Ostrava a okolí

zdravim vsechny ostravaky ci kolegy rybare z nedalekeho okoli ...co takle se nedky nekde sejit pokecat a nahodit si...ci si tu jen napsat kdo co chytil atp.
Autor diskuse: Ciffik - Profil , 4.4.2007 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Ndaja - Profil | Čt 30.4.2026 13:58:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Peta byl rybar telem i dusi. Zkusenosti mel jako malokdo. Letos jsme planovali candaty ve Svedsku. Loni v cervenci jsme spolu nahaneli tresky v Norsku a Peta si to uzival jako vzdy kdyz byl na rybach. Peto budes nam chybet ...

    NLoveczhory - Profil | So 17.6.2017 20:08:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Když na vláčku, tak na Tloušťě,a když tloustě tak pořádné. 😎

      Nbumboš - Profil | So 17.6.2017 20:01:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Dnes vlačka na Opava-1. Spousta tloušťů stejné velikosti, o jinou rybu jsem nezavadil.

        NFlicek - Profil | So 17.6.2017 15:24:14

        Ja dneska na Kalisoku jednoho okouna a tri stiky mi vyply u brehu.Ale na to ze jsem zahajoval,tak super.

          Npytlak FCB - Profil | So 17.6.2017 14:06:42

          Stroft >> se Diviš... Když se masaři vše co má tak tak míru... Sám jsem byl svědek několika případů candát 46 cm a šup sním do tašky štika to samé bledě modrém hrůza děs ..... Co jsou někteří schopní .....!!! A pak polovina z nich brečí že nejsou nikde žádní dravci.....!!!

            NStroft - Profil | So 17.6.2017 12:53:49

            ŠUKI >> Včera na potoku ani houno:-(

              NPEPŠA - Profil | So 17.6.2017 12:15:21

              Petr.OVA >> Gratulace k úlovkům-cíleně vláčím parmu již pár let,vím vo co gou. Já na zahájení ráno i odpoledne . Nej parma 66, 2xbolen 65, štika 65, jelec 50+,a jedna ukrutná jízda kamsi do Polska. Tentokrát bez foto,ráno nechutně pršelo. At se daří všem elitním i začínajícím vláčkařúm.

                NŠUKI - Profil | So 17.6.2017 12:02:51

                Stroft >> Skromný synek :-))))))

                  NStroft - Profil | So 17.6.2017 12:00:46

                  Petr.OVA >> O unaveném štěstí se hovoří jen ze skromnosti:-) prostě máš tu řeku přečtenou a Tvé ruce spolupracují s mozkem! Zítra jedu na dva dny na Hartu a vzhledem k tomu jak to tam poslední roky vypadá budu vděčný za céčko 60 a fouse metr:-(

                    NMarcel - Profil | So 17.6.2017 11:55:10

                    Petr.OVA >> pěkně ty, tak hlavní je, že sis to užil. :)
                    Já jsem ty parmy tahal na O2, krásné ryby a hrozná dřina, 4 prut a 0,14 návazec :( Ale díky za ně...

                      NKreja - Profil | So 17.6.2017 11:12:13

                      Loveczhory >> pěkná,pěkná

                        NStroft - Profil | So 17.6.2017 10:38:08

                        Petr.OVA >> Tak to je zahájení ve velkém stylu, tichá,leč velká závist:-(

                          NStroft - Profil | So 17.6.2017 10:35:58

                          Loveczhory >> Hoď sem foto té osumdesátky, rád bych se podíval:-)

                            NLubo - Profil | So 17.6.2017 9:54:25

                            ŠUKI >> Nevěšej se, třeba to jsou fotky z celé jeho loňské sezony :-)))

                              Npocatek - Profil | So 17.6.2017 8:45:14

                              Moc pekne ryby jen tak dal lidi.gratuluji vsem.taky bych tu dal nejake foto,ale asi bych to tu zasekal:-))))))))):

                                Nchalmi - Profil | So 17.6.2017 8:35:28

                                Petr.OVA >> gratulace a pěkná práce .... ;-);-)

                                  NLoveczhory - Profil | So 17.6.2017 7:02:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Zahájení bylo úspěšné. 81cm Štika...

                                    NŠUKI - Profil | So 17.6.2017 0:15:06

                                    Petr.OVA >> My tu máme tolik revírů ??? Závidím ale pěkné ryby!!!! Já hounochyt :-((((((

                                      NLoveczhory - Profil | So 17.6.2017 0:13:03

                                      Stroft >> jasne tak to je 7-28g je to Light 0.16mm bohatě stačí 😎

                                        Nlubpro - Profil | Pá 16.6.2017 18:39:46

                                        Flicek >> podívej se na tohle:váží jen 3,2 kg, cena už tak příznivá není
                                        https://www.youtube.com/watch?v=x-yvnNAyiNk

                                          NStroft - Profil | Pá 16.6.2017 13:21:02

                                          Loveczhory >> Pěkně jim dáváš, první den a už máš jen půlku cívky:-)

                                            Červené karty: Dědek, IvoD., rampa, rampet