊

                              Ndraveček - Profil | St 17.10.2018 15:10:33

                              IvoD. >> věřím, to musel být souboj.

                                NŠUKI - Profil | St 17.10.2018 14:26:24

                                draveček >> Měl na prutě dneska většího ale lupnul mu návazec:-((( A trošku zmoknul protože si deštník nechal doma :-) Byl jsem ho tam v poledne zkontrolovat.

                                  NIvoD. - Profil | St 17.10.2018 14:00:36

                                  draveček >> Jak se vynoril vedle clunu tak jsem taky nechapal opravdu krasna ryba.Na fotce nejde moc videt ale mel obrovskou hlavu

                                    NFockeWulf - Profil | St 17.10.2018 12:43:28

                                    IvoD. >> Můj názor je, že to nedopadne nijak. Nic se nezmění, i kdyby se dotyčný pominul a sebeobětoval. Jediná cesta je rozpustit a založit nový ČRS s úplně jinou strukturou a podnik začít řídit. Stejně jako s přestárlou státní firmou plnou socialistického myšlení - rozpustit. Není to skepse, ale realita. Včera byl dobrý dokument na ČT 2, Švéd v Žigulíku, mise nového šéfa ČRS je stejná a v nápadně podobném prostředí.

                                      NIvoD. - Profil | St 17.10.2018 10:05:34

                                      Dědek >> Mam z neho pocit ze chce opravdu neco delat rozvijet ma vizi.Ale treba bude jenom dobry politik slibuje a nic...Uvidime jak to dopadne..

                                        NStroft - Profil | St 17.10.2018 10:00:54

                                        ŠUKI >> Kapři budou, ale ty dávám na Lubinu. Bo tam není nic:-( Snad budou i candátci, loni něco bylo.

                                          Npocatek - Profil | St 17.10.2018 9:43:39

                                          ŠUKI >> pred tydnem tam slo asi 30 kapru,20 stik a 20,candatu. odra je v zalostnem stavu co se tyka ryb.
                                          Hlasim se na brigadu.

                                            Červené karty: Dědek, IvoD., rampa, rampet