Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

NJettys - Profil | Pá 2.10.2015 7:17:08

Nerus

    NPvl - Profil | Pá 2.10.2015 7:07:23

    Pátek .... aby jste věděli

      NPvl - Profil | Čt 1.10.2015 16:02:27

      Jettys >> Ještě je čas na kaproně zítra už by to chtělo .

        NJettys - Profil | Čt 1.10.2015 15:58:03

        Pvl >> pekny hovno pod vrbickou zahrabany

          NPvl - Profil | Čt 1.10.2015 15:56:43

          Jettys >> Tak co ?

            NJettys - Profil | Čt 1.10.2015 15:55:30

            Jste na pavla zli, ja snahu videl uz dvakrat

              NDocent Srkačka ex-CTD - Profil | Čt 1.10.2015 15:24:37

              Wright >> že jsem v podstatě debil... a to jsem mu tu bránu poznání bez nějakých bočních úmyslů pootevřel... mno nic, pro dobrotu na žebrotu...

                NPvl - Profil | Čt 1.10.2015 15:21:26

                Docent Srkačka ex-CT >> Docent Srkačka ex-CTD - 1.10.2015 15:19:30 >> Těžká řeč ... když si někdo plete zlost s upřímností . No co už ..

                  NWright - Profil | Čt 1.10.2015 15:19:40

                  Docent Srkačka ex-CT >> Docent Srkačka ex-CTD - 1.10.2015 15:11:22 >> teď ti zase slušně naznačil, že jseš v podstatě....

                  já ti nevím, jako věk a zkušenosti by měl, ale tohle asertivní chování...nevím nevím

                    NDocent Srkačka ex-CTD - Profil | Čt 1.10.2015 15:19:30

                    Pvl >> na to, že čucháme stejný dipy a hrajeme si se stejnejma koulema, jsi na mě zlý....

                      NPvl - Profil | Čt 1.10.2015 15:14:35

                      Docent Srkačka ex-CT >> Docent Srkačka ex-CTD - 1.10.2015 15:11:22 >> Konečně... jediný kdo to pochopil . EDIT sice později ,ale pochopil . Někdy stačí, jen si přesednout .

                        NDocent Srkačka ex-CTD - Profil | Čt 1.10.2015 15:11:22

                        Wright >> mě vlastně poslal slušně doprdele, takže já taky ne....

                          Nčolkař,zloch - Profil | Čt 1.10.2015 14:50:55

                          Wright >> á priori je to kaprař,co už:-)

                            NWright - Profil | Čt 1.10.2015 14:46:04

                            Docent Srkačka ex-CT >> Docent Srkačka ex-CTD - 1.10.2015 14:24:36 >> řeknu ti...já tu snahu nevidím, já tedy ne...

                              NPvl - Profil | Čt 1.10.2015 14:31:47

                              Docent Srkačka ex-CT >> Docent Srkačka ex-CTD - 1.10.2015 14:24:36 >> Jak jsem psal .. l já jsem celkem spokojenej tak jak to je . . A nic na tom měnit nehodlám .

                                NDocent Srkačka ex-CTD - Profil | Čt 1.10.2015 14:24:36

                                Pvl >> woni ale ocení i snahu - když jí uvidí :-)

                                  NPvl - Profil | Čt 1.10.2015 14:22:26

                                  Docent Srkačka ex-CT >> Docent Srkačka ex-CTD - 1.10.2015 14:04:07 >> Abych pravdu řekl já jsem celkem spokojenej tak jak to je . A navíc kdybych měl podstoupit stejnou "zkoušku" jako ty , nosit pivo ,napichovat žížaly např . stejně bych ji nesložil z důvodu dost velkého třesu rukou , zrak mi taky moc neslouží .. Pivo byl vycvrndal ,žížalu třikrát přetrhnul než by byla napíchnuta . Bude vlastně lepší ,když to zůstane tak jak to je .

                                    NDocent Srkačka ex-CTD - Profil | Čt 1.10.2015 14:04:07

                                    Pvl >> nejdřív sraz a pak se možná brány všeho poznání otevřou i pro tě... myslím tím bulvár privát.... já třeba musel žadonit 3 roky a na všech srazech jsem musel klukům nosit pivo a napichovat žížaly...

                                      NPvl - Profil | Út 29.9.2015 15:46:39

                                      čolkař,zloch >> Dobře ,to ti schvaluju .--druhá část příspěvku Než být navíc někomu vděčný ... To je lepší nic .o§)

                                        Nčolkař,zloch - Profil | Út 29.9.2015 15:44:05

                                        Jettys >> slibem nezarmoutíš,v Privátu se hodnotí skutky,ne kaprařská prohlášení:-)

                                          Červené karty: Szimona