Ostrava a okolí

zdravim vsechny ostravaky ci kolegy rybare z nedalekeho okoli ...co takle se nedky nekde sejit pokecat a nahodit si...ci si tu jen napsat kdo co chytil atp.
Autor diskuse: Ciffik - Profil , 4.4.2007 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Ndaja - Profil | Čt 30.4.2026 13:58:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Peta byl rybar telem i dusi. Zkusenosti mel jako malokdo. Letos jsme planovali candaty ve Svedsku. Loni v cervenci jsme spolu nahaneli tresky v Norsku a Peta si to uzival jako vzdy kdyz byl na rybach. Peto budes nam chybet ...

    Nvenca1 - Profil | Po 12.6.2017 14:27:56

    Darďas >> Já chtěl prvně na jedničku, nebo Malý kalich, ale byl jsem přehlasován.-)) S těmi candáty to taky vidím podobně, dohromady budou mít 80+ :-))

      NDarďas - Profil | Po 12.6.2017 14:22:31

      venca1 >> Já to vezmu od Koblova dolů.Pak dám vědět.
      P.S.Letos naplním mražák Candátama 80+.Cítím to v kostech.:-))

        Nvenca1 - Profil | Po 12.6.2017 14:16:20

        Stroft >> To si jenom myslíš..-))

          NMaloHp - Profil | Po 12.6.2017 14:11:40

          ŠUKI >> Jo to bude určtě tím :D Chytam na Kuku ale dvacitky pelety.

          Dědek - 12.6.2017 11:11:00 >> na velkym misty až 30 metrů. Malý nevím jistě.

          zezi - 12.6.2017 10:48:43 >> Já byl na velkým. Na malém to normální, tam si člověk počká ale stojí to za to. Jak sem tam jel naposled už tam bylo hodně řas a bordelu u kraje, tak tam asi začnu chodit až s dravcovou sezonou.

            NStroft - Profil | Po 12.6.2017 13:02:16

            smike >> V klidu, oukleje vychytat nejde:-(

              Nsmike - Profil | Po 12.6.2017 12:55:53

              Stroft >> tak to uz nema cenu tam chodit:-)))

                NStroft - Profil | Po 12.6.2017 12:54:54

                smike >> Už není, místní ogaři to tam drancují už tři týdny:-(

                  NŠUKI - Profil | Po 12.6.2017 12:53:14

                  smike >> On tam nedojde,protože u druhé zatáčky už bude mít vypitého půl litru rumu a ve třetí se uloží k spánku :-)))

                    Nsmike - Profil | Po 12.6.2017 12:48:51

                    ŠUKI >> to uz tam nic nebude:-)))

                      NŠUKI - Profil | Po 12.6.2017 12:45:31

                      venca1 >> Proti proudu?: Tak mě možná potkáš kolem poledne na "MOJOM" už to tam budu okupovat !!!!!

                        Nvenca1 - Profil | Po 12.6.2017 12:39:53

                        ŠUKI >> Jedu z druhé strany..-))

                          NŠUKI - Profil | Po 12.6.2017 12:37:56

                          venca1 >> Běda ti,jestli nedáš parkovné a vlezné tak víš po čem máš....!!!!

                            NŠUKI - Profil | Po 12.6.2017 12:37:00

                            MaloHp >> Tak chytej na něco jiného než na kuku a ďoby a úspěch se dostaví !!!!

                              Nvenca1 - Profil | Po 12.6.2017 12:08:53

                              Darďas >> Ahoj, asi na potoku kolem Proskovic..-)

                                NDědek - Profil | Po 12.6.2017 11:11:00

                                zezi >> kolik je na kalichu po tom bagrování hloubka?

                                  Nzezi - Profil | Po 12.6.2017 10:48:43

                                  MaloHp >> já mám na malém kalichu dva kapry 76 a 78 cm každý v jiný den a na jiném místě... Taky v ty dny to byly jediné záběry. Na malé jsem tam vůbec nenatrefil nevím asi je někde problém :-D

                                    NMaloHp - Profil | Po 12.6.2017 10:09:08

                                    smike >> Tak píchat huby malým kaprům mě moc nenaplňuje. Je mi jich akorat líto, jak vidím ty jejich porvané huby... ale to je na jinou diskuzi, nechcu hanit kolegy, kteří ty ryby sekaj jak velryby s cívkou na tvrdo.

                                    Už aby začli ti dravci, to člověk sedí a je rád za každé ťuknutí :D

                                      Nsmike - Profil | Po 12.6.2017 10:03:17

                                      Dědek >> zdar.to musi poradne zaprset:-) uz je tam lidi jak...., zas az po ochlazeni na podzim

                                        NDědek - Profil | Po 12.6.2017 10:02:16

                                        smike >> čus. Jak to vypadá na Olešné, už je plná?

                                          Nsmike - Profil | Po 12.6.2017 9:54:46

                                          MaloHp >> proc sprostou? Aspon neco bere

                                            Červené karty: Dědek, IvoD., rampa, rampet