Ostrava a okolí

zdravim vsechny ostravaky ci kolegy rybare z nedalekeho okoli ...co takle se nedky nekde sejit pokecat a nahodit si...ci si tu jen napsat kdo co chytil atp.
Autor diskuse: Ciffik - Profil , 4.4.2007 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Ndaja - Profil | Čt 30.4.2026 13:58:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Peta byl rybar telem i dusi. Zkusenosti mel jako malokdo. Letos jsme planovali candaty ve Svedsku. Loni v cervenci jsme spolu nahaneli tresky v Norsku a Peta si to uzival jako vzdy kdyz byl na rybach. Peto budes nam chybet ...

    NDarďas - Profil | Čt 15.6.2017 6:49:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Aktuální předpověď na zahájení.

      NLoveczhory - Profil | Út 13.6.2017 19:49:06

      Dr. Greenthumb >> jasne že... maximálně 10 minutovky a Toť vše...

        NNeznaboh:-D - Profil | Út 13.6.2017 19:30:12

        Navi pryc

          NDr. Greenthumb - Profil | Út 13.6.2017 19:24:40

          Darďas >> furt vyhrožují. V pondělí mělo břit a pršet a nic.

            NNeznaboh:-D - Profil | Út 13.6.2017 17:29:04

            Ahoj 1 ks do vikendu za 1400kc jeste pul roku v zaruce...

              NDarďas - Profil | Út 13.6.2017 16:01:47

              Stroft >> nevypadá to růžově

                Nchalmi - Profil | Út 13.6.2017 14:04:07

                Stroft >> no fuj ...:-(:-(

                  NStroft - Profil | Út 13.6.2017 10:50:30

                  Nějak se nám to zahájení komplikuje:-(

                    Nfotoferenc - Profil | Út 13.6.2017 10:41:37

                    shanim rybařske černe brodaky velikost 8 i mužu byt starše i vynošene,i od staršich lidi co už nepotřebuji

                      NKratas - Profil | Po 12.6.2017 18:35:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Zdarec chlapi,něco z jiného soudku,- sháním pár ochotných chlapů na pomoc se stavbou tábora pro děti na Slezské Hartě. Program:odjezd sobota 1.7.2017 v 10,oo hod do 19,00 hod stavíme - potom volné chytání do rána a hlavně zábava,neděle 2.7.2017 od 9,00 hod stavíme do 14,00 hodin potom odjezd.Stravu hradíme dojezd každý svým prostředkem.Lodě pro přívlač budou již v sobotu k dispozici a i místa pro lov. Spaní v postavených stanech.V případě zájmu mně kontaktujte přes SZ nebo tel.603834247.Díky za pomoc

                        NDědek - Profil | Po 12.6.2017 18:14:15

                        Stroft >> :-)

                          NDědek - Profil | Po 12.6.2017 15:58:43

                          ŠUKI >> chytáš jen slizouny a pak se takhle ptáš... :-)))

                            NŠUKI - Profil | Po 12.6.2017 15:52:32

                            Co to je CÉČKO a ještě 80+ k tomu to ekzistuje ??:-))))

                              NStroft - Profil | Po 12.6.2017 15:00:50

                              venca1 >> Mno, na cečko 80+ není lepší nástraha:-)

                                Nvenca1 - Profil | Po 12.6.2017 14:48:04

                                Darďas >> Tak nějak, ale nechám se překvapit..-))

                                  NDarďas - Profil | Po 12.6.2017 14:46:51

                                  venca1 >> Myslíš,že výsledek bude stejný ,jako předcházejicích deset let?

                                    Nvenca1 - Profil | Po 12.6.2017 14:43:24

                                    Darďas >> To můžu už teď..-))

                                      NDarďas - Profil | Po 12.6.2017 14:40:40

                                      venca1 >> Pak dej info o výsledku.

                                        Červené karty: Dědek, IvoD., rampa, rampet