Ostrava a okolí

zdravim vsechny ostravaky ci kolegy rybare z nedalekeho okoli ...co takle se nedky nekde sejit pokecat a nahodit si...ci si tu jen napsat kdo co chytil atp.
Autor diskuse: Ciffik - Profil , 4.4.2007 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Ndaja - Profil | Čt 30.4.2026 13:58:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Peta byl rybar telem i dusi. Zkusenosti mel jako malokdo. Letos jsme planovali candaty ve Svedsku. Loni v cervenci jsme spolu nahaneli tresky v Norsku a Peta si to uzival jako vzdy kdyz byl na rybach. Peto budes nam chybet ...

    NLubo - Profil | Ne 18.6.2017 22:24:12

    Loveczhory >> tu fotku už jsem tady někde jednou viděl. Nestojí za tebou barák ? :-)))

      NPařezz - Profil | Ne 18.6.2017 21:06:10

      Loveczhory >> Není nač čekat. Červen anebo až konec srpna. Předpověď počasí co se týče větru nebyla na lov z lodě přívětivá. Vypadá to, že vítr byl dnes navečer v normě. Tento víkend jsem prokaučoval ......

        NLoveczhory - Profil | Ne 18.6.2017 11:38:04

        Polčis >> tak to nevím říkala mi to paní Marie M. z Roudna a bylo to v patek na zahajeni takže 2 dny zpět... jsem ještě nějaký jetý 😎

          NPolčis - Profil | Ne 18.6.2017 11:34:40

          Loveczhory >> Tři dny zpět bylo 15.6:-) tak to jistě to C79 lupl někdo na medovku: -)

            NLoveczhory - Profil | Ne 18.6.2017 11:31:32

            Stroft >> Tak se podívej 😃

              Nvenca1 - Profil | Ne 18.6.2017 11:31:25

              Tady je to už stejný cirkus jak v plkárně...-))))

                NLoveczhory - Profil | Ne 18.6.2017 11:23:08

                Pařezz >> na Harte byl chycen C 79cm 3 dny zpět, jinak berou štiky vše kolem 40 cm... asi nasadové... Okoun max 1 ks co jsem slysel a to 20cm. Bolen zaden najeto X km na loďi, počasí na prd. Je opravdu ještě lepší počkat nějaký týden...

                  NLoveczhory - Profil | Ne 18.6.2017 11:19:16

                  Stroft >> Tak mi poslete foto potom toho Candata jako fotku myslim. Okouna neposlu. Minule mi to stačilo byt za toho největšího masaře ze všech.

                    NStroft - Profil | Ne 18.6.2017 11:12:48

                    Loveczhory >> A ten "kamarád" :-) ma jaký profil? Psal jsem, že budu vděčný za Cečko 60cm a sumce metr, chápeš ten rozdíl? Klidně tady napráskej fotky okounů 45 všichni se rádi podíváme:-)

                      NStroft - Profil | Ne 18.6.2017 11:06:48

                      Pařezz >> tak nějak s tím počítám, ale dáme tomu co jen půjde:-)

                        NLubo - Profil | Ne 18.6.2017 10:12:35

                        Loveczhory >> ahoj, pokud by nebyly nějaké hodně závažné důvody, prosím zkus si vyplnit lespoň pár základních údajů do karty. Přece jenom se lépe přizpůsobuje komunikace, když člověk ví, s kým. Díky

                          NPařezz - Profil | Ne 18.6.2017 9:11:59

                          Stroft >> já odkládám Hartu na příští týden, ale ze 100 % zdroje mám informaci o céčku 76 cm na přívlač. Jinak prý slabota. Tak ať se daří.

                            Nnew88martin - Profil | Ne 18.6.2017 8:01:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            15.6.017 menší noční chytačka na krevetu tloušť 57cm.

                              NDědek - Profil | Ne 18.6.2017 7:48:22

                              Loveczhory >> no kolego. Nevím co Stroft všechno je, ale rozhodně není závistivý. A už vůbec ne v rybařině. Podle čeho tak soudíš?
                              Jo, a je dědek, to se ví jistě :-).

                                NLoveczhory - Profil | Ne 18.6.2017 7:43:19

                                Stroft >> Minuly rok pod žádným. Dával jsem zde fotky,přes kamarádův profil. To není zakázané.Jinak by ses měl zamyslet na svým závistivym chováním to je úplně stejné jako minulý rok. Jak už jsem ti řekl jednou to co ty chytáš na Ebru tak já chytám na severomoravskem kraji. 😂😂😂 Myslím tím ty okouny 45+,které ty mas max 39... 😎 Jinak na Hartě ti přeji hodně úspěchů. A už teď jsem zvědavý na toho candata 60 a metrového fouska. Vždy se zasmějí když už vis předem rozměry lovenych ryb. 😂😂😂

                                  NStroft - Profil | Ne 18.6.2017 0:11:52

                                  Loveczhory >> Minulý rok jsi tady vystupoval pod jakým jménem? Ten styl psaní se mi zdá povědomý:-)

                                    NŠUKI - Profil | So 17.6.2017 23:26:39

                                    ŠUKI >> Kuwa já zapomněl poslat fotku :-)))

                                      NŠUKI - Profil | So 17.6.2017 23:06:46

                                      Loveczhory >> Řekl bych že záleží na fotografovi,tato měla 72 čísel a vypadá na ...,,???

                                        NLoveczhory - Profil | So 17.6.2017 20:13:17

                                        Stroft >> ten podběrak pod nohami má 70cm na 70cm Giant Fishing najdi si ho na netu, a porovnej ho s tou štičkou...pokud ti rozměr nesedí. Okouny zd raději nedávám nechci být za masaře ,jako minulý rok... 😎 Petrův Zdar.

                                          NMarcel - Profil | So 17.6.2017 20:09:29

                                          Petr.OVA >> přesně! Ja bych teda raději na P Li a PO :)

                                            Červené karty: Dědek, IvoD., rampa, rampet