Ostrava a okolí

zdravim vsechny ostravaky ci kolegy rybare z nedalekeho okoli ...co takle se nedky nekde sejit pokecat a nahodit si...ci si tu jen napsat kdo co chytil atp.
Autor diskuse: Ciffik - Profil , 4.4.2007 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Ndaja - Profil | Čt 30.4.2026 13:58:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Peta byl rybar telem i dusi. Zkusenosti mel jako malokdo. Letos jsme planovali candaty ve Svedsku. Loni v cervenci jsme spolu nahaneli tresky v Norsku a Peta si to uzival jako vzdy kdyz byl na rybach. Peto budes nam chybet ...

    NSharry - Profil | Út 16.10.2018 18:04:03

    ŠUKI >> co ti vadi na karasech? To je vdecna ryba ..., na plavacku pecka 😉 a na rece je kazda rybka na plavacku fajn 😉
    Jo a nelzi! Tam u tebe nahore je ryb, ze skocit tam sipky, tak se rozniju driv, nez narazim o dno...😁😁

      NDr. Greenthumb - Profil | Út 16.10.2018 17:59:46

      ŠUKI >> tak Odra i tu u nás 2 je taky o hodně pruto hodin. Je fakt že tu je větší tlak. Nebo se mýlím. Taky ty chodíš hodně na 3 ne?

        NŠUKI - Profil | Út 16.10.2018 17:59:36

        Sharry >> Tomu nevěř!!!! My tam sypeme laskominy a prd. Však už tady "cizinci" přestali chodit .

          NŠUKI - Profil | Út 16.10.2018 17:56:39

          Znám lidi co umějí chytat ryby ale za 30 docházek nezavadili ani o malého kapra !!! Karas,karas, ouklej,jaleček .....😤

            NSharry - Profil | Út 16.10.2018 17:51:52

            Dědek >> v klidu Jardo 😉
            Pokud chces lapat parmy, jed nize na dvojku..
            Ale to ty vis.
            Co se tyce lovu nahore, tak tam je hlavni klid.

            A jo, letos jsem tam 2x byl a vyhorel.jsem , takze ukazovat ti nemam co 😉
            Ale jsem si jisty, ze pokud se domluvime na nejakou rybacku, tak zachytame , ja tam klido parkrat pred tim zajedu a pokropim to nejakym dlabancem - no problem for me 😉

              NDarďas - Profil | Út 16.10.2018 17:51:20

              Dědek >> O tom,co se kde sype ...já nerozhoduju.:-)

                NDr. Greenthumb - Profil | Út 16.10.2018 17:50:47

                Hoši v klidu tak asi funguje nějaký plán kolik kde se dá ryby ne? Třeba letos toho bude víc. Podle tabulek se ryb nosí dost. Tak dosadí

                  NDědek - Profil | Út 16.10.2018 17:47:19

                  Darďas >> kolik se čeho sype do Odry 3, to bude stačit... Jedna strana lže a sere na Odru 3 a potom je druhá strana lidí, co se jim to nelíbí a chtěli by to změnit. K vám se toho sype mnohem víc.

                    NDarďas - Profil | Út 16.10.2018 17:43:20

                    Dědek >> Co to motáš o stranách?A na co se mám toho předsedy ptát,jako kde jsou ryby?

                      NDědek - Profil | Út 16.10.2018 17:26:49

                      Darďas >> Meleš naposlouchané sračky jedné strany, která dokonce zakazuje o takových věcech veřejně mluvit. Trošku jsem se pár věcí, poslední měsíc a půl naposlouchal a nestačil jsem se divit... Optej se předsedy MO Ostrava, jestli bude mít odvahu mluvit pravdu.

                        NDědek - Profil | Út 16.10.2018 17:26:04

                        Sharry >> Tak ať tam sypou ostré, parmy, ale ať sypou aspoň něco, teda kromě té posrané štiky...
                        Taky, jako Martinovi, přijď nám to tady nahoru ukázat, rad se poučím.

                          NDarďas - Profil | Út 16.10.2018 17:26:02

                          Dědek >> Jako ,že melu z cesty?.-)

                            NDědek - Profil | Út 16.10.2018 17:24:26

                            Darďas >> trošku si to pleteš s Odrou 2, ale chápu tě... Na Odru 2 se už letos sadilo, na Odru 3 to teď přijde, ale jen 500 kg. Když je tu nahoře tolik ryb co píšeš, přijď mi to ukázat...
                            Informace je stoprocentní, nevíš o čem mluvíš, bohužel, jako většinou poslední dobu. Nesmíš poslouchat jen jednu stranu Martine...

                              NSharry - Profil | Út 16.10.2018 17:23:08

                              Darďas >> je.😉

                                NSharry - Profil | Út 16.10.2018 17:22:46

                                Dědek >> ty Jardo, ale to je nekdy tezko...
                                Nasype se kapr, nekdo nadava, nasype se jina ryba, nekdo nadava.
                                Tusim, ze te stve, ze to plivnou na honculu a je..., ale v oderce je dost rybek.

                                Je to cca 3 roky, co sypli do oderky, jak chodi Suki, karáásky - no vyslechl jsem tam par dedulu..., des.
                                4 roky zpet tam sypli stiky, vetsina mela 45 cm , sem tam vetsi nebo slusna a zase jsem.tam potkal par dedulu - no to bylo 😀

                                To mas tezko no...

                                  NDarďas - Profil | Út 16.10.2018 17:20:17

                                  Dědek >> Ale no tak.Ryb tam je jako - sr...k.

                                    NDědek - Profil | Út 16.10.2018 16:51:44

                                    doplnění k mému předešlému zápisu, to je asi tak všechno, co ještě na Odře je... :-))

                                      Nhanýýýs - Profil | Út 16.10.2018 16:48:07

                                      Jsem hodně zvědavý jestli ten rybář - ka, co si vzali ty 4-ři lipany dostali letos povolenku, nebo možná i pokutu.

                                        NDědek - Profil | Út 16.10.2018 16:37:05

                                        Tak jsem slyšel info z dobrého zdroje, že svaz Ostrava, odmítá zarybňovat kaprem Odru 3. Prý se tam dá jen pár kaprů cca. 500 kg, což dělají už deset let. Nasypou to na Honculu mrd dup. Nikomu se do toho nechce prásknout a přitom na Odru chodí sedět tolik lidí.
                                        Myslel jsem si, že se to trochu po zvolení nových lidí změní, ale stojí to za stejné hovno, jako před tím. Opravdu si začínám myslet, že by se ČRS měl zrušit, nebo aspoň Ostrava. Vždycky to tady s funkcionáří stálo za hovno a teď to stojí za dvě. Naper te si páni funkcionáři všechny ryby do slepých ramen a běžte do .......

                                          NŠUKI - Profil | Út 16.10.2018 16:27:09

                                          Dr. Greenthumb >> Já také 😀

                                            Červené karty: Dědek, IvoD., rampa, rampet