Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

1Mara - Profil | Čt 4.2.2010 0:17:45

Wright >> hledám nějakej odkaz na fleece a termo prádlo , až budu na tý nějaký výpravě abych vypadal taky jako rybář :-)))

    Wright - Profil | Čt 4.2.2010 0:15:51

    1Mara >> kliiidd :-)

      1Mara - Profil | Čt 4.2.2010 0:14:36

      Wright >> Děkuji ti :-)

        Wright - Profil | Čt 4.2.2010 0:14:00

        numen >> hele věnuj se česneku, jo?!

          Fantozi (Aladin) - Profil | St 3.2.2010 21:35:54

          numen >> asi bych nechytil ani tam......

            numen - Profil | St 3.2.2010 21:31:44

            Fantozi (Aladin) >> na sádkách woe. Tam bys chytl rybu i ty s Wrightem:-))))

              Fantozi (Aladin) - Profil | St 3.2.2010 21:24:59

              numen >> co to je, kde to je?

                numen - Profil | St 3.2.2010 21:17:21

                Fantozi (Aladin) >> do Liběchova???

                  Fantozi (Aladin) - Profil | St 3.2.2010 21:14:02

                  Wright >> já bych na dirky vyrazil.......ale někam, kde to bude brát:))

                    patlal - Profil | St 3.2.2010 20:32:52

                    VL.K. >> Pravda již jsi vzpomínám...

                      VL.K. - Profil | St 3.2.2010 19:57:11

                      patlal >> ty woe, byl jsi na plech a dal jsi mi dárek-)-) si to nepamatuješ-)-)

                        Kyselinár - Profil | St 3.2.2010 19:56:14

                        patlal >> no vidíš,u nás kormorány strielame,,,a vy to všetlo ochranujete...

                          KRAKONOŠ1 - Profil | St 3.2.2010 19:55:34

                          VL.K. >>u jps máme modrý s medvídkama:))

                            patlal - Profil | St 3.2.2010 19:54:25

                            VL.K. >> Jsem koukal že mi tu někdo jedny bombardy lohnul a to ty........měl by si jít příkladem a né takto :-)

                              VL.K. - Profil | St 3.2.2010 19:52:43

                              KRAKONOŠ1 >> krakonoš1 >> né od jps-)-)

                                KRAKONOŠ1 - Profil | St 3.2.2010 19:51:50

                                VL.K. >> čus pěkný trenky asi od foxe néé

                                  patlal - Profil | St 3.2.2010 19:51:10

                                  Kyselinár >> Vím je tu dost Slovenských cikánů,mají se u nás dobře.....vše černé u nás chráněné i kormoráni..

                                    VL.K. - Profil | St 3.2.2010 19:50:39

                                    numen >> s tím se fakt nedá řídit-(-(

                                      Kyselinár - Profil | St 3.2.2010 19:49:26

                                      patlal >> vari sú aj u vás?,,, od nás utekajú smerom na západ,,, :-)))

                                        VL.K. - Profil | St 3.2.2010 19:49:08

                                        numen >> nechodím,ale už přemýšlím jak se dostat k vodě, páč nemůžu řídit, ono s tím co mám na noze se blbě řídí-(-( pan doktor říkal,aby jsem na to šlapal-)-) a jak dlouho budu marodit?? to nevím, za týden nebo 14 dní se mi do kolena podívá laparoskopii a pak prej uvidí-)-)

                                          Červené karty: Szimona