Ostrava a okolí

zdravim vsechny ostravaky ci kolegy rybare z nedalekeho okoli ...co takle se nedky nekde sejit pokecat a nahodit si...ci si tu jen napsat kdo co chytil atp.
Autor diskuse: Ciffik - Profil , 4.4.2007 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

daja - Profil | Čt 30.4.2026 13:58:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Peta byl rybar telem i dusi. Zkusenosti mel jako malokdo. Letos jsme planovali candaty ve Svedsku. Loni v cervenci jsme spolu nahaneli tresky v Norsku a Peta si to uzival jako vzdy kdyz byl na rybach. Peto budes nam chybet ...

    Velouš - Profil | Út 20.6.2017 22:01:49

    Uz to s tema zakazama vjezdu na vrbici vazne prehaneji!!! Ted je I pred cyklostezkou jak se parkovalo vedle te ricky, vlezlo tam asi 6aut.. Naproti u toho domova duchodcu, jak jsou 3mista, bude cedule jinen pro hosty..

      Dědek - Profil | Út 20.6.2017 20:35:31

      Lubo >> z úcty k zesnulému, se dál nebudu vyjadřovat.

        Loveczhory - Profil | Út 20.6.2017 20:15:16

        Lubo >> zánět už je v pohodě... pomalu opadá a zub půjde brzy ven... máš recht... a od Pána dědy už příspěvky nevidím zablokoval jsem ho 😎a on neuvidí ty mé doufám, aby se zbytečně nestekal a neurážel...

          Lubo - Profil | Út 20.6.2017 20:07:58

          Dědek >> klid, to se u něj zase ozval ten zánět okostnice. To přejde :-))

            Marcel - Profil | Út 20.6.2017 20:07:10

            Stroft >> to je na hovno, hodně na hovno. My jsme takhle našli chlapíka v Laponsku při treku na jezero, úplně mimo stezky :((
            A já osobně to mám v hlavě furt, byť je to už 6let zpátky...

              Dědek - Profil | Út 20.6.2017 19:56:07

              Loveczhory >> jsi normální? V jedné větě projevit lítost nad zesnulým a v druhé se ptát, jestli to bralo? !!!!! Ty jsi fakt pošahaný na palu.....

                Dědek - Profil | Út 20.6.2017 19:54:19

                Stroft >> tak to je tedy správa. Nevím o koho se jedná, ale budiž mu země lehká a upřímnou soustrast pozůstalým.

                  Loveczhory - Profil | Út 20.6.2017 19:53:41

                  Stroft >>Tak to je mi líto...

                    Dědek - Profil | Út 20.6.2017 19:52:48

                    Loveczhory >> ty jsi tak trošku pomalo - jednoduchý viď?

                      Loveczhory - Profil | Út 20.6.2017 19:47:52

                      Dědek >> a mas vůbec nějaký vztah k přírodě? Potom nechápu proč chodíš na ryby... když nemáš vztah 😂😂😂 a ještě by mě zajímalo k čemu mas vůbec vztah 😂😂😂 nebo spíš mě to vůbec nezajímá 😂😂😂

                        Stroft - Profil | Út 20.6.2017 19:47:40

                        Kamarádi, dnes na Hartě skonal , jeden,pro nás neznámý kolega z rybářského cechu. Našli jsme ho uprostřed Harty na loďi již mrtvého, ač jsme se snažili oživovat a helikoptera přiletěla do půl hodiny, už nic nepomohlo. Upřímnou soustrast rodině a pozůstalým. Petr

                          Velouš - Profil | Út 20.6.2017 19:29:07

                          Dědek >> Ahoj, jako Mali jsme jelcaky chytali na tresne.. Kazdy ROK jsem se na to obdobi tesil.. To sli 45-50cm krasavci.. Paradni rybarska skola.. Nekdy se povedl NAD 50cm.. To uz je davno.. V Loni mi papl ctyricetpetka tloust suchou mouchu a to se dely veci... Zvlast kdyz tam mas 0,12mm navazec 😁

                            Dědek - Profil | Út 20.6.2017 18:53:41

                            Loveczhory >> je zajímavé, že jsem k téhle rybě za celý svůj život, nenašel žádný vztah...
                            A to jsem se snažil i chodit cíleně na ně, a prostě nic...

                              Loveczhory - Profil | Út 20.6.2017 18:51:25

                              Opět se jeden krasavec ukázal. No není to nádhera. Co vic si může lovec přát. 😎

                                Loveczhory - Profil | Út 20.6.2017 18:49:06

                                Shafi >> A jedno žáky sedi u cesty na značce směrem na Opava za Globusem v Porubě. 😂

                                  venca1 - Profil | Út 20.6.2017 17:18:31

                                  Dart Ness >> Nemáš proč se omlouvat, chybička se vloudí..-)

                                    Dart Ness - Profil | Út 20.6.2017 16:14:36

                                    venca1 >> Omlouvám se, přehlídl jsem (nečetl pozorně). OK, díky.

                                      Lubo - Profil | Út 20.6.2017 16:07:41

                                      Shafi >> ty seš kus hovězího :-))))

                                        Kalma - Profil | Út 20.6.2017 15:51:31

                                        Shafi >> :-)))) Se z těch Tvých odpovědí jednou poseru:-))))

                                          kolib - Profil | Út 20.6.2017 14:04:30

                                          Shafi >> :-) :-) dobřeee vystižná odpověď

                                            Červené karty: Dědek, IvoD., rampa, rampet