Ostrava a okolí

zdravim vsechny ostravaky ci kolegy rybare z nedalekeho okoli ...co takle se nedky nekde sejit pokecat a nahodit si...ci si tu jen napsat kdo co chytil atp.
Autor diskuse: Ciffik - Profil , 4.4.2007 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Ndaja - Profil | Čt 30.4.2026 13:58:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Peta byl rybar telem i dusi. Zkusenosti mel jako malokdo. Letos jsme planovali candaty ve Svedsku. Loni v cervenci jsme spolu nahaneli tresky v Norsku a Peta si to uzival jako vzdy kdyz byl na rybach. Peto budes nam chybet ...

    NTaareK - Profil | Po 26.6.2017 11:31:44

    Zdravim panove vie mi nekdo povedat ako je to z parkovanim na Dolnim Benešove bo nektori rikaji ze auto mas skoro za zady a nekteri ze ho musis nechat na parkovisti kazda rada dobra

      Nkabo - Profil | Po 26.6.2017 11:07:46

      Petr.OVA >> Zdar, v neděli v poledne pod vratimovským mostem jsem viděl to samé. Úhoř tak 80cm plaval ve sloupci a pak se zavrtal pod balvan. Dokonce jsem měl pocit, že jsem tam viděl cejny cca 70cm, je to možné? Pak připlavalo 6ks něčeho co vypadalo jak kormoran s hnědou hlavou a šedým tělem a začali obědvat místní zbylou droboť a byli neuvěřitelně obratní, zajímavý pohled... :-(

        NKřovak - Profil | Po 26.6.2017 9:10:28

        Večerní dorost

          NDarďas - Profil | Po 26.6.2017 8:21:47

          Poděkování pro Luba.Dnes je zajdu prubnout.Krásná práce.

            NŠUKI - Profil | Ne 25.6.2017 23:15:20

            romanek26 >> Kdo si neumí nachytat ať NECHYTÁ !!!!!!:-))))

              Ntomsa - Profil | Ne 25.6.2017 22:11:17

              Gil l >> To jsou zprávy, které můžu v jakémkoliv množství. Velká gratulace všem.
              Kdo umí..............
              díky

                NRastafarianec - Profil | Ne 25.6.2017 21:59:36

                Petr.OVA >> pěkný nález. To že máš zbroják ale v tomto případě nic neznamená, dle zákona jsi povinen nález hlásit (nejde jen o bezpečnost, ale také o původ střeliva). Viz http://www.mvcr.cz/clanek/nalezy-dokladu-zbrani-str​eliva-munice-a-vybusnin.aspx. Ale taky bych asi neodevzdával a přidal do sbírky kuriozit :-). Jen bych se tím asi veřejně moc nechlubil

                  NGil l - Profil | Ne 25.6.2017 21:03:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Tento víkend proběhlo v Šilheřovicícha a na Dolním Benešově Národní kolo zlaté udice 2017. Některé naše závodnice se vyzdobily válečným pomalováním :-) a závodilo se a závodilo... Po výtečné práci našich závodníků se podařil skvělý výsledek. Mnozí byli na bedně a nakonec to nejlepší... náš tým obhájil loňské vítězství a v týmech obsadil parádní první místo. Blahopřejeme a děkujeme za skvělou reprezentaci.
                  PS : materiálu je mnoho. Jak to zpracuji dám info kde bude více fotek.

                    NKratas - Profil | Ne 25.6.2017 18:49:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Dnes jen výsledkové listiny z Republikového kola ZU mládeže. Více info a fotky přidá Gil.Výsledek je supr. Takže si dohladejte výsledky.

                      NLubo - Profil | Ne 25.6.2017 15:42:29

                      Petr.OVA >> příště nášlapná mina a .......

                        NDart Ness - Profil | Ne 25.6.2017 15:11:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Dnes dopoledne zábava s kapříkama na feeder na mé oblíbené vodě. Velkým překvapením byli tři stříbrňáci (nej 38 cm) , kteří se tu běžně neloví. Dneska prostě žrali s kaprama.

                          NDarďas - Profil | Ne 25.6.2017 15:09:21

                          Petr.OVA >> Ještě zbývá najít toho -Makarova a kulomet.V budoucnu se to může hodit.."-))

                            NEdward.a - Profil | Ne 25.6.2017 14:27:16

                            Petr.OVA >> Byl jsem předevčírem a řasy + muchničky s komáry mě tak odrovnaly, že už se tam letos doufám neukážů. Humus.

                              Nkabo - Profil | Ne 25.6.2017 10:07:05

                              Dr. Greenthumb >> Zdar. Tak čekám na povel od tebe :-) Teď v těch pařákách na kapry moc nechodím, takže bych měl i více času. Jak půjdeš dej vědět, stavil bych se.

                                NVelouš - Profil | Ne 25.6.2017 7:10:54

                                Jinak jak jsem to včera viděl, tak si asi můžeš vyvést olovo, přes které si pak na místo přitáhnes sumcovou bojku s rybkou... Aspoň podle slovíčkaření v řádu...

                                  NVelouš - Profil | Ne 25.6.2017 6:56:37

                                  Ahoj, včera jsme si udělali s rodinkou vylet na vrbici.. Tam je povolené krmit? 😀 Hoši, nekrmte tak okatě.. Viděl jsem tři partie jak to vesele sypali ze člunu.. Hlavně ti frajeři co jsou na cípu v brizkach.. Kolik kýblu kukuřice tam sypali, jen co jsem tam byl.. Pak že se nam ta voda tak kazi..

                                    NDědek - Profil | So 24.6.2017 21:52:39

                                    romanek26 >> Podívej se na do Megafishe na Výškovické. Ale minulý týden ještě neměli...

                                      Nromanek26 - Profil | So 24.6.2017 21:50:17

                                      Chlapi,kde se dají koupit nastrazky(ne karas),dík za radu.

                                        NDědek - Profil | So 24.6.2017 20:18:04

                                        venca1 >> Veno zdravím, čekal jsem jestli se ozveš :-))). Ano, i tak to tam někdy vypadá...

                                          Nvenca1 - Profil | So 24.6.2017 20:13:43

                                          Dědek >> Zapomněl jsi to taky nafotit z té horší stránky..-))

                                            Červené karty: Dědek, IvoD., rampa, rampet