Ostrava a okolí

zdravim vsechny ostravaky ci kolegy rybare z nedalekeho okoli ...co takle se nedky nekde sejit pokecat a nahodit si...ci si tu jen napsat kdo co chytil atp.
Autor diskuse: Ciffik - Profil , 4.4.2007 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Ndaja - Profil | Čt 30.4.2026 13:58:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Peta byl rybar telem i dusi. Zkusenosti mel jako malokdo. Letos jsme planovali candaty ve Svedsku. Loni v cervenci jsme spolu nahaneli tresky v Norsku a Peta si to uzival jako vzdy kdyz byl na rybach. Peto budes nam chybet ...

    Nosman - Profil | Pá 23.6.2017 2:19:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    račet >> https://youtu.be/__kgh4Mav-o
    Zdar příteli,malý důkaz toho,že jsem na ryby nezanevřel a nedělám jen lumpárny.
    Ryba je z dubna,ale dříve jsem ji ukazovat nechtěl,nedělá to dobrotu.
    Uloveno na mé svazové srdcovce a po 8 letech co ji navštěvuji a myslel jsem si,že jsem už od tama měl všechny velké ryby na břehu,mne tato překvapila. Za 8 let jsem neměl tu čest,až letos v dubnu se nechal ukecat,jak jinak než na Imperiál.

      NKratas - Profil | Čt 22.6.2017 23:20:12

      POZOR,POZOR,již tuto sobotu brigáda na Bečkárně.Info na www.msporuba1.cz.Děkujeme za účast Výbor MS Poruba 1

        NLoveczhory - Profil | Čt 22.6.2017 20:29:51

        Mr.Doctor >> tam ta voda stojí skoro neteče,ale stojí ... měli by s tim za v času neco dělat...stačili by male jezy z klad ze smrku jak to dělají v jižních Čechách aby se to okysličilo,ale za to berou jiný peníze aby se o tohle postarali ...

          NMr.Doctor - Profil | Čt 22.6.2017 20:06:28

          Petr.OVA >> Pravda, že ta voda opravdu byla jako kafe a také jí tam teče poskrovnu, takže se není co divit.....Potočáka jsem nezaznamenal, což bych řekl, že ti lehnou první, ale kde nic není........ jen jednu stejnou sortu duháků.

            NMr.Doctor - Profil | Čt 22.6.2017 19:50:31

            Odpoledne jsem se byl projít se psem kolem Ostravice, od Vratimovského mostu proti proudu.....asi 100 metrů od mostu jsem si ve vodě všiml uhynulých ryb, mohlo jich být tak do dvaceti, ležely na dně na úseku cca 40 metrů. jednalo se o duháky, přibližně 30 - 40 cm, jiné druhy jsem nezaznamenal. Ryby nenesly známky žádného poranění. Došel jsem až ke stánku občerstvení Coolárna, i v tomto úseku jsem odhadem viděl přibližně dalších 10 uhynulých ryb.... Kyslík ??

              Nbizonn - Profil | Čt 22.6.2017 18:55:28

              venca1 >>
              JJ.DIKY

                Nvenca1 - Profil | Čt 22.6.2017 18:29:00

                bizonn >> Asi myslíš Opavu..-) 471090

                  Nbizonn - Profil | Čt 22.6.2017 18:20:48

                  Zdarec.chlapi jake je cislo reviru opavice pred hlucinskou sterkovnou u mostu smerem ke splavu ?dikes

                    Nnew88martin - Profil | Čt 22.6.2017 16:05:39

                    venca1 >> chci uhořet za živa samozřejmě k jídlu ale tak max dvě papričky. Ani to ne je to jak bys jedl pepřový sprej Neli víc

                      Nvenca1 - Profil | Čt 22.6.2017 15:13:39

                      new88martin >> Co s tím chceš dělat?..-)) Nějaké škorpiony mám, ale zatím to kvete.

                        Nnew88martin - Profil | Čt 22.6.2017 14:27:27

                        Nazdar pánové nemá někdo doma keřík z papričkami Trinidad Scorpion Moruga nechce se mi objednávat sušené ani semena.

                          NLubo - Profil | St 21.6.2017 6:45:04

                          Shafi >> to je nějaké divné káně :-)

                            Ndžigit - Profil | St 21.6.2017 0:26:42

                            Relis >> navíc v zápalu "boje " ;-)

                              NRelis - Profil | St 21.6.2017 0:20:24

                              Stroft >> To je opravdu smutné ,ale radši zemřít na rybách než ve špitále.

                                NDart Ness - Profil | Út 20.6.2017 23:53:24

                                Stroft >> Na to není co říct..... :-(

                                  NValda - Profil | Út 20.6.2017 23:09:32

                                  Loveczhory >> Někdy jsem i tu a pokud jsem to správně přečetl cena opravy by neměla přeskočit 200 dělám na počkání když tak zavolej na 774939595

                                    NVelouš - Profil | Út 20.6.2017 22:18:11

                                    Dědek >> to presne znam.. Dedkove na mopedech jezdit muzou.. A ja na svem litrovem enduru dostal pokutu... To by te cyp strelilkdyz tam schvalne nejedes autem, abys nedostal pokutu.. Toto nebude prace svazu ale mesta.. Bo se buduje,, cyklostezka" jsem zvedav jak to bude svaz resit.. Jak slibil.. A jak polozi asfalt tak uz nedostanes Jen za kilo..

                                      NShafi - Profil | Út 20.6.2017 22:16:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      K večeru bylo v chladivém proudu příjemně. Koukám, že má barvy hrouzka:).

                                        NDědek - Profil | Út 20.6.2017 22:07:39

                                        Velouš >> No to víš. Místní rybářská loby funguje dobře. Víš jak musela poklesnout rybářská návštěvnost Vrbice, od vzniku zákazu vjezdu? Ale na poloostrov, i do zadu od řeky, místní stále jezdí na mopedech, jako by se nechumelilo. Voda má 100 hektarů a s takovou zůstane pro pár místních dědků, co to objedou na kole, či kozím dechu....

                                          Červené karty: Dědek, IvoD., rampa, rampet