Ostrava a okolí

zdravim vsechny ostravaky ci kolegy rybare z nedalekeho okoli ...co takle se nedky nekde sejit pokecat a nahodit si...ci si tu jen napsat kdo co chytil atp.
Autor diskuse: Ciffik - Profil , 4.4.2007 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Ndaja - Profil | Čt 30.4.2026 13:58:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Peta byl rybar telem i dusi. Zkusenosti mel jako malokdo. Letos jsme planovali candaty ve Svedsku. Loni v cervenci jsme spolu nahaneli tresky v Norsku a Peta si to uzival jako vzdy kdyz byl na rybach. Peto budes nam chybet ...

    NDědek - Profil | So 24.6.2017 19:44:03

    Lubo >> Tam opravdu ne. Je jich tam méně, než prstů co máme na těle....

      NLubo - Profil | So 24.6.2017 19:40:01

      Dědek >> furt říkám že ryb je dost, akorát že je neumíme chytit :-)

        NLubo - Profil | So 24.6.2017 19:38:27

        romanek26 >> týý jóóó, "božský" Kuba objevil Ameriku :-)))

          NDědek - Profil | So 24.6.2017 19:37:57

          Sharry >> Pokud někdo pozná kde to je, stejně mu to nebude moc platné. Ryb je tam tak moc málo, a navíc nejdou téměř chytit, že obavy nemám. Dlouho tam prý nesadí ...

            NSharry - Profil | So 24.6.2017 19:34:36

            Dědek >> zdar, nevim zda je rozumne tu davat fotky reviru a jeste " nektere" namlsat fotkama s rybama u hladiny... :-( , fotky pecka, za to mas libika..., ale asi se tam ted budou " dit veci" ...

              NDědek - Profil | So 24.6.2017 19:26:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              a ještě trošku...

                NDědek - Profil | So 24.6.2017 19:24:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                V tom Poodří máme ale krásně :-)

                  Nchalmi - Profil | So 24.6.2017 13:33:08

                  Petr.OVA >> už ta řasa začíná....?

                    NDr. Greenthumb - Profil | Pá 23.6.2017 17:08:23

                    kabo >> Ahoj Stando. Tak kdy zajdem provětrat barblaky na Odru :-)

                      Nkabo - Profil | Pá 23.6.2017 16:02:46

                      Neznaboh:-D >> Hoj, měl bych tu pár duhaků, ale nejsou moc v kondici.
                      PS: jsem z Vratimova

                      :-)))

                        NNeznaboh:-D - Profil | Pá 23.6.2017 15:47:04

                        Chlapi neni nekdo nahodou u vody? Shanim tak 3 ks vetsich nastrazek na fousy,dojefu a koupim ciga... Diky

                          NSharry - Profil | Pá 23.6.2017 15:19:50

                          Ryben >> celkem drahe " hnojivo" ... :-(

                            NMr.Doctor - Profil | Pá 23.6.2017 15:16:26

                            Ryben >> Hm.....tak to musel byt opravdovy odbornik na svem miste, ktery v tomto pocasi vysazoval pstruhy.... No, je pravda, ze ty uhynule ryby vypadaly skutecne "cerstve" :-((((((

                              NRyben - Profil | Pá 23.6.2017 14:00:51

                              Mr.Doctor >> podle všeho je to včera nasazený pstruh! Bohužel ten převoz a vysazení do teplé vody s málem kyslíku v tom horku nezvládli.

                                NVelouš - Profil | Pá 23.6.2017 8:51:16

                                osman >> tohle je nadhera... Grauluji!!!

                                  Ndraveček - Profil | Pá 23.6.2017 8:21:39

                                  osman >> ahoj draku ;-) no parádní kousek,velká gratulka, na takovou rybu stále čekám i já, takže vím kolik za tím stojí úsilí a dalších faktorů ;-)

                                    Nkolib - Profil | Pá 23.6.2017 7:13:14

                                    Mr.Doctor >> ikdyž je to tesco dravec je jich škoda :-) pro mne jako muškaře je duhák pěkné spestření ve vodě ale v té vaší už nebudou ani oni.... škoda jich

                                      Nosman - Profil | Pá 23.6.2017 5:20:29

                                      chalmi >> díky 👍

                                        Nchalmi - Profil | Pá 23.6.2017 2:37:00

                                        osman >> gratulace a pěkná práce... Já takovou obludu nechytnu.. ani Vesnu když spím... ;-);-);-)

                                          Červené karty: Dědek, IvoD., rampa, rampet