Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

NDr. Šuli - Profil | Čt 15.2.2007 14:12:27

PRDEL

    NAladin - Profil | Čt 15.2.2007 14:12:24

    Řiť..:)

      NMarsip - Profil | Čt 15.2.2007 14:06:21

      Řekněte PRDEL, máte na to!!!

        NDr. Šuli - Profil | Čt 15.2.2007 13:47:44

        Marsip:Tam už to bylo:-)

          NMarsip - Profil | Čt 15.2.2007 13:34:49

          Šuli: Ty oe, šoupni jim to tam. Ajcmen po bobkařský after-párty. :))))))))))

            NDr. Šuli - Profil | Čt 15.2.2007 13:28:53

            Iceman:to vyprávěj v muškařině:-))

              NMarsip - Profil | Čt 15.2.2007 13:28:49

              Ajc: Na hotel ti S, zaplať si ho sám...

                NAladin - Profil | Čt 15.2.2007 13:28:13

                Ice:hotel a kurvy.......:))

                  NLedňáček (Iceman) - Profil | Čt 15.2.2007 13:27:06

                  marsip: sem myslel, že platíš hotel. Na zemi spěj jen bobkaři, já jsem zviklej na komfort.

                    NLumas - Profil | Čt 15.2.2007 13:26:56

                    Marsip: Ty blbečku!!!!!!!!!! Takový luxus a tobě se nezamlouvá! :-)

                      NDr. Šuli - Profil | Čt 15.2.2007 13:26:41

                      A Lumas bude spát dole s Dickem a papouškama:-))

                        NDr. Šuli - Profil | Čt 15.2.2007 13:25:37

                        Lumas:No lavici stůl a židle tam je tak je to OK:-))

                          NMarsip - Profil | Čt 15.2.2007 13:25:29

                          Lumas: Chce to trošku úroveň, ne boudu na pšenici a krmení pro ryby. :) Zatím platí páteční Prágl s tím, že ležení u mne doma na podlaze (spacák+karimáma), nebo bivak na zahradě. :))

                            NAladin - Profil | Čt 15.2.2007 13:23:33

                            Tak to je hustá budka boudečka..........))

                              NLumas - Profil | Čt 15.2.2007 13:21:45

                                NAladin - Profil | Čt 15.2.2007 13:21:27

                                Lumas:dá se tam vláčet s velkým trojhákem?.:))

                                  NMikyrybář - Profil | Čt 15.2.2007 13:21:00

                                  Gandalf - jé, to jsem nějak blbě četl, jsem z toho volaký zmetený. Tak to omluva fšem zainteresovaným, zvlášť Marsipovi, klukovi jednomu šikovnýmu

                                    NDr. Šuli - Profil | Čt 15.2.2007 13:20:38

                                    Lumas:A máš tam nějakou budku boudu?

                                      NLumas - Profil | Čt 15.2.2007 13:19:35

                                      Šuli: Jen pro ujasnění, myslím u mě na chovným. Tam se zvrací do křoví :-)

                                        NDr. Šuli - Profil | Čt 15.2.2007 13:18:54

                                        Aladin:Pokud ti nestačí na srovnání jeden den tak ti koupíme kofolu:-)))

                                        U Lumase by to bylo supr,mohli by jsme chodit zvacet do rybníka:-))

                                          Červené karty: Szimona