Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

NShu-Lin - Profil | Čt 4.2.2010 12:03:06

Jettys >> Jsem jim psal maila aby tam viděli datum kdy mi řikali že to přijde a číslo objednávky.Pokud neodpovědi tak budu volat a budu hrozně zlej:-))

    N1Mara - Profil | Čt 4.2.2010 11:10:32

    Jettys >> Ahoj kamaráde :-) no on snima domlouvá už půl roku mojí velikost :-)))

      NJettys - Profil | Čt 4.2.2010 11:05:51

      Shu-lin >> Shu-Lin >> jsi šel volat nějak daleko

        NShu-Lin - Profil | Čt 4.2.2010 10:43:41

        1Mara >> 1mara >> jdu jim zavolat.

          N1Mara - Profil | Čt 4.2.2010 10:40:17

          Véna S. >> :-)

            N1Mara - Profil | Čt 4.2.2010 10:40:17

            Véna S. >> Pošli odkaz beru troje i pro Patlala a Shuliho :-))))

              N1Mara - Profil | Čt 4.2.2010 10:39:40

              Jinak hezký den vespolek všem :-)

                N1Mara - Profil | Čt 4.2.2010 10:39:14

                Shu-lin >> Shu-Lin >> urguj a do týdne ať je to tady :-)

                  NShu-Lin - Profil | Čt 4.2.2010 9:19:33

                  1Mara >> patlal: Jste mi s tim termoprádlem připoměli že máme už dva měsíce objednáno a nic.Mám to urgovat nebo na to srát?

                    NVéna S. - Profil | Čt 4.2.2010 8:35:24

                    1Mara >> tady máš nové termoprádlo

                      NFantozi (Aladin) - Profil | Čt 4.2.2010 8:20:34

                      Zdar

                        NJAF - Profil | Čt 4.2.2010 8:15:38

                        Vstávat a makat, chátro!

                          Ndasty carp - Profil | Čt 4.2.2010 0:45:12

                          1Mara >> Jasněěě čussssssssssss

                            N1Mara - Profil | Čt 4.2.2010 0:43:15

                            Jdu chrnět , tak se tu bando mnějte a hezké sny :-) nechám si něco hezkého zdát o té růžové soupravě na léto :-)))

                              N1Mara - Profil | Čt 4.2.2010 0:41:20

                              dasty carp >> No ani se neptej , moc jsem to z těma navijákami nevyhrál :-( , ale už to bude asi dobrý. Doraž taky na dírky v sobotu ?

                                Ndasty carp - Profil | Čt 4.2.2010 0:40:16

                                1Mara >> Jo,,hovno vydržíš

                                  Ndasty carp - Profil | Čt 4.2.2010 0:39:50

                                  1Mara >> Ti,budu dělat také,odborného poradce

                                    N1Mara - Profil | Čt 4.2.2010 0:39:35

                                    dasty carp >> nó z tý jsi mně naposledy pěkně opil :-)

                                      Ndasty carp - Profil | Čt 4.2.2010 0:38:44

                                      1Mara >>

                                        N1Mara - Profil | Čt 4.2.2010 0:38:38

                                        dasty carp >> To je pro odborné poradce a ochotný kamarády :-)))

                                          Červené karty: Szimona