Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

Nčolkař,zloch - Profil | Pá 2.10.2015 16:40:38

Jettys >> taky bych tam rád seděl,ale ještě jsem ve worku

    NJettys - Profil | Pá 2.10.2015 16:14:47

    čolkař,zloch >> nemas tu nejaky pribuzny?

      Nčolkař,zloch - Profil | Pá 2.10.2015 15:48:33

      Jettys >> tak to odsere Docent,dnes ho šetřete,a´t je ve formě.

        NJettys - Profil | Pá 2.10.2015 15:45:22

        čolkař,zloch >> zitra jedu domu

          Nčolkař,zloch - Profil | Pá 2.10.2015 15:44:03

          Jettys >> připrav na zítra lo´d a vesla,vezmu tě coby veslaře a sponzora pod jez.

            NJettys - Profil | Pá 2.10.2015 15:39:58

            Docent Srkačka ex-CT >> Docent Srkačka ex-CTD - 2.10.2015 13:08:43 >> v kolik prijedes?

              Nčolkař,zloch - Profil | Pá 2.10.2015 15:11:53

              Právě ten nadělal v terminologii pěknej bordel a nikdo te´d neví,kde vlastně-pod kterou hrází které přehrady chytá ....

                NDocent Srkačka ex-CTD - Profil | Pá 2.10.2015 13:08:43

                Jettys >> tam kde je nechranickej splav?

                  NJettys - Profil | Pá 2.10.2015 13:06:40

                  Docent Srkačka ex-CT >> Docent Srkačka ex-CTD - 2.10.2015 13:01:16 >> zeptal bych se toho co bydli u ohretecky kaskady

                    NDocent Srkačka ex-CTD - Profil | Pá 2.10.2015 13:01:16

                    Jettys >> labská kaskáda?

                      NJettys - Profil | Pá 2.10.2015 13:00:00

                      Na labi je mnoho prehrad

                        N1Mara - Profil | Pá 2.10.2015 10:53:05

                        Lysečky zásadně pouštím ! ;-)

                          NPvl - Profil | Pá 2.10.2015 10:23:19

                          Fantozi (Aladin) >> Jsi ženatej ne ? :o§) 10:18:38

                            NFantozi (Aladin) - Profil | Pá 2.10.2015 10:22:38

                            čolkař,zloch >> co se ti nelíbí na lisečkovi???:)

                              Nčolkař,zloch - Profil | Pá 2.10.2015 10:21:22

                              Fantozi (Aladin) >> liiiisečka? No ty woe,tady je úroveň!

                                NFantozi (Aladin) - Profil | Pá 2.10.2015 10:18:38

                                Docent Srkačka ex-CT >> Docent Srkačka ex-CTD - 2.10.2015 10:16:03 >> lisečka si dneska chytím sám

                                  NDocent Srkačka ex-CTD - Profil | Pá 2.10.2015 10:16:03

                                  Fantozi (Aladin) >> ti slíbil lysečka, že mu tak pochlebuješ? :-)

                                    NFantozi (Aladin) - Profil | Pá 2.10.2015 10:11:41

                                    Docent Srkačka ex-CT >> Docent Srkačka ex-CTD - 2.10.2015 10:10:56 >> jako odborníka beru Máru:))

                                      NDocent Srkačka ex-CTD - Profil | Pá 2.10.2015 10:10:56

                                      Wright >> je s tebou nejsem ve při...prostě jsem jen aladinoi napsal, že je potřeba to řešit s odborníkem na zejména vodní díla...

                                        Nčolkař,zloch - Profil | Pá 2.10.2015 9:41:52

                                        Wright >> ještě včera jsi byl normální,lehce poeticky naladěnej chlapec,ale po návštěvě Mordoru jsi získal takovej pražskej,povýšeneckej přístup.

                                          Červené karty: Szimona