Ostrava a okolí

zdravim vsechny ostravaky ci kolegy rybare z nedalekeho okoli ...co takle se nedky nekde sejit pokecat a nahodit si...ci si tu jen napsat kdo co chytil atp.
Autor diskuse: Ciffik - Profil , 4.4.2007 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

daja - Profil | Čt 30.4.2026 13:58:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Peta byl rybar telem i dusi. Zkusenosti mel jako malokdo. Letos jsme planovali candaty ve Svedsku. Loni v cervenci jsme spolu nahaneli tresky v Norsku a Peta si to uzival jako vzdy kdyz byl na rybach. Peto budes nam chybet ...

    new88martin - Profil | Po 19.6.2017 20:16:13

    Kalma >> úspěchy na to jsou ale ne v CZ aspoň co já vím PL. To funguje aji v Anglii uvidím co mi na to řekne Odra zítra večer. Čerstvého není kde sehnat jsou to vodní šneci sušení ne klasický co ti leze po zahradě z domeček ale ti fungují

      Kalma - Profil | Po 19.6.2017 19:58:43

      new88martin >> zajímavé;-) Měl jsi na ně nějaký úspěch? Není lepší napíchnout čerstvého?

        Darďas - Profil | Po 19.6.2017 19:57:29

        Dr. Greenthumb >> :-)) je to strašně tvrdý učitel.Něco jako Igor Hnízdo.

          Dr. Greenthumb - Profil | Po 19.6.2017 19:52:45

          Darďas >> zdar. Koukám že Petrova tě naučil vláčet :-) :-) :-)

            new88martin - Profil | Po 19.6.2017 19:51:32

            Malý test sušených šneku ve sklinci.

              Kalma - Profil | Po 19.6.2017 19:42:05

              Darďas >> Kolos být nemusí, ale ten zážitek Ti nikdo neveme;-) Krásný sumeček!! Gratuluji, určitě potěšil:-)

                Darďas - Profil | Po 19.6.2017 19:30:57

                chalmi >> Kéž by.

                  Lubo - Profil | Po 19.6.2017 19:30:21

                  Darďas >> kolos nekolos, co já bych dal jako milovník rybích řízků za sumce ... :-))

                    chalmi - Profil | Po 19.6.2017 19:18:19

                    Darďas >>že by to byl rok sumců....;-);-)

                      Darďas - Profil | Po 19.6.2017 18:51:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Žádný kolos,ale potěšil.92.cm

                        Marcel - Profil | Po 19.6.2017 9:53:21

                        venca1 >> jsou, ale to mi nevadí, pojedu na Svratku, třeba...

                        Petr.OVA: já pevně věřím v 50+ :)

                          venca1 - Profil | Po 19.6.2017 9:31:46

                          Marcel >> Nejsou Li v MS svazu celoročně hájení?..-)

                            Marcel - Profil | Po 19.6.2017 9:15:06

                            Lubo >> jako vláčka 0 docházek bo zítra frčím do Laponska, takže se mi od pátku dařilo v práci :) Jinak letos to tady flákám :( Nemám parťáka co by mi ukázal jak chytat na picker, no a na řekách to byl takový blázinec s vodou, že na mušku mám XX parem, sem tam nějaký PO, PD ale Li zatím zero, ale ti mají do podzimu čas. Na druhou stranu se úspěšně vyhýbám K, což při bilanci asi 15ti línů je paráda!
                            :)

                              Lubo - Profil | Po 19.6.2017 9:06:23

                              Marcel >> a japáa se dařilo tobě ?

                                Loveczhory - Profil | Po 19.6.2017 8:49:29

                                Marcel >> jenom co vytahnu tu 120cm štiku z vodu co mi to urvala 2 dny zpět to bude zápis... bolí mě okostice jako svíně tak jsem nevrly bohužel...

                                  Marcel - Profil | Po 19.6.2017 8:36:08

                                  Loveczhory >> jako zatím ses zapsal dobře

                                    Lubo - Profil | Po 19.6.2017 8:15:26

                                    Loveczhory - 18.6.2017 22:25:23 tě nějak nechápu. Normálně jsem se slušně zeptal a ty mě seřveš jako malého kluka. Byl jsi s tím někde ? Dneska už se to dá léčit :-)))

                                      romanek26 - Profil | Po 19.6.2017 4:27:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Loveczhory >> ja ti dam ze berou jen 20citky ....

                                        Edward.a - Profil | Ne 18.6.2017 22:29:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Dravce jsem letos ještě nezahájil, ale vláčet jsem dnes byl. Povedla se krásná 40ítka.

                                          Loveczhory - Profil | Ne 18.6.2017 22:25:23

                                          Lubo >> vidos zase řešíte úplné hovna... I kdyby tam stála ajfelova věž jakou to má spojitost? ?

                                            Červené karty: Dědek, IvoD., rampa, rampet