Ostrava a okolí

zdravim vsechny ostravaky ci kolegy rybare z nedalekeho okoli ...co takle se nedky nekde sejit pokecat a nahodit si...ci si tu jen napsat kdo co chytil atp.
Autor diskuse: Ciffik - Profil , 4.4.2007 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Ndaja - Profil | Čt 30.4.2026 13:58:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Peta byl rybar telem i dusi. Zkusenosti mel jako malokdo. Letos jsme planovali candaty ve Svedsku. Loni v cervenci jsme spolu nahaneli tresky v Norsku a Peta si to uzival jako vzdy kdyz byl na rybach. Peto budes nam chybet ...

    NLoveczhory - Profil | Pá 16.6.2017 12:17:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Taky se za dařilo... zajisté byli vráceny zpět vodě,ale pozor večer pokračování tentokrát na řece. Tak se těšte na obrovské okouny 😉😉😉

      NLoveczhory - Profil | Pá 16.6.2017 12:13:52

      Flicek >> kolik chceš za to křeslo?

        NDarďas - Profil | Pá 16.6.2017 10:51:32

        Velouš >> pěkné.

          NVelouš - Profil | Pá 16.6.2017 9:43:56

          Dědek >> ja se pro ne vratim az vyrostou😂

            NDědek - Profil | Pá 16.6.2017 9:37:46

            Velouš >> tož na co si k té vodě šel, když si je pak pustil? :-)))

              NVelouš - Profil | Pá 16.6.2017 9:34:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Paradni zahajeni sezony... 48,52 vraceni vode.. Za to prisel krasavec 63

                NFlicek - Profil | Pá 16.6.2017 9:33:58

                Darďas >> Ja mam prave tez longa,ale od Giants Fishing.Jsem chlop mensiho vzrustu a sedi se mi v nim na cypa.Na dluhe vypravy stejne nechodim,tak mi staci cosik maleho.Kdyby ho kdosik chtel,tak ho pustim nebo vymenim.

                  NDarďas - Profil | Pá 16.6.2017 8:33:17

                  Flicek >> Zdar mám ho tři roky a spokojenost.Jen mám verzi -long.

                    NDr. Greenthumb - Profil | Pá 16.6.2017 7:22:18

                    Darďas >> mě se neptej. Za poslední měsíc nejsem schopný vyčlenit čas ani na celý den na rybách. Ale už to pomalu začíná s časem byt lepší. Tak se to doufám rozjede přes prázdniny.

                      NDarďas - Profil | Pá 16.6.2017 7:14:31

                      Dr. Greenthumb >> A velké jsou kde?Rád tam zajdu.🎣

                        NDr. Greenthumb - Profil | Pá 16.6.2017 7:10:32

                        Darďas >> chytaš na místech kde jsou jen malí :-)

                          NDarďas - Profil | Pá 16.6.2017 7:06:52

                          Lubo >> Dík.Jinak ale slabota.1.ks Okouna a 3.ks Jelce.Vše do 20.cm.

                            NLubo - Profil | Pá 16.6.2017 6:36:01

                            Darďas >> nádhera Martine

                              NDarďas - Profil | Pá 16.6.2017 4:38:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Odra a kolega.

                                NVelouš - Profil | Čt 15.6.2017 22:20:39

                                A zitra tady bude hromada fotek dravcu😁

                                  NVelouš - Profil | Čt 15.6.2017 22:17:13

                                  Dědek >> Diky... Paradni odpocinek a relax to byl..

                                    NDědek - Profil | Čt 15.6.2017 21:52:05

                                    Velouš >> Nádhera, gratulace...

                                      NVelouš - Profil | Čt 15.6.2017 21:36:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Dnes navrat z petidenni svazove rybacky.. Nic prevratneho se neodehralo..nejak jsem to ani poradne nefotil.. Nejvetsi kusy 83.74,65, nekolik 60tek a dost 50-55.. Jednoho kaprika jsem si od vody dovezl... Takze spokojenost😂

                                        NFlicek - Profil | Čt 15.6.2017 21:01:04

                                        Synci nevite o nejakym podobnym kresle?Jde mi o velikost,cosik takoveho maleho.Nebo jestli ma kdosik tudy ten,tak kdyby mi ku nemu cosik reknul.http://www.mivardi.cz/runtime/cache/images/1400x105​2/M-CHPRE_1.jpg.jpg

                                          NDědek - Profil | Čt 15.6.2017 20:47:48

                                          Jen se chci pochlubit. Dnes mi přišly nové navi Penn Slammer 460. Pořadný rumpál na velkou rybu. Třeba se mi podaří přestat čudlařit :-)))

                                            Červené karty: Dědek, IvoD., rampa, rampet