Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

Fantozi (Aladin) - Profil | Pá 2.10.2015 9:39:05

Wright >> dej si kávičku a doutníček........a pak to zkus znovu

    Wright - Profil | Pá 2.10.2015 9:37:55

    Docent Srkačka ex-CT >> Docent Srkačka ex-CTD - 2.10.2015 9:25:10 >> Jsem vyléčenej...jde o jasný případ přehrady vy gumy!!!! Voda je totiž přehrazena a je úplně jedno jaký název homo sapiens té hrázi dá...jez, splav,zdymadlo,přehrada či další...

    Chtěl bych Vám sdělit následující skutečnost..."Seru na Vás, když nedokážete pochopit základní věci a téma zkoumáte pouze povrchně, nestojíte mi za vysvětlování hlubšího významu a definování základních principů problému"

    Howg!

      Docent Srkačka ex-CTD - Profil | Pá 2.10.2015 9:25:10

      Docent Srkačka ex-CT >> Docent Srkačka ex-CTD - 2.10.2015 9:22:43 >> to by musel říct vrajtik, ale ten se léčí z návštěvy práglu...

        Fantozi (Aladin) - Profil | Pá 2.10.2015 9:23:21

        Docent Srkačka ex-CT >> Docent Srkačka ex-CTD - 2.10.2015 9:22:43 >> není to přehrada?

          Docent Srkačka ex-CTD - Profil | Pá 2.10.2015 9:22:43

          Jettys >> to je hnusnej rybník...

            Fantozi (Aladin) - Profil | Pá 2.10.2015 9:19:14

            pátek

              Jettys - Profil | Pá 2.10.2015 9:19:08

              1Mara >> tady taky

                1Mara - Profil | Pá 2.10.2015 8:58:38

                Jettys >> tady je azuro ;-)

                  Jettys - Profil | Pá 2.10.2015 8:41:26

                  Pvl >> nebudu se fotit s filetama

                    Pvl - Profil | Pá 2.10.2015 8:29:13

                    Jettys >> I bez fotky může být ryba ? .o§) Nějaká novinka ....

                      Jettys - Profil | Pá 2.10.2015 8:21:09

                      Za mlhou hustou tak ze by se dala krajet jsme pokrajeli par lysecku

                        VL.K. - Profil | Pá 2.10.2015 8:17:34

                        Zdar při pátku fšem......

                          1Mara - Profil | Pá 2.10.2015 8:05:53

                          Zdarec monitoři a kaprařům obzvlášť ;-)

                            Wright - Profil | Pá 2.10.2015 7:59:04

                            Papapatecek

                              Pvl - Profil | Pá 2.10.2015 7:32:59

                              Jettys >> Tak že ..tak nějak klasika ? :o§)

                                Jettys - Profil | Pá 2.10.2015 7:31:20

                                Pvl >> průřez letošnim rokem

                                  Pvl - Profil | Pá 2.10.2015 7:30:11

                                  Jettys >> Vy snad ani nejste na rybách ... neděláte nějaký prořez u vodxy ?

                                    Jettys - Profil | Pá 2.10.2015 7:25:12

                                    Pvl >> de pak

                                      Pvl - Profil | Pá 2.10.2015 7:21:59

                                      Jettys >> Tý woe mlha jak mlíko -to je jediná věc ?

                                        čolkař,zloch - Profil | Pá 2.10.2015 7:17:51

                                        Zdar monitorům i kaprařům

                                          Červené karty: Szimona