Ostrava a okolí

zdravim vsechny ostravaky ci kolegy rybare z nedalekeho okoli ...co takle se nedky nekde sejit pokecat a nahodit si...ci si tu jen napsat kdo co chytil atp.
Autor diskuse: Ciffik - Profil , 4.4.2007 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Ndaja - Profil | Čt 30.4.2026 13:58:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Peta byl rybar telem i dusi. Zkusenosti mel jako malokdo. Letos jsme planovali candaty ve Svedsku. Loni v cervenci jsme spolu nahaneli tresky v Norsku a Peta si to uzival jako vzdy kdyz byl na rybach. Peto budes nam chybet ...

    NIvoD. - Profil | Út 16.10.2018 19:18:39

    Hosi za 1600 kc nemuzete ocekavat ze se bude sadit vsude po tunach :-) Dokud se nezmeni mysleni rybaru a nezacnou jeste vic poustet tak za chvili Stika nebo Candat bude ohrozeny druh :-)

      NDědek - Profil | Út 16.10.2018 18:59:00

      Darďas >> Ten jsem tam nakonec vůbec nebral. Bral jsem jen Ultegry a jeden Korum Reel 5000. Sebou jsem měl jen 420ky Rivery, 420ky Gábory a jednoho Petříka, na vyzkoušení...

        NDarďas - Profil | Út 16.10.2018 18:56:10

        Dědek >> Nevím,zda to je zrovna povýšení.:-)) Jak obstál na Slovensku ..ten Advantor?

          NDědek - Profil | Út 16.10.2018 18:48:23

          Darďas >> Sakra, od té doby co jsi povýšil, se fakt nezdáš :-O

            NDarďas - Profil | Út 16.10.2018 18:45:23

            Dědek >> Cítím to na dálku.:-)

              NDědek - Profil | Út 16.10.2018 18:43:25

              No já myslím, taky že to někde uteklo, ale když už máme na odře a Opavě podoustve, je tady všechno možné :-)

                NDědek - Profil | Út 16.10.2018 18:42:08

                Darďas >> Z čeho usuzuješ, že se rozčiluji? Ty to nějak poznáš podle písmen, jejich sklonu, mezer, barvy, nebo čeho? :-))

                  NStroft - Profil | Út 16.10.2018 18:40:57

                  Dědek >> Vytřeny kapr na Odře? Nějaké scifi? :-)

                    NDavid Fuzia - Profil | Út 16.10.2018 18:40:39

                    Dr. Greenthumb >>hlavně u těch dravců tomu nevěřím. 6800 Candatu skoro dvoukilovych:-) Chodíme na dravce Žermanky a Těrlice a je to pěkná bída. A rukama to není. Znám počty chycenych Candatu na Žermankach, loni se tam vytáhlo cca 200 Candatu před loni tak samo a to je hrozně málo na takovou vodu...

                      NSharry - Profil | Út 16.10.2018 18:40:13

                      Dědek >> utelko...

                        NDědek - Profil | Út 16.10.2018 18:38:13

                        Dr. Greenthumb >> A to se tam Dejve stejným způsobem sadí ryba 10 let a nechtějí s tím nic dělat. Já snad nakonec vyhlásím dobrovolnou sbírku po stovce, dáme to předsedovi Ostravy, a poprosíme ho na kolenou, aby nám za ty naše navíc vybrané peníze nasadil na trojku rybu.

                          NDarďas - Profil | Út 16.10.2018 18:37:53

                          Dědek >> Se tu rozčiluješ a ta ryba tam přitom je.

                            NDr. Greenthumb - Profil | Út 16.10.2018 18:35:24

                            Dědek >> tak revír je to velký. To je pravda

                              NDědek - Profil | Út 16.10.2018 18:33:31

                              Ten byl chycen včera Fouňou na Odře 3. Myslíte, že je to vytřená ryba, nebo to uteklo někde z rybníků?

                                NDědek - Profil | Út 16.10.2018 18:28:43

                                Dr. Greenthumb >> 500 kg, je možná, možná 250 kaprů... Co to je na tak velký kus řeky??? I kdyby tam na tu Honculu vysypali celých 500 kg...

                                  NDědek - Profil | Út 16.10.2018 18:27:58

                                  Dr. Greenthumb >> Jo, Šuki a jeho kluci chodí jen nahoru, tak jako spousta dalších. Mě prostě nebaví sedět na slepých ramenech a píchat tam ty násaďáky s nekončícím dozorem místních dědků, kteří tam jsou denně, dokud se to všechno nevymasí. Na Odře aspoň část ryb, má šanci na delší život a dorůst do větších rozměrů. Něco se vychytá, to jistě, ale minimálně třetina ryby by tam mohla zůstat a atraktivnit tento revír. Takové ty kecy bafuňářů, že ryba s potopou půjde do Polska... Ta neutekla ani z regulace na dvojce, kde teprve nahoře v těch vracácích, kde se voda rozléva ze břehů a jsou tam několika metrové díry.
                                  Prostě chceme sadit více ryb do Odry 3 a ne jen na Honculu, ale rozvézt to po rajóně do kolen. Klidně půjdu na brigádu a budu pomáhat sadit, v tom nevidím problém...

                                    NDr. Greenthumb - Profil | Út 16.10.2018 18:26:39

                                    Dědek >> neee. Tak jak jsem psal funguje nasadbový plán ne? A nevěřím že by místo 500kg dali jen 250kg a zbytek hodili jinde.

                                      NDědek - Profil | Út 16.10.2018 18:21:47

                                      Já si myslím, že po deseti letech ojebávání Odry 3, nastal čas, aby se s tím něco dělalo. Přece není možné, takový krásný a velký revír dokekonečna odrbávat a sadit tam rybu jen pro oko diváka.

                                        NDr. Greenthumb - Profil | Út 16.10.2018 18:09:13

                                        ŠUKI >> hm.

                                          NŠUKI - Profil | Út 16.10.2018 18:08:09

                                          Dr. Greenthumb >> Jenom 3jka!! O hodinách mi ani nemluv...

                                            Červené karty: Dědek, IvoD., rampa, rampet