Ostrava a okolí

zdravim vsechny ostravaky ci kolegy rybare z nedalekeho okoli ...co takle se nedky nekde sejit pokecat a nahodit si...ci si tu jen napsat kdo co chytil atp.
Autor diskuse: Ciffik - Profil , 4.4.2007 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

daja - Profil | Čt 30.4.2026 13:58:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Peta byl rybar telem i dusi. Zkusenosti mel jako malokdo. Letos jsme planovali candaty ve Svedsku. Loni v cervenci jsme spolu nahaneli tresky v Norsku a Peta si to uzival jako vzdy kdyz byl na rybach. Peto budes nam chybet ...

    Shafi - Profil | Út 20.6.2017 13:46:10

    MethodCarp >> V Porubě nad polem jsem viděl káně:)

      MethodCarp - Profil | Út 20.6.2017 11:25:35

      Ahoj chlapáci kde dneska v okolí Ostravy na dravce? Díky za případné tipy ;)

        Dr. Greenthumb - Profil | Út 20.6.2017 9:51:11

        Petr.OVA >> jj. To bude príma :-) :-) :-)

          venca1 - Profil | Út 20.6.2017 9:14:27

          Dart Ness >> V roce 2017 a 18 je lipan v revírech Severní Moravy a Slezska celoročně hájen. Viz BP .:-)

            Darďas - Profil | Út 20.6.2017 6:09:00

            nofish >> Zdar.Je to 2.70-16-29.g.Za tím spokojenost velká.Za posledních x-let jsem prostřídal značek dost ( stejná délka a podobná gramáž) a ten se mi jeví nejlépe.

              Loveczhory - Profil | Po 19.6.2017 22:52:46

              Děkuji všem. 🖒

                romanek26 - Profil | Po 19.6.2017 21:47:02

                Souhlasím,že Valda je šikula.

                  Dědek - Profil | Po 19.6.2017 21:42:33

                  Loveczhory >> Valdu moc doporučuji a myslím, že s Lubem tady nebudeme jediní....

                    Lubo - Profil | Po 19.6.2017 21:40:10

                    Loveczhory >> valda je prostě valda. Lze ho vyhledat v klubu MRK a napsat mu sz. Jinak ho najdeš i na jeho shopu Ryvafishing v Petřkovicích.

                      romanek26 - Profil | Po 19.6.2017 21:35:05

                      Loveczhory >> pevně věřím,že dnes to zvládnou vyměnit v každé prodejně...

                        romanek26 - Profil | Po 19.6.2017 21:33:58

                        Loveczhory >> to nevím,já to měl na druhý den,ale určitě se dá domluvit.neni to nic složitého a záleží taky jestli má čas,to já vědět nemůžu 😉

                          Loveczhory - Profil | Po 19.6.2017 21:25:24

                          romanek26 >> jj,a dělá to na počkání?

                            romanek26 - Profil | Po 19.6.2017 21:24:31

                            Loveczhory >> zajeď je Kotlarovi do marianek.

                              Loveczhory - Profil | Po 19.6.2017 21:21:15

                              Dr. Greenthumb >> nevím kdo je Valda víš

                                nofish - Profil | Po 19.6.2017 21:21:08

                                Loveczhory >> ušetřil jsii za pletenku, pošli to na servis....
                                Jinak, my blbí to děláme tak, že to ohřejem, sndáme a dámě nové očko - nejlepší mám fuji, to j tak za pár stovek,. SIC atd jsou otázka desetikorun.

                                  nofish - Profil | Po 19.6.2017 21:19:04

                                  Darďas >> co to máš za gramáž toho sportexe? Já dostal tenhle nový typ, za starý, reklamovaný a jsem z toho v pr... mám 300cm 40g a připadá mi to tak na candáta, sumíka, tuplem na řece, bych na tom nechtěl... Starý byl daleko lepší. Snad v těch menších délkách, je to jiné.

                                    Dr. Greenthumb - Profil | Po 19.6.2017 21:15:19

                                    Loveczhory >> jde. Napiš Valdovi. Mel jsme ten samy problém u feeder. 3minutky a bylo hotovo

                                      Dart Ness - Profil | Po 19.6.2017 21:06:59

                                      venca1 >> Co je zkratka MS a kde že jsou ti lipani celoročně hájeni?

                                        Loveczhory - Profil | Po 19.6.2017 20:36:44

                                        Ahoj. Vylouplo se mi z vlacaku poslední ocko ten vnitřek. Jde to opravit? Dekuji

                                          Dr. Greenthumb - Profil | Po 19.6.2017 20:18:32

                                          new88martin >> vyblije to :-) :-) :-)

                                            Červené karty: Dědek, IvoD., rampa, rampet